Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dygoczący pedał sprzegła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dygoczący pedał sprzegła

    Dybry. Kupiłem w grudniu Skodzinę 1.9 TDi 105km i od razu podczas powrotu do domu wyczułem, że dziwnie dygocze pedał sprzęgła. Dokładnie wyglądało to tak, że w czasie jazdy wystarczyło oprzeć stopę na pedale sprzęgła, aby poczuć to dygotanie. Ale najbardziej wkurzające było co innego. Gdy pracował silnik na obrotach i wciskałem sprzęgło aby zmienić bieg , szczególnie z 1 na 2 i z 2 na 3 najbardziej było odczuwalne. Na wyższych już tak nie. Jako że to moje pierwsze auto w dieslu, myślałem że może to tak ma. Ale to dygotanie zaczęło się nasilać, Pojechałem do warsztatu i pan stwierdził po przejażdzce, że coś sie dzieje ze sprzęgłem. Zostawiłem samochód będąc przygotowanym na najgorsze no i ...walnięta dwumasa, ktoś kiedyś grzebał coś w sprzęgle ale wymienił tylko docisk czy tarczę zostawiając resztę bez zmian. Wydałem ponad 2K ale autko od tego momentu sunęło bezproblemowo. Robione było w maju, a teraz ...znów zaczyna dygotać. Jako że ta robota jest czaso i pracochłonna obawiam się, że pan mechanik może próbować zbyć mnie. I tu pytanie do Was, miał ktoś tak ze sprzęgłem i wie dokładnie co to było? jeśli to dygotanie jest nieznaczne ale wyczuwalne jeździć tak czy reklamacja?
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X