[O1] skrzynia 1.6 AEE zerwane nity - znowu...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • piotr02
    Classic
    • 2010
    • 1

    [O1] skrzynia 1.6 AEE zerwane nity - znowu...

    Zachęcony bardzo dobrymi efektami poszukiwania miejsca na letni wypoczynek, postanowiłem zapytać Was o jakieś fajne miejsce, w które mozna wybrać się z dwiema córkami (2 i 5 lat) na tydzień w zimie. Szukam miejsca, w którym starsza nauczy się szusować na nartach - więc powinna to być miejscówka z łagodnym stokiem, chętnie z wyciągiem "dywanowym". Może też macie przy okazji namiar na jakiś przyzwoity pensjonat czy kwaterę, która nie będzie nieprzyzwoicie droga? Słyszałem o Rytrze - tam podobno jest wyciąg dywanowy, a sama miejscowość cicha i spokojna...
    Odpowiadałaby mi jakaś spokojna miejscowość, z której byłbym w stanie dojechać na stok w jakieś 15-20 minut (coś na kształt Piwnicznej, z której jeździłem do Wierhomli). No i chętnie z dobrym dojazdem z Warszawy.
    Pomożecie? :szeroki_usmiech
  • dpasta
    Classic
    • 2008
    • 1

    #2
    [O1] skrzynia 1.6 AEE zerwane nity - znowu...

    Kupiłem jakiś czas temu skodę, która miała zmienianą skrzynię po zerwaniu nitów w mech. różnicowym. Niestety dopadło mnie to samo i chcę założyć już skrzynię ze śrubami.

    i teraz 2 pytania.
    Jakie skrzynie podejdą do Octavii 1.6 8V AEE rocznik 98, 55kW (nie wiem jaka była poprzednio, teraz samochód stoi gdzieś na wsi u mechanika i też nie zobaczę)
    VIN: TMBZZZ1U3W2126790

    Jest aukcja gdzie sprzedają przerobione już na śruby różne skrzynie, ale potrzebne oznaczenie.
    Z tego co poczytałem to powinny pasować CZE, DRY, DUT. Czy tak jest? czy inne podejdą?

    i drugie pytanie: gdzie można dostać zestaw naprawczy, i czy do tej skrzyni powinien być 02K 498 088 ? Proszę o szybką pomoc, bo nie mam czym jeździć

    Komentarz

    Pracuję...