P3041 P1166 plus zolta kontrolka sterowania silnikiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gregor-p
    Classic
    • 2012
    • 37

    P3041 P1166 plus zolta kontrolka sterowania silnikiem

    nom jest temat, zastanawiam sie nad tym erisinem, lub nad jakas uzywka pioneerem czy kenwoodem. Ciekawe czy chinczyki juz tak sie wypasili ze nie ma roznicy. Kupa z tym ze ma tylko 8GB sd, audiosourcy czy rofy maja wiecej. Kojarzy ktos czy sa jakies roznice w jakosci tych firm.

    do erisina ramka od blues styknie czy cza cos kupowac.
    ew ile misiek u ciebie taka ramka (jak potrzeba)


    Misiek jak to jest z canbus, bo widze u nich ze trzeba 'Special Can-bus Adapter', bez tego nic nie bangla z kierownicy itp.
    Pytalem w erisinie, pani powiedziala za raz trzeba raz nie i nie wiadomo.
    Ma ktos mpeg4 w aucie, ciekawy jestem jak to dziala.
  • Cubarius
    Ambiente
    • 2011
    • 148

    #2
    P3041 P1166 plus zolta kontrolka sterowania silnikiem

    Witam, na forum nie znalazlem odpowiedzi, stadm oje pytanie. Ostatnio po wymianie uszczelki pod glowica pojawila mi siezolta kontrolka (helikopter) sterowania silnikiem i auto spalilo mi 14 l gazu. Podjechalem na stacje diagnostyczna Bosch Service i wykryli bledy P3041 i P1166. A dodam ,ze gazem smierdzialo, ale okazalo sie, ze poszla jakas obejma na wezu co do jakiegos filtra doprowadza. Poprawili i jest ok. Co do kontrolki to stwierdzili, ze jest zbyt bogata mieszanka i poprawil. Zminimalizowal i powiedzial, ze jakby nie mial ducha to zwiekszy mieszanke, ale mam sprawdzic. No i.... teraz wystepuje cos jakby turbo dziura przy przyspieszaniu oraz znowu swieci mi sie zolta kontrolka. Jak mam to ugryzc albo tych w serwisie? Pomozcie prosze.

    A druga kwestia auto jakos tak stoi mi krzywo po przekatnej nizej prawy przod wyzej lewy tyl. Wymienilem sprezyny myslac, ze bedzie ok, ale nic. Aha dodam tez, ze sciaga w prawo. Punkty bazowe ok , drazki, sworznie itp tez. Moze to byc wina skrzywionego amorka? Bo tarcze opony tez nowe

    Z gory dzieki za pomysly

    [ Dodano: Sob 24 Wrz, 11 18:33 ]
    aaa przy tym P3041 - Szyna danych CAN niepr. temp. silnika ze wskaź. wielof.
    P1166 - adaptacja mieszanki zakres 2 rzad 1 mieszanka za bogata
    Aby zawsze dotrzeć do celu...

    Komentarz

    Pracuję...