Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rączka podsufitki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rączka podsufitki

    marbab, na wiosnę będzie, po umyciu i w letnich sandałkach

    żeby nie robić OT to dopiero zauważyłem dodatkowe ledy z przodu.
    sziaba masz też i na to namiary? bo mnie ojciec męczy, żebym mu jakieś lampiony szukał

  • #2
    Rączka podsufitki

    Witam
    Czy ktoś z was robił ( kupił ) rączki do podsufitki z "miękkim" wracaniem na miejsce. Trochę wkurzające jest to trzaskanie tych raczek. Podoba mi się to w autach średniej i wyższej klasy jak te "klameczki" mięciutko wracają na miejsce Może podmianka z Passata albo wystarczy zamontować jakąś mala sprężynkę ?
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Też na to zwróciłem uwagę - w VW jest "powolne" wracanie w Skodzie nie...

      P.S. Wydaje mi się, że nie będzie to trudny "mod" do zrobienia - oglądam właśnie na all, do Bory i Golfa są dostępne i chyba są nawet w takim samym kolorze i chyba będą pasować. Kosztują kilkanaście złotych za sztukę.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Boobass
        Też na to zwróciłem uwagę - w VW jest "powolne" wracanie w Skodzie nie...

        P.S. Wydaje mi się, że nie będzie to trudny "mod" do zrobienia - oglądam właśnie na all, do Bory i Golfa są dostępne i chyba są nawet w takim samym kolorze i chyba będą pasować. Kosztują kilkanaście złotych za sztukę.
        No właśnie, trzeba kupić i zobaczyć czy będą te same odległości wkrętów
        Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          w toledo II mam powolne wracanie rączek i rozstaw chyba taki sam jak w skodzie
          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

          Komentarz


          • #6
            Czy mógłby ktoś sprawdzić nr części do skody i porównać z seatem, vw?

            Komentarz


            • #7
              Witam.
              Wg ETKA mamy:
              1) dla O2
              - przód -
              6Y0 857 607 D, rok prod. 3/04 do 12/05
              6Y0 857 607 N, rok prod. 1/06 do 4/06
              6Y0 857 607 M, rok prod. od 4/06
              - tył -
              6Y0 857 607 E, rok prod. 3/04 do 12/05
              6Y0 857 607 J, rok prod. 1/06 do 4/06
              6Y0 857 607 N, rok prod. od 4/06
              6Y0 857 607 G, rok prod. 3/04 do 12/05
              6Y0 857 607 K, rok prod. 1/06 do 4/06
              6Y0 857 607 F, rok prod. od 4/06

              2) dla Golf V i Jetta
              - przód -
              1K0 857 607 H
              - tył -
              1K0 857 607 J

              3) dla Leon 2
              - przód -
              1J0 857 607 M
              1J0 857 607 R
              - tył -
              1J0 857 607 N
              1J0 857 607 S

              Komentarz


              • #8
                Jak widać numeracja 857 607 powtarza się wszędzie, pewnie pasują zamiennie

                Szukam na allegro w ładnym stanie i będę kupował

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Boobass
                  Jak widać numeracja 857 607 powtarza się wszędzie, pewnie pasują zamiennie

                  Szukam na allegro w ładnym stanie i będę kupował
                  Do dzieła Boobass

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamówiłem 4 sztuki do Toledo II w oszołamiającej cenie 20zł za komplet.

                    Czekam jak tylko będę miał, to się pochwalę czy pasują

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Boobass
                      Zamówiłem 4 sztuki do Toledo II w oszołamiającej cenie 20zł za komplet.

                      Czekam jak tylko będę miał, to się pochwalę czy pasują
                      Superrr, dać znać jak wyszło i czy pasuje oczywiście

                      Komentarz


                      • #12
                        Mam!

                        Kupiłem na aukcji z opisu do Toledo II.

                        Nie obyło się bez niespodzianki, bo jeden uchwyt nie pasuje.

                        W O2 bolce są na zewnątrz, a dostałem jeden uchwyt z bolcami wewnątrz - akurat od kierowcy.

                        Zdjęcie porównawcze, o co chodzi z bolcami

                        ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                        Komentarz


                        • #13
                          No dobra, ale pasują ? Działają ?
                          Czarna perła O2 FL:
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58593

                          Komentarz


                          • #14
                            Te trzy, które zamontowałem działają super. Teraz tylko sprzedawca mi dośle dobrą od strony kierowcy i będzie git!

                            Komentarz


                            • #15
                              mógłbys spisać z rączki (jeśli są) numer części ;-)
                              zostałoby dla potomności ;-)
                              może sie przyda..
                              kiedyś była seria TSI : 135KM/217Nm a potem było 156KM/267Nm
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=57585&start=0

                              teraz 240KM 4x4 Boxer turbo mruczek.
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...350597#1350597

                              Komentarz


                              • #16
                                Jak mi przyśle sprzedawca tą czwartą dobrą rączkę, to spiszę. Ale wiem na 100%, że do Octavii pasują te z Toledo z bolcami na zewnątrz.

                                Pasuje na 100% dolna rączka ze zdjęcia.

                                Dostałem tą zaległą rączkę i ma oznaczenie 1J0 857 607 czyli idąc tropem ETKI - z Seata. Potwierdzam na 100%. Absolutnie nie będą pasować z Volkswagena - tylko Seat.

                                P.S. Uchwyt przykręcony jest wkrętem Torx T25.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Boobass
                                  Jak mi przyśle sprzedawca tą czwartą dobrą rączkę, to spiszę. Ale wiem na 100%, że do Octavii pasują te z Toledo z bolcami na zewnątrz.

                                  Pasuje na 100% dolna rączka ze zdjęcia.

                                  Dostałem tą zaległą rączkę i ma oznaczenie 1J0 857 607 czyli idąc tropem ETKI - z Seata. Potwierdzam na 100%. Absolutnie nie będą pasować z Volkswagena - tylko Seat.

                                  P.S. Uchwyt przykręcony jest wkrętem Torx T25.
                                  Widzę że się udało a jak się sprawuje ?
                                  Pozdrawiam

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Bez najmniejszych zastrzeżeń. Wraca cicho, bez trzasków.

                                    W samym wyglądzie te uchwyty niczym się nie różnią. Ta ze skody ma z jednej strony sprężynę, a z drugiej nie ma nic luz. Te z Seata mają z jednej strony sprężynę, a z drugiej strony dokładnie nie wiem co, ale cicho wracają.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Poczytałem i też mi się zachciało. Do mojej F1 pasują rączki z golfa IV i z Alhambry (ew. Sharana). Te cycki co wystają ściąłem nożem. Są zupełnie zbędne.
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez koleś
                                        Te cycki co wystają ściąłem nożem. Są zupełnie zbędne.
                                        Te "cycki" jak je nazwałeś są tylko do tego, aby je dobrze umiejscowić w otworach. Dbają też o stabilność całego uchwytu

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Boobass
                                          Zamieszczone przez koleś
                                          Te cycki co wystają ściąłem nożem. Są zupełnie zbędne.
                                          Te "cycki" jak je nazwałeś są tylko do tego, aby je dobrze umiejscowić w otworach. Dbają też o stabilność całego uchwytu
                                          No niestety musiałem się ich pozbyć lub wiercić dziury na nie. Bez nich uchwyt i tak się solidnie trzyma na śrubach.
                                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            ważne, że trzyma się solidnie :diabelski_usmiech

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Przepraszam za odgrzewanie kotleta, ale dopiero teraz przypadkiem tu trafiłem. ops: Pytanie czy te rączki pasują tylko do O2 czy w O1 też da radę je założyć bez jakiś problemów?
                                              رافال
                                              Spoty
                                              Cause freedom is a lonely road
                                              My O2FL

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                uchwyt z O1 wygląda inaczej. Raczej nie będzie pasował.

                                                ImageShack - DSC01951.JPG

                                                powyżej link z wyglądem uchwytów z O1. We wcześniejszych postach masz uchwyty z O2.

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X