Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po czyszczeniu wtrysków auto nie odpala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Po czyszczeniu wtrysków auto nie odpala

    Witam
    Dzisiaj po namowie wielu znawców postanowiłem przeczyścić wtryski tec 2000. Wszystko podłączyłem jak należy auto wypiło całą puszkę preparatu. Zamontowałem wężyki na swoje miejsce i odpaliłem ponownie aut. Odpaliło bez problemu. Popracował 5 min na wolnych obrotach, żadnego zapowietrzenia. Za jakieś 2 godz pojechałem po dzieci 7 km auto jechało jak zwykle dobrze. Poszedłem po dzieci , odpaliłem auto przejechałem 300 m i zaczął się dusić i jak dawałem gaz to szarpał. Zjechałem na parking i na wolnych obrotach chodził ładnie równo i po przygazowaniu również. Więc ruszyłem dalej i po 200 m znowu to samo. Ledwo skręciłem na parking i zgasł i już nie chciał zapalić. Po długim kręceniu załapie na 2 sek i gaśnie. Zero błędów. Jutro auto ma zabrać znajomy mechanik. Co mogło się wydarzyć? Czy ten preparat zepsuł układ paliwowy czy auto się poprostu zapowietrzyło po tych paru kilometrach. Znajomy sprawdził że ciśnienie na pompie podczas odpalania to ok 280 bar i nastraszył mnie że może się pompa zatarła i że na zaworze tu z przodu mogą być opiłki.
    Auto to Skoda Octavia 2 2.0 170 KM VRS silnik CEGA diesel

    Pozdrawiam
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X