Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd P0642, Prosze Pilnie o Pomoc Drodzy Forumowiecze. Octavia II 2005r. 1.9 TDI BJB

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Błąd P0642, Prosze Pilnie o Pomoc Drodzy Forumowiecze. Octavia II 2005r. 1.9 TDI BJB

    Witam Panowie, trzymalem w reku czujnik przeplywomierza wpiety w wiazke i potykajac sie o wlasne nogi ( nie pytajcie jak ) dotknalem Plusa na akumulatorze, zaiskrzylo.... odpalilem autko i nie reaguje na pedal gazu, skacze na obrotach okolo 1200 rpm okolo i miga kontrolka od swiec, oprocz tego przekrecajac kluczykiem na zaplon to bardzo szybko rozladowuje akumulator, sprawdzalem napiecie stale multimetrem to rozladowalo aku w oczach. Im slabszy byl aku tym wiecej kontrolek sie palilo i nawet sygnal dzwiekowy z czujnikow parkowania slychac bylo. O kodzie tego bledu nie znalazlem zbyt wiele, "Napięcie odniesienia czujnika A - Za niski sygnał" , idac tropem moze sterownik silnika? tzn kable ktore do niego dochodza?
    Czy ktorys z Kolegow przerabial podobny problem lub moglby naprowadzic gdzie szukac przyczyny i jak ja rozwiazac lub po jakiej wiazce kabli szukac? Wiem ze najlepiej bylo by zlecic to komus, ale nie ukrywam ze nie mam pieniedzy. Laikiem nie jestem i szybko sie ucze ale jesli chodzi o elektryke duzo praktyki nie mialem ale z Wasza pomoca dam rade.
    Serdecznie Pozdrawiam i Dziekuje za jaka kolwiek pomoc
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X