Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migające i resetujące się radyjko Columbus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Migające i resetujące się radyjko Columbus

    Witam szanowne grono,
    Octavka II FL. Mam problem z Radiem Columbusem jak na załączonym filmiku. Pewnego razu podczas jazdy radio się wyłączyło i zostało tylko takie dziwne jednostajne uderzanie w basy, zatrzymałem się zgasiłem silnik odczekałem chwilę później się normalnie odpaliło i było okej. Jednak od tamtej pory coś to radio swiruje. Co jakiś czas samo się wyłącza i uderza w basy (puk puk puk puk..) Nie chcę czasami się połączyć przez bluetooth, miga jak na załączonym obrazku, samo się resetuje podczas jazdy(włącza wyłącza) albo nie chce się podgłosić. VCDS pokazuje błędy sporadyczne w postaci braku sygnalu/braku połączenia. Miał ktoś podobny temat? Gdzieś wilgoć się dostała? Mam nadzieję, że radio nie kończy żywota
    Załączone pliki

  • #2
    Panowie,
    Wyjąłem radio, przepatrzyłem nic podejrzanego nie znalazłem. Ostatnio radio wyłaczyło się i zostalo tylko ciągle uderzanie w głośniki (bum bum bum), po zgaszeniu i zamknięciu auta nadal przez kilka minut uderzało w basy. Jakby nie odcięło mu zasilania. Dopiero po wyjęciu bezpiecznika od radia przestało walić. Ostatnio w ogóle nie chce się załączać. Nie reaguje na żadne przyciski.. Ktoś ma jakiś pomysł? Spróbuję jeszcze na weekendzie wgrać nowego softa jeśli będzie chciało współpracować

    Komentarz


    • #3
      Przerabiałem już u siebie ten temat. Winne są chyba układy zasilania. Elektronik musi to naprawić. To typowa usterka tego radia. Szukaj na OLX ogłoszenia naprawy, którego opis będzie pasował do problemu. Koszt naprawy to 250 zł. Po naprawie śmiga jak nowe
      Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X