Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Awaria z modułem sterujący w układzie kierownicz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Awaria z modułem sterujący w układzie kierownicz

    Witam, mam od jakiegoś czasu problem moja octavia 2 fl 200km 2010r. Problem zaczą się od układu wspomagania elektrycznego.... Błąd esp zanikanie wspomagania... Aż zaczęła cała elektryka wariować.... Po usunięciu błędów zostaje błąd modułu sterowania w układzie kierowniczym. Moduł sterowania jest w maglownicy z tego co się doszukałem... Tak samo czujnik kąta skrętu. Numer maglownicy 1k1 423 051 EE numer sterownika 1k0 909 144 J. Wychodzi na to że maglownica padła (elektryka) czy ktoś wie jaka podejdzie do Octavi maglownica o podobnych numerach... Bo jest ich trochę a różnią się końcowymi literami i i sterownikiem... Znalazłem podobną co u mnie ale zamiast końcowego numeru EE jest ED. Nie wiem co mogą oznaczać końcowe litery i nie mam możliwości sprawdzenia zamienników jakie podejdą do mojego auta. Zna się ktoś na tych maglownicach albo zna temat??.

  • #2
    Jakby co, to mam do sprzedania za dobre pieniądze 1K1 423 051 CP z silnikiem 1K1 909 144 M z mojej Octavii. Do końca nic się złego z nią nie działo. Wymontowałem ją, bo przesiadłem się na gen 3. Te magle chyba były podobne, mogły się nieco różnic wgraną charakterystyką wspomagania.
    Aktualne zużycie paliwa

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję ale udało mi się znaleźć magiel z tymi samymi numerami. Temat można zamknąć.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X