Pozimowanie reflektorów , błąd ASF , reflektory nie reagują

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Maciektabaza
    Classic
    • 2021
    • 5

    Pozimowanie reflektorów , błąd ASF , reflektory nie reagują

    Witam
    Proszę o pomoc w sprawie świateł ponieważ nie wiem gdzie jest problem .(skoda octavia II FL 2.0 TDI CR 2011 r )
    Mianowicie xenony opadły i wyskoczył mi bład że czujnik poziomowania świateł jest walnięty ,tak więc wymienilem go ,bo pękła blaszka która trzyma czujnik i teraz bład już nie wyskakuje ,ale sa dalej skierowane w dół .
    Natomiast po montażu ,pojechałem do diagnosty żeby wyregulować reflektory recznie ,podkrecił mi je dobrze lecz powiedzial ze jak mi podkreci to i tak musze jechać na warsztat zeby podpieli do kompa i usuneli błąd (który wyskoczył odrazu po regulacji lamp kluczem (bład -ASF).Tak więc pojechałem i przywrócił do ustawień fabrycznych swiatła i juz ten bład nie wyskakuje ,lecz po wypoziomowaniu pojechalem znowu do diagnosty i sprawdził swiatła
    - prawy reflektor swieci prawidłowo
    - lewy jest za wysoko D
    Diagnosta probowal znowu kluczem wyregulowac lewy reflektor i przy kreceniu nie reagował reflektor a wcześniej jak byłem regulował normalnie . Co mam zrobić w tej sprawie ? do kogo się udać ponieważ zależy mi na czasie a tak się nie da jeździć
Pracuję...