Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] nie działa klimatyzacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] nie działa klimatyzacja

    Zamieszczone przez pablo_ns
    Wiec jak jest z tym maxdotem?

    [ Dodano: Wto 07 Kwi, 15 11:14 ]
    zauważyłem,że na allegro 1.6 Mpi to okolo 10 proc Octavii a z klimatronikiem to około 3 proc z tych dziesięciu.
    Moim zdaniem sam odpowiedziałeś sobie na pytanie o możliwość kupienia wypasionej 1.6MPI :wink: Jeżeli chodzi o sens jeżdżenia na LPG przy tak krótkich odcinkach to latem ma to jakiś sens, natomiast zimą już nie bardzo. Jeżeli zależy Ci na dobrym wyposażeniu auta to na Twoim miejscu rozejrzałbym się za jakąś benzyną innej marki nie koniecznie w gazie.

  • #2
    [O2FL] nie działa klimatyzacja

    Witam!
    Po zimie jak zrobiło się ciepło zauważyłem, że klima nie działa (nie chłodzi), więc pojechałem nabić klimę okazało się, że jest 405g czynnika, a powinno 525g, ale stwierdzili, że i tak powinno chłodzić, ale oczywiście dobili do tego 525g i niestety nie chłodzi nadal, dałem na klimatroniku temp. minimalną i nic. Z tego co widzę to nie załącza się sprzęgło na sprężarce.
    Nie wiem czy powinien się wpierw załączyć wentylator na chłodnicy? Bo u mnie nie załącza się wentylator a jest tylko jeden, napięcie na wtyczce wentylatora jest, ale widzę że są tam jeszcze we wtyczce 2piny sterownicze chyba. I rodzi się pytanie czy one sterują wewnątrz wentylatorem czy są tylko do odczytu prędkości wirowania przez komputer?
    Proszę o pomoc, co można spiąć i jak aby nic nie uszkodzić a coś sprawdzić?

    Podpiąłem się VCDSem, ale poza błędami żarówek i kierunkowskazu prawego lusterka, nie było innych błędów, odnośnie klimy żadnego errora.
    kodowanie klimatronika pokazuje u mnie 00000002
    CZESZKI OD ZAWSZE... )
    Historia choroby ): Forman 135L, Felicia 1,6 GLX, Octavia I TDI 1,9 SLX, Octavia II TDI 1,9 Ambiente - skasowana , Octavia IIFL TDI 1,9 Ambiente

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X