Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne syczenie w komorze silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne syczenie w komorze silnika

    yakuzaman, czy mi się wydaje czy na siłę chcesz Michałowi wcisnąć swój towar?? :evil:

  • #2
    Dziwne syczenie w komorze silnika

    Witam wszystkich
    Od pary dni moja octavka wzbogaciła sie o taki problem a mianowicie: podczas zajechania na miejsce i zatrzymaniu po dośc długiej wyprawie 400km usłyszałem z pod maski jakieś dziwne głośne syczenie (syk syk syk) można to porównać właśnie np do sytuacji jak koło o coś obciera w pewnej cześci, na parkingu przy właczonym silniku po naćisnieciu sprzegła sykanie to lekko sie nasiliło aby po około 3 min zniknąć. Przy kolejnych odpalaniach nic ale po przejchaniu jakiegos nawet nieduzego odcinka drogi pojawia sie to syczenie znowu aby po zatrzymaniu znowu po paru chwilach przestało. Odgłos wydobywa się z prawej strony silnika gdzieś z dołu. Dziwi mnie fakt że po naciśnieciu sprzegła syczenie to się lekko nasila gdyż cała dwumasa wymieniana była jakies 3 tys km temu u zaufanego i dobrego fachowca.Dodam że biegi wchodzą ok i żę na postoju przy lekkim nacisnieciu sprzegła nie ma drgan pedału.A może to nie nic ze sprzegłem ??!!??!! Proszę o pomoc jeśli ktoś spotkał sie z takim problemem.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X