Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rysa na...cylinderku.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rysa na...cylinderku.

    Cześć forumowicze,
    Podpowie mi ktoś czy na cylinderku i zacisku mogą być rysy czy to musi być "lustro"?
    Jestem w trakcie piaskowania i malowania zacisków zarówno z przodu jak i z tyłu.
    I przez przypadek "wylatał" mi cylinderek jednego z tylnych zacisków i zauważyłem że zarówno na cylinderku jak i wewnętrznej ściance zacisku są dość głębokie rysy.
    Cofając/wkręcajac cylinderek do środka nie da się zrobić pełnego luznego obrotu...w pewnym momencie idzie dość ciężko ale idzie.
    Pytanie czy tak to zostawić czy może zeszlifować/spolerować te powierzchnie?
    Nie zacina się podczas pracy zarówno przy poruszaniu dzwigienką od hamulca ręcznego jak i przy podaniu trochu sprężonego powietrza.
    Wiem że to są powierzchnie po których śliska się uszczelnienie cylinderka więc obstawiam że najlepiej jakby były idealne.
    Czy tutaj jest jakaś tolerancja czy faktycznie musi to być wygłaskane na cycuś glancuś?
    Bo jeśli ma być igła to albo trzeba to będzie spolerować albo kupić zestaw naprawczy z cylinderkami.
    Wszelkie spostrzeżenia mile widziane.
    Pozdrawiam.
    OIIFL ELEGANCE Hatchback 2.0TDI DSG
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X