Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AAWireless - nadzieja na przyszłość czy .... ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • AAWireless - nadzieja na przyszłość czy .... ?

    Witajcie,
    znalazłem coś takiego AAWireless | Indiegogo
    ciekawie to wygląda jako alternatywny sposób podłączania AndroidAuto (AA)
    chętnie poznałbym Wasze opinie a przede wszystkim tych, którzy będą mieli jako pierwsi możliwość skorzystania z tego urządzenia
    zdarzają się właśnie takie sytuacje, że irytuje mnie obowiązek podłączenia kabla do telefonu - czasem nie mam czasu na podłączanie kabla
    a jak nie podłączę, to nie mam AA a bardzo bym chciał w danym momencie (mam Bolero)
    Opinie pierwszych użytkowników mile widziane
    Szerokości

  • #2
    dla carplay czyli iphone cos takie juz jest Attention Required! | Cloudflare

    Komentarz


    • #3
      Witajcie,
      Czekałem, czekałem ...
      Ale jak do tej pory nie wypowiedział się nikt kto używa (używał) coś takiego.
      Czyżby żaden użytkownik urządzenia infotainment nie spróbował sprawdzić jak to działa?
      Bo może się to po prostu nie sprawdza i nie ma co sobie tym zawracać głowy.
      Jak do tej pory, łączę kablem i ... czekam na opinię (użytkownika)
      Szerokości

      Komentarz


      • #4
        Android 11 ma mieć to w standardzie więc nie ma sensu kupować oddzielnego urządzenia.

        Komentarz


        • #5
          Czyli, li tylko, jest to zależne od wersji androida.
          Nie zależy to od wersji oprogramowania urządzenia infotainment.
          Nie zależy to od wersji Android Auto.
          Czyli jak ktoś będzie miał androida 11 to połączy niezależnie od Android Auto i i wersji oprogramowania infotainment.
          Reasumując: wszystkie androidy są przestarzałe

          Komentarz


          • #6
            To rozumiem, ze jak koledze w BMW dziala bezprzewodowo to dlatego, ze uzywa jablka?

            Komentarz


            • #7
              Jabłko działa bezprzewodowo, android ma działać niedługo.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis
                Android 11 ma mieć to w standardzie więc nie ma sensu kupować oddzielnego urządzenia.
                Ale co ma mieć w standardzie?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez voytec Zobacz wpis
                  Ale co ma mieć w standardzie?
                  Bezprzewodowe połączenie z AA.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis

                    Bezprzewodowe połączenie z AA.
                    No tak ale co ci z tego że Android 11 będzie miał to w standardzie skoro AA wymaga do połączenia bezprzewodowego WiFi, w które musi wyposażony system infotainment w aucie.

                    A urządzenie którego dotyczy ten wątek właśnie dodaje WiFi jeśli go nie masz i dodatkowo może działać od androida 9

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez voytec Zobacz wpis
                      AA wymaga do połączenia bezprzewodowego WiFi
                      Mam pytanie (laika ): jak moje urządzenie nie ma WiFi tylko Bluetooth, to nawet jak "wejdzie" android 11 to i tak z podłączenia bezprzewodowego nici?
                      Czyli ci, którzy nie mają WiFi (tylko Bluetooth) i tak nie mają na co czekać .

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez voytec Zobacz wpis
                        No tak ale co ci z tego że Android 11 będzie miał to w standardzie skoro AA wymaga do połączenia bezprzewodowego WiFi, w które musi wyposażony system infotainment w aucie.

                        A urządzenie którego dotyczy ten wątek właśnie dodaje WiFi jeśli go nie masz i dodatkowo może działać od androida 9
                        Można wymienić na Amundsena i temat będzie z głowy. Wyjdzie niewiele drożej niż dokupienie tej przystawki.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis

                          Można wymienić na Amundsena i temat będzie z głowy. Wyjdzie niewiele drożej niż dokupienie tej przystawki.
                          Mógłbyś nieco rozwinąć temat? Mianowicie który Amundsen obsługuje AA Wireless? Możesz podać konkretny numer części?
                          Aktualne zużycie paliwa

                          Komentarz


                          • #14
                            Gdy android 11 dostanie funkcje bezprzewodowego aa to każdy, który ma wifi. Przynajmniej tak wynika z tego co napisał kolega wyżej.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez abrymarz Zobacz wpis
                              Mam pytanie (laika ): jak moje urządzenie nie ma WiFi tylko Bluetooth, to nawet jak "wejdzie" android 11 to i tak z podłączenia bezprzewodowego nici?
                              Czyli ci, którzy nie mają WiFi (tylko Bluetooth) i tak nie mają na co czekać .
                              Niestety, bluetooth pozwala tylko na rozpoznanie ze w pobliżu jest urządzenie zdolne do obsługi AA, a potem trzeba już po kablu lub WiFi

                              Komentarz


                              • #16
                                Wielkie dzięki szanowni Koledzy
                                Wiele się dowiedziałem nt. AA z całej Waszej dyskusji
                                Zrozumiałem również, że mając urządzenie Bolero nic nie wskóram
                                To znaczy:
                                Żeby zapewnić sobie bezprzewodowe połączenia z AA muszę albo spróbować z tym urządzeniem na USB albo wymienić na Amundsena.
                                Wymiana na Amundsena wielce problematyczna (z mojego punktu widzenia)
                                Raczej kosztowna, jak dla mnie skomplikowana a przy jakiejś "obsuwie" nie gwarantująca sukcesu - bo przecież w ASO tego nie zrobią metodą plug & play żebym zachował gwarancję i za niewielkie pieniądze. Jak się podejmą, to zapłacę jak za zborze (Amundsen + robocizna). A nie o to mi chodzi.
                                Teraz chyba powinienem poczekać na kogoś, kto korzysta z tego "cuda" mając Bolero i pochwali lub skrytykuje je (nie Bolero tylko urządzenie)
                                Obawiam się, że nie wzrośnie liczba producentów takich urządzeń
                                Coraz częściej samochody będą wyposażone w WiFi
                                I wychodzi na to, że wybierając auto powinienem szukać z Amundsenem
                                No niestety, jakoś to Bolero przeżyję i przeczekam
                                Zdrowia i szerokości

                                Komentarz


                                • #17
                                  Amundsen też raczej nie rozwiąże tutaj tego tematu.
                                  Potrzebne będzie wifi 5ghz, a amundsen ma 2,4 GHz. Niby w adaptacjach jest możliwość przełączenia na 5 GHz, ale mi się nie udało tego zrobić.
                                  Ta przystawka jak się pojawi, to może być faktycznie ciekawym produktem, a cena nie jest, aż tak z kosmosu. Tymbardziej, że majfrendzi tutaj nie będą próżnować

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    dla mnie połączenie po kablu nie jest problemem tym bardziej że wtedy ładuje mi telefon, wiec bezprzewodowe AA traktuje bardziej jako bajer niż coś realnie przydatnego.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis
                                      Gdy android 11 dostanie funkcje bezprzewodowego aa to każdy, który ma wifi. Przynajmniej tak wynika z tego co napisał kolega wyżej.
                                      No nie tak do końca drogi kolego.
                                      Ja ma Androida 11 i MIB2.5 z WiFi i niestety nie gada.
                                      Android 11 podaje w info, że dopiero niektóre samochody od 2021 będą współpracować bezprzewodowo

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Tak, wiem. Rozmarzyłem się

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          I have already bought 2 wireless carplay adapters from "carlinkitcarplay" and I could highly recommend them.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Stanley John Zobacz wpis
                                            2 wireless carplay adapters
                                            Two adapters for two cars?
                                            Please write (describe) what kind of cars they are.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              i'm waiting for delivery of aawireless, will let you know how it works on O3 FL

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                AAwireless dotarło, telefon zobaczył urządzenie i się od razu podłączył. Radio zobaczyło AAWireless. Jednym słowem działa. działa tak samo szybko jak po kablu.
                                                z drobnych minusów:
                                                - łączenie się telefonu do aaWireless trwa dłużej niż po kablu
                                                - telefon robi się cieplejszy podczas korzystania, ale nie bardziej ciepły niż podczas szybkiego ładowania; podczas 100km podróży zjadło może 20/25% baterii.

                                                to tyle z pierwszych obserwacji

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez woksio Zobacz wpis
                                                  to tyle z pierwszych obserwacji
                                                  wielkie dzięki za opinię
                                                  też podzielę się swoją (kablową)
                                                  tak się przyzwyczaiłem do tego kabla, że przestałem "marzyć" o bezprzewodowości a telefon połączony kablem dodatkowo się ładuje
                                                  ale gratuluję zakupu

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X