Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 Active - schowek na okulary, multifunkcja, tempomat - retrofit

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • O3 Active - schowek na okulary, multifunkcja, tempomat - retrofit

  Cześć,

  chwilę mnie tutaj nie było, ale kupiłem drugą O3 - wersja Active więc bez szału w porównaniu choćby do mojego Ambition+Amazing.

  Rozważam dołożenie kilku rzeczy których szczególnie mi brakuje:

  1) schowek na okulary - sam panel w podsufitce wygląda jak w moim drugim aucie (zdjęcie poniżej), ale tutaj brak schowka - jest element nieruchomy (podejrzewam zaślepkę) - czy wystarczy wyjąć zaślepkę (podważyć??) i kupić schowek jak w linku? Czy trzeba coś więcej rozbierać?

  allegro.pl  2) Tempomat i multifunkcja - nie wiem ile to zabawy i jakie koszty muszę liczyć - auto w wersji Active, MY16, z wyposażenia ekstra ma grzane fotele; kiere i gałę w "skórze", czujniki przód i tył; radio jakieś podstawowe (Swing?) z bluetooth, licznik Maxi-dot zwykły (sterowanie jest obecnie w prawej manetce); klima manual - może to wskaże czy trzeba wymieniać jakieś sterowniki, etc.  Znalazłem sterowanie do kierownicy:

  Link

  Zakładam, że przy multifunkcji można kupić już normalne manetki z tempomatem, bo sterownie komputerem będzie z kiery? Na co zwracać uwagę przy szukaniu manetek?

  Co trzeba jeszcze do tego dokupić? Dużo jest cyrku z programowaniem?

  Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

 • #2
  rrobert - nie ukrywam, że liczę na Twoją wypowiedź - w mojej niebieskiej umiałeś wyczarować to co chciałem (może jeszcze pamiętasz choć sporo czasu minęło ​).
  Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

  Komentarz


  • #3
   Hej

   Możesz opisać jak poszło?

   Ze schowkiem na okulary
   i multi kierownicą

   Komentarz

   POWRÓT NA GÓRĘ
   Pracuję...
   X