Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośniki 165 mm

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Głośniki 165 mm

Siemka skodziarze planuje wymienić głośniki w drzwiach i tak się zastanawiam czy taki komplet będzie w miarę dobry i odpowiedni. I czy ma ktoś może schemat jak je podłączyć z góry dzięki.
    Załączone pliki

Witaj,
    w zeszłym tygodniu wkładałem do siebie m165 evo2 audio system na przód, dystanse z mdf, maty stp. wszystko pasowało.
    z przedstawionego zdjęcia JBL'a od razu Ci powiem - że u mnie konektory był 2 pinowe na nie 4 pinowe.

2022-03-27 20_32_01-WhatsApp and 6 more pages - Work - Microsoft​ Edge.png

powodzenia

Komentarz

Zamieszczone przez woksio Zobacz wpis
      Witaj,
      w zeszłym tygodniu wkładałem do siebie m165 evo2 audio system na przód, dystanse z mdf, maty stp. wszystko pasowało.
      z przedstawionego zdjęcia JBL'a od razu Ci powiem - że u mnie konektory był 2 pinowe na nie 4 pinowe.

2022-03-27 20_32_01-WhatsApp and 6 more pages - Work - Microsoft​ Edge.png

powodzenia
      Daj znać czy poprawił się dzwiek i czy zmieniłeś tylko głośniki? Czy warto było ? Jakie radio?
      Ja kombinuje co z tym zrobić bo oryginał to dramat

Komentarz

Ja bym wymienił,ale bez zmiany radia i dokładania wzmaka. Da się? Bo te papierowe to grają jakby chciały a nie mogły. Chociaż jak dobry materiał się puści z telefonu to jest nawet znośnie.
        Spalanie - Motostat.pl

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X