DPF octavia 3rs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Adam Całka
    Classic
    • 2020
    • 3
    • Octavia III (5E3)
    • CUPA 2.0 TDI CR RS 184 KM

    DPF octavia 3rs

    Witam,mam problem z DPF,jest już na tyle zapchany że nie pomaga czyszczenie,chciałem go wymienić ,niestety nie mogę takiego znaleźć,numer 04L131723AP,czy można zastąpić innym numerem?
  • gradek
    RS
    • 2010
    • 12841
    • Superb III (3V3)

    #2
    Osobiście poszedł bym w kierunku profesjonalnego mycia DPF-a. Znacznie tańsze niż wymiana na nowy.

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz

    • SkySzyja
      Ambiente
      • 2013
      • 158
      • Octavia III combi (5E5)
      • AUM 1.8 20VT 150 KM
      • CUNA 2.0 TDI CR RS 184 KM

      #3
      Adam, z której części Warszawy jesteś? Rozumiem, że DPF fizycznie demontowany z auta, próba czyszczenia i nadal niedrożny czy uszkodzony?
      Przykładowo (nie mam tam udziałów) stacjadpf.pl - samo czyszczenie dostarczonego zdemontowanego DPFa kosztuje 400 netto, o cenę wymiany wkładu musisz sam zapytać.
      Bo z drugiej strony jak już upolujesz używkę to przed montażem też warto ją wyczyścić.
      Trzeba skalkulować co się bardziej opłaci, bo może nowy wkład to lepiej wydana taka sama kasa.
      Na początku jednak jest pytanie - co zapchało DPF i najpierw usunąć przyczynę, bo inaczej historia szybko zatoczy koło
      Ostatnio edytowany przez SkySzyja; 32445.
      Mój Zygzak McQueen
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

      Komentarz

      • Adam Całka
        Classic
        • 2020
        • 3
        • Octavia III (5E3)
        • CUPA 2.0 TDI CR RS 184 KM

        #4
        miałemuszkodzony silnik,brał olej,teraz silnik jestpokapitalnym remoncie dpf był przy tej okazji czyszczony,dlatego szukam innego lub jakiegoś co sie zamienia

        Komentarz

        Pracuję...