Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koniec umowy - Kredyt Niskich Rat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Koniec umowy - Kredyt Niskich Rat

    Witam ,

    Dostałem informacje od ASO ze moja umowa niedługo sie kończy i musze podjąć jedną z 3 decyzji i tu trochę mam wahania wiec postanowiłem sie spytać szanownych forumowiczów:

    Octavia z końca 2017 , z 2.0TDI z przebiegiem 85k km wyposażenie STYLE, miałem 2 drobne kolizje, nie z mojej winy i pewnie na mierniku wyjdzie na niektórych elementach ze nie jest oryginał lakier. , ogólnie kolizje nie miały wpływu na zawieszenie ani na silnik/ skrzynie biegów. wszystkie szyby ori.

    w VW Banku zostanie do spłaty niecałe 40k , auto chyba jest trochę więcej warte ,( patrzyłem na otomoto) , teraz pytanie czy ASO będzie chciało sie ze mną rozliczyć 1:1 tego co mi zostało do spłaty czy jednak obliczy cenę rynkową i rozliczy ze mną różnice wysokości zaległego kredytu i ceny rynkowej ( zaproponowanej przez nich)

    Całości raczej nie zamierzam spłacać , bo nie chce sie wystrzelić z 40k , jeśli cos to bym wszedł na raty , ale tutaj nie wiem czy rata zostanie na tym samym poziomie co mam teraz i zostanie wydłużony okres czy jednak zaproponują mi zupełnie nową umowę na te niecałe 40k pln - tak wiem , mogę sie tego dowiedzieć w ASO, ale pytam sie tutaj zanim tak podjadę na rozmowy

    Ogólnie jestem w zasadzie nastawiony na dalsze korzystanie z samochodu , bo miałem załozenia ze przez 4 lata zrobie 120k km , a zrobiłem zaledwie 85k , troche mi go szkoda sie pozbywać bo nic sie z nim nie dzieje , leje i jezdze.

    Macie jakies doświadczenia z zakończeniem umowy ? Jakieś podpowiedzi , hinty , i inne ciekawe rzeczy. Chciałbym sie przygotować na jakieś niespodzianki które może mi ASO zaoferować
    2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X