Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Psiuku Zobacz wpis
    Hej (jestem tu świeży), ja zamowilem 06.2021 i podobno trafila na produkcje w zeszlym tygodniu.
    Zobaczymy ile czasu bedzie sie produkowac - podobno gotowe samochody potrafia czekac na jedną czesc (elektronika?) po 4-5mcy...
    Dokładnie tak. Jak dowiadywałem się u mojego Sprzedawcy, wejście na produkcję - to nie 100 % szczęścia, jak kiedyś. Potem może Octavka stać na placu i czekać na części, których brakowało. Liczy się zejście z produkcji.

Ja zamawiałem na początku października 2021. Przyszły tydzień ma być (trzeci raz) wejście na produkcję.
    pozdrawiam
    Darek

Komentarz

• Cześć wszystkim,
      Jestem nowy na forum. Zamówiłem O4 przez pośrednika i dzisiaj dostałem informację, że Skoda nie jest w stanie wyprodukować auta, bo wstrzymują produkcję na dwa lata. Ktoś coś słyszał w tym temacie ?
      Pozdrawiam

Komentarz

• Kiedy zamawiałeś? Wstrzymanie produkcji na 2 lata? To od razu zamknęliby zakłady i zwolnili ludzi.

Może wstrzymują nowe zamówienia?
        pozdrawiam
        Darek

Komentarz

• Auto kupione w październiku 2021 jako dostępne "od ręki". Po wpłacie kasy okazało się, że auta jeszcze nie ma i ciągłe przesuwanie terminu... Umowa podpisana z gwarancją ceny, więc podejrzewam, że chcą wycofać się z nieopłacalnej transakcji.

Komentarz

• Jeśli na zagranicznych stronach już zaktualizowali cenniki Octavii MY 2023 to jak do tego odnieść rzekomą 2 letnią przerwę w produkcji?

Fake news
            O3 BLACK by OzA

Komentarz

• Mój Leon dotarł na plac, myślę że w następnym tygodniu odbiorę.

Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka

Załączone pliki
              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

Komentarz

• Czekamy na prezentację.
                pozdrawiam
                Darek

Komentarz

• Dopiero w następny piątek odbieram, w ten weekend skoda musi jeszcze zaliczyć wyprawę do Norwegii .
                  ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                  mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

Komentarz

• Poczekamy
                    pozdrawiam
                    Darek

Komentarz

• Ładny ten Leon, z pazurem. Czekamy z niecierpliwością na pokaz w showroomie.
                      Odnośnie wstrzymania produkcji to chyba jakaś ściema. Ostatnio rozmawiałem z przedstawicielem Dealera u którego zmawiałem Scouta i mówił że produkcje przyspieszyły i coraz więcej aut schodzi z linii produkcyjnej. Nawet jest szans, że Scout dostanie w czerwcu termin produkcyjny z planem na koniec lipca.
                      Nie zaraziłem się przesadnie tym optymizmem, ale faktem jest że coraz więcej O4 widać na drogach.

Komentarz

• Ściema z tym ze się rusza mi tak mówiono we wrześniu . Pan może być spokojny fabryki już zaczynaja pracować pełna para pana rs lada chwila zjedzie . I tak byłem zwodzony . Teksty ze coraz więcej aut nam zjeżdża ze coraz więcej wypuszczamy to trochę ściema aby klienta uspokoić . Wiec z doświadczenia wtedy był wrzesień teraz czerwiec i jakoś nie ruszyły pełna para do tej pory ba, nawet do czasu zaczęcia wojny . Prawda jest taka ze albo czekamy długo i auto wyprodukuje się w całości albo czekamy kilka msc auto się produkuje i czeka pod chmurką na komponenty . Tak ma 90% klientów .

Komentarz

• Witam,
                          Octavia IV Style 2,0TDI DSG zamówiona w czerwcu 2021.
                          W lutym zeszła z lini produkcyjnej, ma niby nadany VIN, jednak status dalej "w produkcji". Brakuje podobno boczków do drzwi.
                          Widzę, że w Superbach brakuje Matrixów.
                          Macie podobne sytuacje ?

Piotr

Komentarz

• Od lutego czeka na boczki?
                            pozdrawiam
                            Darek

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X