Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kamera cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kamera cofania

    Posiadam kamerę cofania z spryskiwaczem, oryginalną w klamce pokrywy bagażnika. Nie posiadam tylnej wycieraczki. W jaki sposób uruchomić spryskiwacz kamery

  • #2
    Instrukcją obsługi - przydaje się czasem

    Zrzut ekranu (1755).png
    Ostatnio edytowany przez Kami120; 45302.

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję, no niestety nie posiadam tylnej wycieraczki. Nie znalazłem funkcji mycia za pomocą ekranu infotainment. Dopytam się jeszcze w ASO

      Komentarz


      • #4
        W ustawieniach obrazu patrzyłeś?

        Komentarz


        • #5
          znalazłem podczas cofania należy dotknąć ekran w prawym górnym rogu a następnie po prawej kolorowe kółeczka i wyświetli się w prawym rogu spryskiwacz po naciśnięciu następuje mycie kamery mimo braku tylnej wycieraczki

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez MAndrzej Zobacz wpis
            znalazłem podczas cofania należy dotknąć ekran w prawym górnym rogu a następnie po prawej kolorowe kółeczka i wyświetli się w prawym rogu spryskiwacz po naciśnięciu następuje mycie kamery mimo braku tylnej wycieraczki
            Przecież to właśnie napisałem:
            Zamieszczone przez Kami120 Zobacz wpis
            W ustawieniach obrazu patrzyłeś?
            Bo tak jest w instrukcji obsługi


            Komentarz


            • #7
              Witam, podepnę się pod temat, bo mam taki problem z kamerą. Jak mniemam, kamera uruchamia się, gdy włączymy spryskiwacz tylnej szyby, tak? Tylko, że u mnie wokół kamery woda spływa, bez żadnego spryskiwania. Czy coś jest zapchane? Źle wyregulowane ? Jak u Was działa spryskiwanie kamery? Jest skuteczne?
              Ostatnio edytowany przez eduardoo; 9994374.
              najlepsze toalety przenośne w Poznaniu

              Komentarz


              • #8
                na klamce tylnej klapy z boku oczka kamery jest mała wypustka tamtędy powinien wypływać strumień płynu, być może zsunął się przewód od tyłu klamki i płyn wycieka na zewnątrz a nie wpada w otwór spryskiwacza

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez MAndrzej Zobacz wpis
                  znalazłem podczas cofania należy dotknąć ekran w prawym górnym rogu a następnie po prawej kolorowe kółeczka i wyświetli się w prawym rogu spryskiwacz po naciśnięciu następuje mycie kamery mimo braku tylnej wycieraczki
                  czy to jest w każdej wersji bez wycieraczki i w każdym rodzaju radia?
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzisiaj znalazłem rozwiązanie zagadki - mam i ja. Wychodzi, że jest w nawet w niższych wersjach (Ambition) i tańszych radiach (Swing).

                    Co prawda jakiś czas temu szukałem i nie znalazłem, ale widocznie moja przypadłość to SKS i nieraz mnie technika już przerasta

                    Tak jak napisał Kami120
                    - włączamy wsteczny,
                    - klikamy trzy pionowe kropki na górze bliżej lewej strony obrazu
                    - potem taki kolorowy obrazek z kółkami po prawej stronie na górze
                    - i mamy z prawej strony w rządku na dole taką kamerkę z fontanną.

                    Naciskamy ją - zmienia kolor i...... leje się





                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X