User Profile
Zwiń
-
Tak zrobię jak piszesz, bo chyba to piąte łożysko się rozleciało. Poza tym tam jest taki zielony dekielek z boku obudowy skrzyni - liczę że będzie...
-
-
Uszkodzenie 5tego biegu i hałas również na luzie
Dzisiaj wbiłem 5ty bieg i pojawił się bardzo głośny, metaliczny trzask, jakby źle wrzucony bieg - straszne trzeszczenie... ze strachu wrzuciłem...
-
Brak wyników aktywności do wyświetlenia
Pokaż Więcej
Zostaw komentarz: