Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wodorowanie silnika

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wodorowanie silnika

Dziś trafiłem na tą ofertę:"Wodorowanie silnika" i zastanawiam się czy ma to sens. Miał ktoś z tym styczność? Szukajka na forum nic nie dała więc zakładam temat. Pozdro

Pytanie czy więcej za czy przeciw :P
    Champ20ns!

Przeszukałem swego czasu trochę internetu w tym temacie i do końca nie wiadomo czy działa. Oprócz kilku postów na innych forach i ogromnego PR'u pana od usunnagar, brak jakiejkolwiek informacji czy relacji z zabiegu jak wyglądają bebechy w środku przed/po. Ogólnie mówią, że wodorowanie polega na "pirolizie" wymagającej temperatury, więc układu dolotowego nie wyczyści, jak działa na resztę.. no kto wie. Ogólnie na kanale povagowanych, których czasem z nudów oglądałem, pokazali na przykładzie dwóch aut mierząc ich parametry na hamowni i jakiś tam rezultat jest. Mi wodór w komorze spalania raczej kojarzy się z Chinese water torture Chinese Water Torture (a SeaFoam recipe) - Turbobricks Forums która podobno działa i już nie podam jaki, ale któryś z tunerów zachwalał, więc może w tym szaleństwie jest metoda na sadzę w silniku.

170km/300Nm

Komentarz

hmm też poczytałem, większość traktuje to jednak jako placebo, przynajmniej w Polsce. A czy ten test-film jest obiektywny? wręcz przeciwnie.
      czy mamy w polsce zamiennik jakis sea foam spray? jakie to ma opinie?

Komentarz

Łysy z M4K z trojmiasta będzie robił niedługo odcinek o wodorowaniu...

Komentarz

Pracuję...
        X