Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• SKODA OCTAVIA 2007 1.9.TDI BXE 74 kW 105 kM Clasic Mint OC i AC Assistance MIDI i Standard wkład własny 1000 części: zamienniki wartość 11200 (uśmiałem się ,za połowę tej kwoty bym go nie kupił) przebieg : 395000 zniżki 60% kwota ubezpieczenia : 810 PLN AXA
    Ostatnio edytowany przez yksi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No to lipka płacić rocznie 7% wartości (takiego starego) auta. Przy malej stłuczce i tak ci nie zrobią tego z ubezpieczenia.
      https://prostejedzenieblog.wordpress.com

Komentarz

• Niby masz rację,ale jak zginie lub spłonie to otrzymam więcej jak jest wart i śpię spokojnie za te parę groszy.

Komentarz

• Jak to w życiu, nie ma jedynej słusznej racji w tym temacie. Jeszczem nigdy AC nie kupił, więc trochę tysięcy na tym oszczędziłem.

Komentarz

• Do używek za kilkanaście tysięcy i poniżej tylko OC, do takich za 30 i więcej to kupuje OC plus kradzieżowe/spalenie (np. AXA ma ten dodatek do OC, wprawdzie nie jest to 100 procent zwrotu w wypadku kradzieży, ale nie jest drogie w kupnie = coś koło 100 zł chyba jak dobrze pamiętam). Nie widzę sensu również AC. No chyba, że nówcia wóz droższy to jednak...AC musi być, wiadomo.

Komentarz

• Ogólnie OC + to "kradzieżowe" z słabym pakietem nie wychodzi dużo mniej .Nie pamiętam teraz ,ale sprawdzałem różne opcje i ta wychodziła summa summarum najkorzystniej.Jeszcze rok temu miałem paska 2003 r. myslałem ,że już go nawet zamykać nie muszę choć był zadbany.Zniknął z osiedlowego parkingu AC nie było a po miesiacu "niewykrycie sprawcy". Więc teraz dmucham na zimne.

Komentarz

• Najlepsze jest to, że dzisiaj wartosc jest taka przy ubezpieczaniu, ale jak zginął po 2 dniach, to wyceniliby go dużo niżej.
                pozdrawiam
                Darek

Komentarz

• Dużo zależy od miejsca zamieszkania. Ostatnio robiłem znajomej kalkulacje na mieścinę w zachodniopomorskim w axie. 4 lata jest w ubezpieczonych autach zaledwie, w axie OC wyszło 421 zł tylko...grande punto 1.4 z 2008 roku. Nieźle....ja tak tanio nigdy nie miałem.

Komentarz

• Octavia 1 FL 2007r 1.6mpi, przebieg 28tys, zarejestrowana w Krakowie -60% Oc PZU i w tym roku wyszło 693zł .

Komentarz

• 48 km tygodniowo? To przecież auto jest właścicielowi niepotrzebne. Ubezpieczenie, olej i przegląd wyjdą więcej niż paliwo. Kuriozum.
                      Ostatnio edytowany przez unicestwiacz_wszechrzeczy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz posta
                        48 km tygodniowo? To przecież auto jest właścicielowi niepotrzebne. Ubezpieczenie, olej i przegląd wyjdą więcej niż paliwo. Kuriozum.
                        no i....... co to ma do tematu? Moja żona robi w tydzień jeszcze mniej. I to jej (nasza) sprawa. A ile płaci za ubezpieczenie - pisałem - i to jest na temat.

A może ktoś chce mieć i nawet nie ruszy w tygodniu - to jest temat ile płaci!!!! za ubezpieczenie.

Może zamiast pouczać wszystkich w kwestii pisowni i języka polskiego, trzeba też spojrzeć gdzie i o czym się pisze.

PS. Kiedyś napisałeś, że rozumiesz,co czytasz - bo z tego żyjesz. ......... zaczynam w to wątpić.
                        Ostatnio edytowany przez ruwado; [ARG:4 UNDEFINED].
                        pozdrawiam
                        Darek

Komentarz

• To ile płacicie za ubezpieczenie to też wasza sprawa, więc po co o tym pisałeś?

Może taniej niż kredyt i opłaty na auto żonie wyszedłby abonament na taksówkę. :-)

Komentarz

• Nie chcesz to nie pisz kolego, a nie swoje mądrości wypisujesz w sposób niepodważalny i ludziom ciśnienie podnosisz swoimi wypowiedziami. Hamuj się.

Komentarz

• Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz posta
                              To ile płacicie za ubezpieczenie to też wasza sprawa, więc po co o tym pisałeś?

Może taniej niż kredyt i opłaty na auto żonie wyszedłby abonament na taksówkę. :-)
                              Nie wiem, jaki to stan umysłu.......

Może ktoś inny wytłumaczy koledze dlaczego w tym!!! wątku piszemy "ile płacimy za ubezpieczenie"! Może jakoś to powiązać z tematem wątku?

A nie wiem czemu ciągle mój kredyt boli Ciebie najbardziej? Naprawdę musisz wszystlim wtykać nos we wszystko? Bogiem mądrości na pewno nie jesteś, żeby wszystkim radzić, bo nawet tematu wątku nie potrafisz zrozumieć.
                              pozdrawiam
                              Darek

Komentarz

• Octavia 2 FL 2009 1.6 MPI
                                pakiet OC AC (superior) w TUW
                                2011zl.

Komentarz

Pracuję...
                                X