Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Agamek12
    Do tego mam dostać bon na 100zł na zakupy w Tesco.
    Na trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową, rękawice robocze, apteczkę i linkę holowniczą :?:
    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
    =================================================

    Komentarz


    • Zamieszczone przez endryu
      Zamieszczone przez Agamek12
      Do tego mam dostać bon na 100zł na zakupy w Tesco.
      Na trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową, rękawice robocze, apteczkę i linkę holowniczą :?:
      Pani się odgrażała, że na wszystkie zakupy... To bez znaczenia.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Agamek12
        Pani się odgrażała, że na wszystkie zakupy
        Kup dobrą flaszkę

        ...albo i ze dwie
        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
        =================================================

        Komentarz


        • octavia 1.6 mpi 2008/2009 rok OC+AC + opony+szyby+ wyższe nnw 1070 zł w AXA
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz


          • Avensis 99rok gołe OC max zniżki 515 zł MTU i to moim telefonie bo chcieli prawie 600zł.
            'Gdybym był na miejscu już bym od nich odszedł

            Komentarz


            • Przedłużyłem OC+AC+NNW+assistance na kolejny rok w AVIVA

              cena 1590 PLN

              NNW - 50 tys na każdą osobę w aucie
              Assistance - podstawowy
              AC - według stawek rynkowych EUROTAX ( kwota 85950 PLN ), zastępcze na cały czas naprawy ASO, części oryginalne bez amortyzacji
              udział własny 500 PLN - bez procentowego rozliczania.
              O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

              Komentarz


              • orzel720, grzegorz jeszcze sprzedaje te ubezpieczenia? bo wysłałem mu jakiś czas temu maila, ale nie odpisał i ubezpieczyłem normalnie przez infolinie...

                Komentarz


                • sew1981, tydzień temu dostałem ofertę od Grzegorza i jak dopytałem o szczegóły to już nie odpisał, więc nie wiem co u niego.
                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • Hestia - 2850PLN, - AC-OC-NNW + szyba (podobno nieskończona ilość razy)
                    kura z 2013 - wrzesień, wyceniona na 79 000PLN brutto.

                    PZU było coś 500pln droższe, Alianz wycenił ubezpieczenie na... 4600, a rok wczesniej mialem od nich ubezpieczenie na 2800... :roll:

                    Oferta u agenta w ASO.

                    Aale to nic.... mam w leasingu Giuliette z 2011 w PKO Leasing, wycena na 39 000PLN netto i ubezpieczenie 3400, to najtańsza opcja z PZU, z Compensy było ponad 5000PLN, auto chyba nawet od burzy magnetycznej na słońcu jest ubezpieczone.
                    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                    Komentarz


                    • Octavia 3 MY2016 Ambition+Amazing, auto nowe od dealera, 2270 zł WARTA OC-AC KOMFORT-NW + szyby + wartość pojazdu przez kolejne 3 lata zgodnie z fakturą. Szczegóły dostępne na stronie ubezpieczyciela. Z tym że mam jeszcze 2 pojazdy (1 tylko OC a 2 taki sam pakiet jak dla Skody tylko stała wartość przez rok na jaki została zawarta umowa 2060 zł) + mieszkanie + wyposażenie mieszkania ubezpieczone w Warcie.


                      Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

                      Komentarz


                      • Śkoda Octavia II Tour 1.6 z lpg 2012 rok PZU AC+OC+NW max znizki 1820 zł

                        Komentarz


                        • Octavia II 2005 rok kombik 2.0 turbognojek ubezpieczenie AxA poprzez konto mbank, max znizki

                          samo OC 480 polskich peelenow
                          pozdrawiam
                          dudi

                          Komentarz


                          • Skoda Octavia II kombi 1.6 + LPG, 2013 r.
                            Ubezpieczenie AXA: OC+AC+NW(50000pln kierowca+50000pln pasażerowie), ASS MIDI POLSKA+EUROPA, maksymalne zniżki. Wycena samochodu na marzec 2016r. 44000pln.
                            Składka 1404 pln, powiat chrzanowski.

                            Komentarz


                            • Oc ac nw
                              Generali
                              60% znizek
                              1100pln
                              Gdansk

                              Oszacowany na 31tys

                              Komentarz


                              • OC+AC nw
                                mbank
                                po szkodzie całkowitej poprzedniego auta z AC
                                2200zł
                                wartość auta-32800zł
                                Dawid
                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                Komentarz


                                • michal10381, dawcio, Panowie takie info niewiele daje bo nie wiadomo czy pojazd ubezpieczany był wart 5000 czy 150000 :diabelski_usmiech



                                  CB Harry II ASC + Triflex

                                  Pozdrawiam Mirek!!

                                  Komentarz


                                  • eaglemirek, już poprawione
                                    Dawid
                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                    Komentarz


                                    • Dzisiaj Czeszka dostała nowe ubezpieczenie w Hestia (OC, AC, NNW, HCA, ZK) wartość pojazdu przy przebiegu 118kkm - 33700zł Koszt-1390zł (o 100zł więcej niż rok temu :evil: )



                                      CB Harry II ASC + Triflex

                                      Pozdrawiam Mirek!!

                                      Komentarz


                                      • Compensa zniżki 60%, wartość auta 44000 pln
                                        1850 PLN
                                        OC+AC+NNW (50tys na każdą osobę, kierowca razy 4)+Assistance Komfort Plus, Ochrona zniżek OC i AC, Szyby, Stała wartość pojazdu, wariant serwisowy
                                        OIII 1.2 TSI 105 KM

                                        Komentarz


                                        • Witam.

                                          Pany mam pytanie.
                                          Jestem na etapie wyboru ubezpieczenia. Do tej pory miałej w Liberty.
                                          Dostałem od nich ofertę z takim zapisem:

                                          "Jednocześnie informujemy, iż nieskorzystanie z niniejszej propozycji zawarcia umowy ubezpieczenia w szczególnym trybie nie jest jednoznaczne z wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia obowiązkowego OC posiadaczy pojazdów
                                          mechanicznych. Dlatego też, zgodnie z obowiazującymi przepisami prawa, w przypadku braku wypowiedzenia najpózniej 1 dzień przed zakończeniem aktualnego okresu ubezpieczenia umowa ubezpieczenia OC może przedłużyć się automatycznie na kolejny okres 12 miesięcy, co będzie skutkować koniecznością zapłaty składki."

                                          Czy nie wydaję się Wam, że to jest kantowanie?
                                          Chyba obecne przepisy mówią, że umowa się kończy i koniec...Nie zapłacisz, nie ma przedłużenia automatycznego.

                                          Komentarz


                                          • Eryk Konieczny, OC jest obowiązkowe więc chyba jednak jest automatycznie przedłużane, AC już na 100% wygasa jak nie przedłużysz. Przynajmniej tak jest w Hesti



                                            CB Harry II ASC + Triflex

                                            Pozdrawiam Mirek!!

                                            Komentarz


                                            • Eryk Konieczny, aktualnie musisz wypowiedzieć obecnemu ubezpieczycielowi OC, bo się przedłuży i będą mieli prawo ściągać z Ciebie za nie należność.
                                              Pozdrawiam,


                                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                              Komentarz


                                              • Dzięki za informację.


                                                Osobiście wzorowałem się trochę na tym artykule i myślałem ,że nie będę musiał wypowiadać umowy.

                                                No nic jedno pisemko i temat załatwiony będzie załatwiony.

                                                pozdrawiam
                                                Eryk

                                                Komentarz


                                                • Osobiście zrobiłem tak, że skleciłem pisemko (wypowiedzenie OC), podpisałem się, zeskanowałem, wysłałem do ubezpieczyciela, a następnego dnia zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o potwierdzenie, że doszło i czy wszystko się zgadza. Było git

                                                  Co do artykułu, to "uwielbiam" takie niedatowane i nie wiadomo z kiedy są
                                                  Pozdrawiam,


                                                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez spj
                                                    Osobiście zrobiłem tak, że skleciłem pisemko (wypowiedzenie OC), podpisałem się, zeskanowałem, wysłałem do ubezpieczyciela, a następnego dnia zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o potwierdzenie, że doszło i czy wszystko się zgadza. Było git

                                                    Co do artykułu, to "uwielbiam" takie niedatowane i nie wiadomo z kiedy są
                                                    Tak też zrobię

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X