Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lukasz3112, na podstawie tego co napisałeś wynika jedynie, że to TU poszkodowanego a nie sam poszkodowany będzie musiał się teraz zatroszczyć o kontakt z TU sprawcy i przejść przez trudy i męki ścieżki likwidacji w TU sprawcy które jak piszesz są do kitu w tych tańszych. Może za te trudy i męki sobie coś policzą, ale chyba nie.
    - Superb
    - Panda 1.2

    Komentarz


    • A ja dzisiaj dostałem maila od AVIVA na kontynuację pakietu już z przygotowaną polisą, tylko wpłacić i potwierdzam wspaniałe dbanie o interesy klienta. Bo co droższe to przecież lepsze Rok minął bezszkodowo, wartość rynkowa auta spadła a polisa pięknie zdrożała

      O Avivie i wznowieniu polisy już kiedyś pisał ruwado, :zlo: :zlo: :zlo:
      W kalkulatorze wychodzi dużo taniej za ten sam pakiet. Pozwolę sobie wykonać do nich telefon-tylko 1 raz :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • endryu, pisz czy udało Ci się coś ugrać.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Zamieszczone przez ruwado
          pisz czy udało Ci się coś ugrać.
          Dam znać. Jest tyle ubezpieczalni czekających na fraj... na klientów :szeroki_usmiech
          ps. Ty dalej z Aviva :?:
          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
          =================================================

          Komentarz


          • Ja drugi rok teraz bedzie (pierwszy, gothaer)
            Teraz w Hestii OC, AC, szyby, Assistance Premium, NNW kierowcy i pasażerów na 60.000 PLN, brak utraty znizek AC i OC, stala wartosc samochodu przez okres ubezpieczenia 2550 pln
            Spalanie - Motostat.pl
            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
            Sprzedam na OLX!!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez endryu
              ps. Ty dalej z Aviva :?:
              do czerwca tak, tyle, że ja mam dodatkowe zniżki bo oprócz samochodu mam jeszcze u nich mieszkania
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • OII FL 2008 1,9 TDI elegance; przebieg 142kkm; wartość 31500zł
                Allianz: OC+AC+NNW+szyba+równa droga
                części ori, bez utraty wartości, zniżki all = 60% ->1670zł
                MARCIN
                Mój szkodnik

                Komentarz


                • O II FL 2009 kombi Elegance, 202kkm,
                  Ubezpieczenie w Hestii.
                  Wartość podwyzszona o 10% na 31.290 PLN
                  Pakiet jak niżej : 2.644 PLN podobno max znizki jakie mogli mi dac dali czyli 30% (rozpoczotelm z tym ubez 2 rok kiedy auto jest na mnie)

                  W tym:
                  OC - 1007
                  AC z wariantem części oryginalnych i naprawa ASO - 951
                  Ochrona utraty zniżek OC - 30
                  Ochrona utraty zniżek AC - 90
                  NNW kier. i pasaż. (60.000 PLN/osoba) - 146
                  Szyby (5.000) - 120
                  Stala suma ubezpieczenia - 200
                  hestia Car Assistance Premium - 100

                  Moze komuś sie przyda.
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                  Sprzedam na OLX!!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez shado
                    Likwidował ktoś ostatnio jakąś szkodę z AC w AXA? W PZU ubezpieczenie Fabii wychodzi mi 2300PLN (pakiet dealerski na 3 letnie auto). W AXA AC na ori częściach w ASO bez amortyzacji wychodzi mi 1050PLN.
                    Mój znajomy likwidował szkodę z AC w AXA, wycena części tak jak w katalogu oryginalnych. Sam też zakupiłem AC+OC w AXA do mojej Octavii za kwotę niewiele większą od tej którą wypisałeś.

                    Komentarz


                    • OK Dzięki. Dobrze wiedzieć. Kupiłem w końcu w PZU od agenta, a nie w ASO i też wyszło 1050
                      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                      Komentarz


                      • 2010, przebieg 120 tys km
                        Proama: OC, AC Komfortowy (36,4 tys. zł) , Super Assistance, NNW (20 tys. zł)
                        max zniżek (70% OC i 70% AC)
                        1146 zł (2 zł więcej niż rok temu ;-)
                        Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

                        Komentarz


                        • Panowie i Panie,
                          może podpowiecie gdzie znaleźć ubezpieczyciela, który ubezpiecza samochód na wyższe kwoty niż z katalogu info-expert? Wczoraj dostałem z BRE Ubezpieczenia wyliczenia nowej składki ok. 1500, ale wartość pojazdu (VRS 2011 TDI świetnie wyposażony) według nich to 33tys zł. Uważam, że Skodzina warta jest w tej chwili >55 tys, a z jednym autem się już pożegnałem, więc teraz dmucham na zimne.
                          Skąd Ci "experci" biorą te wyceny, bo patrząc na otomoto, to za 33tys ciężko kupić zwykłą Octavię, co dopiero VRS? :?

                          GARAŻ

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez cianek
                            ale wartość pojazdu (VRS 2011 TDI świetnie wyposażony) według nich to 33tys zł
                            W wyliczeniu z BRE na biala, wychodzila kwota blizsza 50tys niz 30tys, wiec RS tez powinien sie cenic. Cos poknocili.
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • Wzrost opłat OC Link
                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                              =================================================

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Maicroft
                                Zamieszczone przez cianek
                                ale wartość pojazdu (VRS 2011 TDI świetnie wyposażony) według nich to 33tys zł
                                W wyliczeniu z BRE na biala, wychodzila kwota blizsza 50tys niz 30tys, wiec RS tez powinien sie cenic. Cos poknocili.
                                Nawet do nich dzwoniłem i stwierdzili, że to wycena według katalogu info-expert i ewentualnie mogą mi dorzucić maksymalnie 15% co jednak i tak mnie nie zadowala. Za to po wielu telefonach do wielu ubezpieczycieli w AVIVA wyszło, że wartość rynkowa to 57tys. co mnie bardziej satysfakcjonuje, ale za to ubezpieczenie o 60% droższe. Także jakby ktoś szukał ubezpieczenia RSa w miarę celnego to polecam sprawdzić.


                                A propos podwyżek składek (o czym chyba się już przekonałem) to ubezpieczyciele podnosząc składki po takiej decyzji KNF sami przyznali się do tego, że kantowali na ubezpieczeniach.

                                GARAŻ

                                Komentarz


                                • Link4 1160zl. OC + AC+NNW+autoszyby+oryginalne czesci itp.
                                  wartosc 42.000zł 2011 1.6tdi ambiente kombi
                                  Kondziu

                                  OCP

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez cianek
                                    Zamieszczone przez Maicroft
                                    Zamieszczone przez cianek
                                    ale wartość pojazdu (VRS 2011 TDI świetnie wyposażony) według nich to 33tys zł
                                    W wyliczeniu z BRE na biala, wychodzila kwota blizsza 50tys niz 30tys, wiec RS tez powinien sie cenic. Cos poknocili.
                                    Nawet do nich dzwoniłem i stwierdzili, że to wycena według katalogu info-expert i ewentualnie mogą mi dorzucić maksymalnie 15% co jednak i tak mnie nie zadowala. Za to po wielu telefonach do wielu ubezpieczycieli w AVIVA wyszło, że wartość rynkowa to 57tys. co mnie bardziej satysfakcjonuje, ale za to ubezpieczenie o 60% droższe. Także jakby ktoś szukał ubezpieczenia RSa w miarę celnego to polecam sprawdzić.


                                    .
                                    Hestie sprawdzałeś? Mi RS-a zawsze dobrze wyceniali...a co do kwoty wyceny to jak juz wbijasz sie w górna granicę to bierz stała kwote ubepieczenia :wink:

                                    Komentarz


                                    • Właśnie wczoraj kolega też polecił mi Hestię i wychodzi całkiem dobrze. Muszę tylko podejść do agenta stacjonarnego po dokładne wyliczenie składki ze względu na wyposażenie dodatkowe. Dzięki

                                      GARAŻ

                                      Komentarz


                                      • Dziś nowe OC+AC w AXA (tylko od kradzieży i pożaru) suma zniżek 60% ------> 696 zł
                                        Czarnuch z charakterem....

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86062

                                        Komentarz


                                        • Dzisiaj Aviva wysłała mi propozycję OC za 471zł
                                          popatrzałem w poprzednią polisę i było 431zł
                                          zadzwoniłem do jakiejś miłej Pani i mam teraz 422zł
                                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                          poprzednie modele:
                                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                          Komentarz


                                          • Śkoda Octavia II Tour 1.6 z lpg 2012 rok PZU AC+OC+NW max znizki 1610 zł

                                            Komentarz


                                            • Ile płacicie za ubezpieczenie

                                              0C+ zielona karta +AC+Autoasistance+NW =1.272

                                              Komentarz


                                              • OC+minicasco(od zwierzat i kradzieży)+auto szyba za 720zł na rok w PZU
                                                Życie to nie je..bajka

                                                Komentarz


                                                • Panowie w MBanku mozna OC poniżej 300,00 zł za rok kupić , warunkiem jest założenie / posiadanie konta w MBanku

                                                  Komentarz


                                                  • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW) jest nie do przebicia. 270 za OC i NNW, duże zniżki jeśli ma się u nich jeszcze inne ubezpieczenia.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X