Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • diablojarek,
    KNF nakazał towarzystwom ubezpieczeniowym zmianę składki na wyższe i mamy efekt.
    kolego większej głupoty nie słyszałem.. KNF nie nakazał zmiany składki na wyższe tylko jest ponad 20 punktów/wytycznych do których Ubezpieczyciele musieli się zastosować (m.in. wyższe odszkodowania). Niestety żadne TU nie przyjmie takiego wzrostu kosztów na siebie bo by popłynęło finansowo tylko przeniesie na Klientów - to, że składki z OC były niedoszacowane to wina samych Ubezpieczycieli bo była walka o Klienta czytaj kto da taniej. Mamy efekt jaki mamy. I tak u Nas jest tanio w PL moim zdaniem.
    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

    Komentarz


    • Ciekawostka...
      Rok temu żony Corollę ubezpieczyłem w OC+Ass+NNW za 460zł w AXA. W tym roku "zapytałem" Rankomat.pl oraz Aviva i najniższa oferta na powyższy zakres to... 940zł :shock:
      Poyeb@ło się aż tak?
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Agamek12
        Poyeb@ło się aż tak?
        Na poprzedniej stronie o tym jest, oraz np. a dnia dzisiejszego Blokada serwisu - TVN24
        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
        =================================================

        Komentarz


        • Za chwile to ubezpieczenie takie 15-20latka do jazdy w kolo komina bedzie kosztowalo wiecej niz on sam jest warty.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • Ja standardowo OC+AC+NNW+Ass // chyba w takiej konfiguracji z pełnymi zniżkami 1650zł - rankomat wypluł 2000 zł

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Maicroft
              Za chwile to ubezpieczenie takie 15-20latka do jazdy w kolo komina bedzie kosztowalo wiecej niz on sam jest warty.
              No już mi takie coś przecież zaproponowano...
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • Najlepiej że dokladają wszyscy, a nie barany powodujące wypadki. Ja od 1990 roku od czerwca doplacam do baranów, nie mam żadnej kolizji ze swojej winy :evil: :evil: :evil:
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • OIIFL 1,4TSI DSG Elegance 2010. Przebieg 100tys.
                  Hestia OC+AC(full serwisowy)+ASS (full)+NNW - ok. 1900pln (mam zniżki 60% AC/OC).

                  Komentarz


                  • Yarwa a jaki ubezpieczyciel?
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • marlej108, przecież napisał, że Hestia
                      Pozdrawiam,


                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                      Komentarz


                      • Skoda Octavia 2.0 Tdi Ambition plus 2013 rok wartość 43500 Hestia OC AC serwisowy Asistance plus NNW 2118 zlociszy

                        Komentarz


                        • Octavia 2011 2.0 TDI aktualne ubezpieczenie z lutego 2016 za kwotę nieco poniżej 500 zł za samo OC. Wczoraj byłem przedłużyć OC do innego auta ( Corsa C 1.2 samo OC 600 zł ) to jak zapytałem ile się spodziewać za Octe w lutym to powiedzieli okolice 800 zł. Mam komplet zniżek. Robi się nienormalnie
                          Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                          Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                          Komentarz


                          • Akurat z ceną ubezpieczeń zaczyna robić się normalnie, ceny gonią UE , jedynie szkoda ,że zarobki nie nadążają

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez zadariusz1
                              Akurat z ceną ubezpieczeń zaczyna robić się normalnie, ceny gonią UE , jedynie szkoda ,że zarobki nie nadążają
                              Właśnie to mam na myśli że relacja cen do kosztów robi się nienormalna
                              Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                              Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                              Komentarz


                              • To wszystko to dobra zmiana i 500-
                                Skoda Octavia II FL
                                Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Maly745
                                  To wszystko to dobra zmiana i 500-
                                  Niestety wszystko się naskładało. Ludziom się nie pozwoli dobrze zarobić a koszty chcą tylko podnosić. Od nowego roku szykują coś dla przedsiebiorców. Także prowadzenie małej działalności będzie jeszcze bardziej utrudnione
                                  Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                  Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                  Komentarz


                                  • Witam,
                                    czy ktoś z forumowiczów (szczególnie użytkownicy O3) potrafiłby wskazać jaka jest po obecnych podwyżkach ubezpieczeń orientacyjna różnica w ubezpieczeniu między 1.4 a 1.8. Chodzi mi jedynie o różnicę wynikającą z pojemności.
                                    Pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • O2 tour 1.6 zmiana OC z 347,88 zł na 576,29 zł, czyli 66% drożej. Axa direct, pełne zniżki. Przysłali mi ofertę już 3 mce przed czasem.

                                      Komentarz


                                      • No to niezłe podwyżki.
                                        Ciekaw jestem jak mój pakiet OC/AC z salonu podskoczy. Nie pamiętam ile dokładnie ale 2300-2500 było (z rozszerzonym samochodem zastępczym na 14 dni).
                                        Czy mam się 3 na początku spodziewać?
                                        algi
                                        O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                                        Komentarz


                                        • Samo OC w Hestii z pełnymi zniżkami była propozycja ok 480 PLN
                                          To samo OC w pakiecie dealerskim Hestii było za ok 600 PLN !!!
                                          Zmieniłem ubezpieczyciela i za pełn pakiet w Allianz przy pełnych zniżkach zapłaciłem 1850 PLN.

                                          Idiotyzmem jest że obowiązkowe OC ma różne stawki , powinno być takie same u każego ubezpieczyciela.


                                          O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez algi
                                            Czy mam się 3 na początku spodziewać?
                                            Jest to wielce prawdopodobne
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                            Komentarz


                                            • Samo OC w AXA Direct - jest 519 PLN-ów a było w zeszłym roku 399 PLN-ów. Zniżki takie same jak rok temu czyli -60%, kontynuacja -5%. Czyli podrożało o równe 30%.
                                              Pozdrawiam,
                                              Jaroslav92525

                                              -----------------------
                                              VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

                                              Komentarz


                                              • Ja teraz w Proamie zaplaciłem 1532,02zł za pakiet OC(530,94zł),AC, NNW,ASSISTANCE,ZK wartość auta 35,400, w VW pakiet zaproponowali 2200zł wartość auta 40tys

                                                Komentarz


                                                • Z ubezpieczeniami to sa jaja, OI 1,6 , 2010 r., przebieg 68000. Po "dobrych" znajomościach jak wychodziło ( w kilku roznych miejscach i firmach), 1900/2000 od sumy ubezpieczenia ok 22000. Suma sumarum stanęło na 1300 zł. u obcego agenta bez zadnych znajomosci. Pomijam fakt, ze były dwie szkody po drodze , takze z tymi ubezpieczeniami to jest różnie.

                                                  Komentarz


                                                  • Ubezpieczenia

                                                    Witam
                                                    Mam Octavie Tour II combi 1,6 Mpi lpg 2011 przebieg 110000 tys km pełne zniżki przed podwyżkami Ergo Hestia 494 zl po juz przysłali propozycje OC+ NNW 830 zl :!: :!: Ale zrezygnuje z nich. Agencja ubezpiczycielska w HDI wyceniła mi na 678 zl OC + NNW nic taniej nie ma. :|

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X