Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Śkoda Octavia II Tour 1.6 z lpg 2012 rok PZU AC+OC+NW max znizki 1875 zł

    Komentarz


    • Re: GENERALI

      herbal, ja też Generali i 1000 więcej za pakiet. Stolica wita...;/

      Komentarz


      • Octavia 2 FL 2009 1.6 MPI OC- zniżki max, AC - zero zniżek, 160zł miesięcznie za pośrednictwem mbanku pobierane automatycznie jak dl max wygoda
        Sławka wozi Superb 2 FL
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

        Komentarz


        • Szczególna wygoda jak przychodzi do wypłaty odszkodowania :twisted: Zdecydowanie nie polecam MBANKU. Też ze względu na wygodę i cenę miałem tam ubezpieczone 3 auta. Już więcej NIGDY nie powtórzę tego błędu.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • Liberty Direct
            OC - 20% zniżek AC - 0% zniżek + ASS Premium europa + NNW = 1517 zł
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

            Komentarz


            • Liberty Direct

              OC - 60% zniżek = 384
              https://www.facebook.com/tapicerekpranie

              Komentarz


              • Zamieszczone przez shado
                Szczególna wygoda jak przychodzi do wypłaty odszkodowania :twisted: Zdecydowanie nie polecam MBANKU. Też ze względu na wygodę i cenę miałem tam ubezpieczone 3 auta. Już więcej NIGDY nie powtórzę tego błędu.
                a ja miałem szkodę AC przy BMW i bezgotówkowo załatwiłem w ASO BMW Sikora Mikołów mimo że auto miało 9 lat, zero problemów , to jest za pośrednictwem mbanku a polisa w benefii
                Sławka wozi Superb 2 FL
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

                Komentarz


                • ja w czerwcu zapłaciłem 771 plnów za OC (z NNW wyszło jakieś 840) w PZU- 20% zniżek dzięki współwłaścicielowi z 60% zniżek + karta branżowa PZU (czy jak to się tam nazywa) na 20%, ogólnie nie narzekam, bo w Warcie wyliczyli za samo OC jakieś 1500, bo zniżki współwłaściciela nie mają dla nich kompletnie żadnego znaczenia :|
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez slawko80rr
                    Zamieszczone przez shado
                    Szczególna wygoda jak przychodzi do wypłaty odszkodowania :twisted: Zdecydowanie nie polecam MBANKU. Też ze względu na wygodę i cenę miałem tam ubezpieczone 3 auta. Już więcej NIGDY nie powtórzę tego błędu.
                    a ja miałem szkodę AC przy BMW i bezgotówkowo załatwiłem w ASO BMW Sikora Mikołów mimo że auto miało 9 lat, zero problemów , to jest za pośrednictwem mbanku a polisa w benefii
                    No to mówimy o 2 różnych ubezpieczycielach. To, że kupiłeś za pomocą mbanku nie ma znaczenia. Ubezpieczycielem była Benefia. W moim przypadku ubezpieczycielem był mbank. Naprawa kosztująca 11k PLN została wyceniona przez mbank na 800PLN. Zero kontaktu, ZERO odpowiedzi na maile, telefony i odwołania. I to tylko dlatego, że ich rzeczoznawca nie rozróżniał lewej strony od prawej.
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez shado
                      Zamieszczone przez slawko80rr
                      Zamieszczone przez shado
                      Szczególna wygoda jak przychodzi do wypłaty odszkodowania :twisted: Zdecydowanie nie polecam MBANKU. Też ze względu na wygodę i cenę miałem tam ubezpieczone 3 auta. Już więcej NIGDY nie powtórzę tego błędu.
                      a ja miałem szkodę AC przy BMW i bezgotówkowo załatwiłem w ASO BMW Sikora Mikołów mimo że auto miało 9 lat, zero problemów , to jest za pośrednictwem mbanku a polisa w benefii
                      No to mówimy o 2 różnych ubezpieczycielach. To, że kupiłeś za pomocą mbanku nie ma znaczenia. Ubezpieczycielem była Benefia. W moim przypadku ubezpieczycielem był mbank. Naprawa kosztująca 11k PLN została wyceniona przez mbank na 800PLN. Zero kontaktu, ZERO odpowiedzi na maile, telefony i odwołania. I to tylko dlatego, że ich rzeczoznawca nie rozróżniał lewej strony od prawej.
                      powiem szczerze że gdybym miał zniżki ac albo nie miał go wcześniej wogóle to byłbym w hestii, mam wielu znajomych i każdy zadowolony z wypłatą odszkodowania AC a pełny pakiet z nw, domem itp moim zdaniem całkiem fajny. niestety przez jedną szkodę cena mnie przybiła a nie ma możliwości wielu rat a po zakupie była bida
                      Sławka wozi Superb 2 FL
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

                      Komentarz


                      • O1 2002 1.9TDI 110HP full zniżek, 379zł OC+NW (dla wszystkich chyba 50.000zł ) PROAMA

                        Komentarz


                        • gdzie polecacie ubezpieczyć samochód OC+AC?
                          0% zniżek na AC i 60% OC...
                          samochód: VW Jetta Highline 2011r. 1.4TSI CAXA 122KM
                          jakimi firmami się interesować? najtaniej widziałem w Proama i Link4 ale opinie tragiczne widziałem.. gdzie jest w miarę tanio a dobrze?
                          VW Jetta Highline + RNS 510 2011r. 1.4TSI CAXA 122KM

                          Komentarz


                          • Ja skorzystałem z Warty. wartość 55tys. OC+AC+NW bez udziału własnego, części oryginalne, max. zniżki wyszło 1995zł.
                            Marek

                            Komentarz


                            • Myslicie ze za moja O1 z 2001 przy pelnych znizkach i bezszkodowej jezdzie 540 za samo OC to duzo, bo tak patrze i niektorzy placa mniej. Niby kobita twierdzi ze z tych ubezpieczycieli ktorych ona ma i tak wychodzi najtaniej mnie to (Hestia) do tego Mini Assistance + NNW i jest 590, z szyb w tym roku juz zrezygnowalem bo 180 to lekka przesada. A pomyslec ze jeszcze niedawno OC bkosztowalo mnie z cala reszta tyle co teraz samo OC.
                              Mam nerwa ze nie poszedlem wczesniej poszukac u innych :evil:
                              PS. jakie sa progi od pojemnosci, kolega za Grande Punto 1.3 mj zaplacil w PZU 280 za OC, tyle to ja kiedys placilem za Polo, teraz moge chyba pomarzyc.

                              Komentarz


                              • Ja uważam, że to dużo - mój ojciec za Lanosa 1.5 z 1999 roku płaci 360 złotych przy pełnych zniżkach i bezszkodowej jeździe od 30 lat.
                                sztuczna biżuteria

                                Komentarz


                                • Dzisiaj Czeszka dostała ubezpieczenie na kolejny rok. Hestia
                                  Wartość - 41500 zł Przebieg 62kkm OC + AC + NNW + ZK + HCA-Premium dodatkowo lampy ksenonowe = 1726 zł
                                  Pełne zniżki :!:
                                  Samo OC 365 zł



                                  CB Harry II ASC + Triflex

                                  Pozdrawiam Mirek!!

                                  Komentarz


                                  • pstrykacz uciekaj z warty - ich assistance jest tak słaby, że jak popsuje Ci się samochód to będziesz godzinami na lawete czekał.
                                    szkolenia z negocjacji

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Golas27
                                      Myslicie ze za moja O1 z 2001 przy pelnych znizkach i bezszkodowej jezdzie 540 za samo OC to duzo, bo tak patrze i niektorzy placa mniej. Niby kobita twierdzi ze z tych ubezpieczycieli ktorych ona ma i tak wychodzi najtaniej mnie to (Hestia) do tego Mini Assistance + NNW i jest 590, z szyb w tym roku juz zrezygnowalem bo 180 to lekka przesada. A pomyslec ze jeszcze niedawno OC bkosztowalo mnie z cala reszta tyle co teraz samo OC.
                                      Mam nerwa ze nie poszedlem wczesniej poszukac u innych
                                      PS. jakie sa progi od pojemnosci, kolega za Grande Punto 1.3 mj zaplacil w PZU 280 za OC, tyle to ja kiedys placilem za Polo, teraz moge chyba pomarzyc.

                                      progi sa do 1300 , od 1300-1500 i wyżej , generalnie co 200 , no i do oc teraz też sie liczy DMC i region :-( niestety , ale faktycznie trzeba szukać bo u różnych ubezpieczycieli za to samo auto wychodzą różne kwoty .
                                      DACAR SERWIS
                                      DACAR.team
                                      OCTAVIA I

                                      Komentarz


                                      • A co DMC przy OC ma do gadania ??

                                        Ja mam wpisane w DR 2035kg, a powinienem miec o 400kg wg tabliczki znamionowej, a skad mam wiedziec ile maja wpisane TU ??
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • Ja ostatnio nabyłem Octavie 1.9TDI 2003r i trzeba było ubezpieczyć. Chodziłem po różnych ubezpieczalniach, pytałem a problem był taki że mam zwyżkę za wiek (21 lat) i maksymalne zwyżki bo rok temu miałem szkodę. Ostatecznie firma Gothaer ubezpieczyła mi samochód za 2600zl. W pakiecie mam OC+AC+NNW+i ubezpieczone szyby w ramach OC. Ciekawe jest to że w firmie HDI powiedzieli mi cenę 12000zł, nadal nie wiem jak to policzyli
                                          Łukasz

                                          Komentarz


                                          • Przyszło mi teraz przedłużenie OC z Interrisk za Lanosa za 450 złotych za cały rok. Zdzierstwo.
                                            www.lotnicze-linie.pl

                                            Komentarz


                                            • ja za Fabię za cały pakiet płacę 700zł, a za Lancera też cały pakiet 1100zł.
                                              allejaho, co do wyliczenia HDI to polega to na tym, abyś zrezygnował u nich z ubezpieczenia bo jesteś kierowca o podwyższonym ryzyku spowodowania kolizji. Dlatego w wielu firmach jak jesteś młody, masz krótko prawo jazdy i do tego masz juz na koncie jakies szkody robią takie wyliczenia. Bo w żadnej firmie nie mogą Ci domówić OC - ale mogą skutecznie Cię zniechęcić
                                              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                              Komentarz


                                              • Mi w Ergo Hestii wyliczyli 3950zł za OC+AC+NNW+szyby.
                                                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                Komentarz


                                                • A za jaki samochód Ci wyliczyli taką składkę?

                                                  Komentarz


                                                  • Taki jak w podpisie.
                                                    1.8 TSI, Elegance, 2010 rok. Niestety zniżki na AC zjadła mi wymieniana szyba 1,5 miesiąca temu.
                                                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X