Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Lis-Witalis
    Zamieszczone przez bws34
    Zamieszczone przez Lis-Witalis
    Zamieszczone przez maxdax
    jeśli tylko wykupujecie OC to tam gdzie najtaniej czyli w directach
    AC bym jednak w jakiejś bardziej "prestiżowej" firmie wykupił czyli np PZU bo z nim nigdy nie było problemów
    Ja miałem na myśli samo OC. A wtedy szukam jak najtaniej. I w liberty direct z tym kodem :xxx wychodzi najtaniej. A co do AC to już trzeba dokładniej prześledzić ofertę. Tak jak napisał Dig Dug
    Skorzystałem z tego kodu i wyszło mi za OC+Szyby+NNW 801 zł Octavia 2.0 (nie mam 25 lat,20% zniżek)
    No to chyba dobrze ci wyszło jak nie masz 25 lat i tylko 25 % zniżki !
    No jak za taki "pakiet" to się nawet ucieszyłem Facet od którego auto kupiłem płacił 1620zł w mBanku :P
    "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

    "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

    www.zoltar.bielsko.pl

    Komentarz


    • Zamieszczone przez bws34
      Zamieszczone przez Lis-Witalis
      Zamieszczone przez bws34
      Zamieszczone przez Lis-Witalis
      Zamieszczone przez maxdax
      jeśli tylko wykupujecie OC to tam gdzie najtaniej czyli w directach
      AC bym jednak w jakiejś bardziej "prestiżowej" firmie wykupił czyli np PZU bo z nim nigdy nie było problemów
      Ja miałem na myśli samo OC. A wtedy szukam jak najtaniej. I w liberty direct z tym kodem : xxx wychodzi najtaniej. A co do AC to już trzeba dokładniej prześledzić ofertę. Tak jak napisał Dig Dug
      Skorzystałem z tego kodu i wyszło mi za OC+Szyby+NNW 801 zł Octavia 2.0 (nie mam 25 lat,20% zniżek)
      No to chyba dobrze ci wyszło jak nie masz 25 lat i tylko 25 % zniżki !
      No jak za taki "pakiet" to się nawet ucieszyłem Facet od którego auto kupiłem płacił 1620zł w mBanku :P
      No to Bardzo Dobrze ci wyszło w liberty połowę taniej z tym kodem !

      Komentarz


      • ja zapłaciłem 1 rate za pakiet oc ac i assistans octvia 2 1429 bolało

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Lis-Witalis
          sebu napisał/a:
          Dzisiaj opłacałem cały pakiet w WARCIE ( OC,AC,NNW ) 1206 zł.


          A sprawdziłeś ile by wyszło ci w liberty z tym kodem :xxx ?
          Praktycznie gdzie dzwoniłem to AC ubezpieczaja do 10-12 lat
          Problem z rocznikiem z auta,moja jest z 1998r.
          Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
          jak pomogłem to daj punkcik
          sprzęgło od G 60

          Komentarz


          • Zamieszczone przez sebu
            Zamieszczone przez Lis-Witalis
            sebu napisał/a:
            Dzisiaj opłacałem cały pakiet w WARCIE ( OC,AC,NNW ) 1206 zł.


            A sprawdziłeś ile by wyszło ci w liberty z tym kodem : xx ?
            Praktycznie gdzie dzwoniłem to AC ubezpieczaja do 10-12 lat
            Problem z rocznikiem z auta,moja jest z 1998r.
            No niestety wszędzie tak jest że powyżej 12 lat nie ubezpieczają od AC.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Lis-Witalis
              niestety wszędzie tak jest że powyżej 12 lat nie ubezpieczają od AC.
              Dlatego opłaciłem w Warcie
              Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
              jak pomogłem to daj punkcik
              sprzęgło od G 60

              Komentarz


              • Zamieszczone przez sebu
                Zamieszczone przez Lis-Witalis
                niestety wszędzie tak jest że powyżej 12 lat nie ubezpieczają od AC.
                Dlatego opłaciłem w Warcie
                Ale za to samo OC z mini pakietem asistance w liberty jest tańsze !

                Komentarz


                • Skoda Octavia I 2004r 1.9 TDI - wartość z EuroTaxu 24400 PLN
                  OC + AC premium(bez wkładu własnego, naprawa na nowych częściach) + Asistans Premium + NNW = 1064 zł .Tak mi wyszło w Liberty Direct.Porównywałem ceny u większości ubezpieczycieli ale w Liberty Direct dla mnie mieli najkorzytniejszą ofertę.Składkę ubezpieczenia można obniżyć stosując kilka trików:
                  1.Trzeba podać jak najmniejszy przewidywany roczny przebieg pojazdu, np.do 5000km(oszczędzamy około 30 zł)
                  2.Najlepiej obliczać składkę przez stronę internetową-zyskujemy dodatkowe 10% zniżki
                  3.Przy płatności kartą kredytową dodatkowe 5% zniżki
                  4.Można posłużyć się kodem promocyjnym - ja podałem kod 2011-93417046 i otrzymałem 100 zł niższe ubezpieczenie AC(na OC po podaniu kodu zniżka składki o 50 zł)
                  5.Nie dajcie się zwieść podczas rozmowy telefonicznej-rozmawiający z nami również MOGĄ UDZIELIĆ KORZYTNEGO RABATU.Ja wywalczyłem obniżenie składki ubezpieczenia o 100 zł.
                  6.w przypadku ubezpieczenia OC+AC najtaniej jest wykupić ubezpieczenie w pakiecie

                  To takie drobne wskazóLink nadzieję że komuś się przydadzą 8)
                  Octavia 2 -1.6FSI 115Km
                  Volvo v50 2.0d, 136Km

                  Komentarz


                  • Skoda Octavia I 2004r 1.9 TDI - wartość z EuroTaxu 24400 PLN
                    OC + AC premium(bez wkładu własnego, naprawa na nowych częściach) + Asistans Premium + NNW = 1064 zł .Tak mi wyszło w Liberty Direct.Porównywałem ceny u większości ubezpieczycieli ale w Liberty Direct dla mnie mieli najkorzytniejszą ofertę.Składkę ubezpieczenia można obniżyć stosując kilka trików:
                    1.Trzeba podać jak najmniejszy przewidywany roczny przebieg pojazdu, np.do 5000km(oszczędzamy około 30 zł)
                    2.Najlepiej obliczać składkę przez stronę internetową-zyskujemy dodatkowe 10% zniżki
                    3.Przy płatności kartą kredytową dodatkowe 5% zniżki
                    4.Można posłużyć się kodem promocyjnym - ja podałem kod 2011-93417046 i otrzymałem 100 zł niższe ubezpieczenie AC(na OC po podaniu kodu zniżka składki o 50 zł)
                    5.Nie dajcie się zwieść podczas rozmowy telefonicznej-rozmawiający z nami również MOGĄ UDZIELIĆ KORZYTNEGO RABATU.Ja wywalczyłem obniżenie składki ubezpieczenia o 100 zł.
                    6.w przypadku ubezpieczenia OC+AC najtaniej jest wykupić ubezpieczenie w pakiecie

                    To takie drobne wskazóLink nadzieję że komuś się przydadzą



                    Z tym kodem :xxxx bez żadnych trików masz pewną zniżkę na OC w kwocie 50 zł i 100 zł zniżki na AC ! Już nie jedna osoba skorzystała i jest zadowolona.
                    radovan2000 napisał/a:


                    Tych kodów, które dają zniżkę w Liberty Direct jest kilka w obiegu.Ja korzystałem z tego:xxi otrzymałem 100 zł niższe ubezpieczenie AC.Niezależnie od użytego kodu warto jednak zapłacić niższe ubezpieczenie jeśli są oczywiście takie możliwości dlatego podałem kilka "trików" dzięki którym w łatwy sposób obniżymy wartość składki którą mamy do zapłacenia.Szkoda przepłacać. :wink:
                    Octavia 2 -1.6FSI 115Km
                    Volvo v50 2.0d, 136Km

                    Komentarz


                    • Jak miałem ubezpieczone jedno auto w AXA - tam też są kody zniżkowe - i powiem, że jak puściłem nr polisy w neta w ciągu kilku miesięcy wydatek mi się zwrócił - bo za każde użycie nr mojej polisy dostawałem od AXA bon Sodexo za 50zł

                      Komentarz


                      • Panowie, a jak to jest z tym podaniem przebiegu, załóżmy, że podam 5000-7500km rocznie, przebieg dajmy na to 132000km, i będę miał przygodę przy 140000km, podejrzewam, że będzie problem z ubezpieczeniem, niech mnie ktoś oświeci... :?:
                        bkc+dsg

                        Komentarz


                        • Panowie, a jak to jest z tym podaniem przebiegu, załóżmy, że podam 5000-7500km rocznie, przebieg dajmy na to 132000km, i będę miał przygodę przy 140000km, podejrzewam, że będzie problem z ubezpieczeniem, niech mnie ktoś oświeci...

                          Ubezpieczyciel nie przyczepi się do twojego duuużo większego przebiegu gdyż ty tylko przewidujesz jaki będzie twój przebieg w ciągu rocznego ubezpieczenia auta.Wcześniej masz zadawane chyba pytanie dotyczące czy ubezpieczany samochód będzie służył do celów zarobkowych?Przecież nie jesteś w stanie przewidzieć różnych sytuacji,nagłych wyjazdów itd.To jest jak z wróżeniem pogody długoterminowej-przecież można ją przewidzieć co najwyżej na kilka dni do przodu...więc nie mogłeś przewidzieć że w tym roku zrobisz nieco więcej kilometrów.... 8).
                          Octavia 2 -1.6FSI 115Km
                          Volvo v50 2.0d, 136Km

                          Komentarz


                          • Może ktoś polecić jakieś rozsądne pakietowe ubezpieczenie (bez wynalazków typu Link) dla Octavii z kratką w leasingu?
                            Do tej pory miałem PZU, niestety obecnie w moim ASO z PZU nie współpracują, a z tych co zostały tylko Allianz ubezpiecza leasingowe auta, tyle że ma za to jakieś 25% zwyżki :shock: Pomijam już fakt, że kwoty która z tego wyszła (prawie 5 tysi) nie chcą podzielić na kilka składek - chyba do reszty ich już porąbało.

                            Ktoś z forumowiczów-leasingowiczów coś ciekawego podpowie?
                            Pozdro

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Leniwiec
                              Może ktoś polecić jakieś rozsądne pakietowe ubezpieczenie (bez wynalazków typu Link) dla Octavii z kratką w leasingu?
                              Aviva ma dość dobrą ofertę i przynajmniej przy AC nie ma w razie W tylu przepraw i nerwów niż np. Liberty czy Link - ja co prawda ubezpieczenie będę płacił w grudniu dopiero, ale na razie rozważam Hestię i własnie Avive - bo mimo, że to też direct to przynajmniej regulamin nie jest taki porąbany jak w tych najtańszych firmach.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Leniwiec
                                Może ktoś polecić jakieś rozsądne pakietowe ubezpieczenie (bez wynalazków typu Link) dla Octavii z kratką w leasingu?
                                Do tej pory miałem PZU, niestety obecnie w moim ASO z PZU nie współpracują, a z tych co zostały tylko Allianz ubezpiecza leasingowe auta, tyle że ma za to jakieś 25% zwyżki Pomijam już fakt, że kwoty która z tego wyszła (prawie 5 tysi) nie chcą podzielić na kilka składek - chyba do reszty ich już porąbało.

                                Ktoś z forumowiczów-leasingowiczów coś ciekawego podpowie?
                                _________________
                                Pczyłączam się do prośby,co prawda ubezpieczenie mam do stycznia ale już zaczynam się martwić

                                Komentarz


                                • A czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z Allianz Direct?

                                  Komentarz


                                  • Czy jak się ma auto w kredycie w VW Banku to można wykupić AC z udziałem własnym (np. do 1000zł czy 10% szkody)?
                                    Czy VW Bank ma jakaś listę gdzie można ubezpieczać a gdzie nie - bo niektóre banki zastrzegają tylko wybranych ubezpieczycieli - jak to jest w VW?
                                    Ma ktoś doświadczenia?

                                    Komentarz


                                    • Dość ciekawą ofertę dostałem od brokera w firmie leasingowej - w Reiff jest Hestia, Uniqa i PZU. Wyglądają na pierwszy rzut oka ciekawiej niż pakiety w ASO (te dla leasingowanych aut). Muszę tylko spróbować się połapać w OWU, czy nie ma jakiś wyjątkowo niekorzystnych zapisów. O Avivę muszę popytać, bo już któryś raz słyszę/czytam że warto.

                                      Mam jeszcze pytanko - wycenę auta lepiej brać wg Infoexpert czy Eurotax??
                                      Bo od tego potem zależy wycena w czasie ewentualnej szkody. Co jest bardziej korzystne?
                                      Utarła się opinia, że Infoexpert zaniża mocno wyceny części i robocizny. Czemu więc auto wycenione jest wyżej o 900 netto? Identycznie doposażone wersje.
                                      Pozdro

                                      Komentarz


                                      • Ubezpieczenie na kolejny rok w PZU pakiet full z autem zastępczym na cały okres naprawy w ASO 2950 zł. Podobny pakiet ponoć promocyjny oferowany przez allianz 5750 zł :shock:

                                        Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                        Fotki
                                        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                        Fotki

                                        Komentarz


                                        • mirek_p11, gdzie to załatwiałeś? Bezpośrednio w PZU czy przez dealera?
                                          Pozdro

                                          Komentarz


                                          • Cześc gdzie ubezpieczacie się?

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Leniwiec
                                              mirek_p11, gdzie to załatwiałeś? Bezpośrednio w PZU czy przez dealera?
                                              U dealera.

                                              Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                              Fotki
                                              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                              Fotki

                                              Komentarz


                                              • maxpaynemm, wysłałem Ci PW...
                                                Adam... Używam:
                                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                                Komentarz


                                                • Dziś wykupiłem Pakiet ubezpieczenie na kolejny roczek tym razem padło na PTU 2600zł
                                                  Octavia II RS 08r. Wartosc 55tys, 60% zniżek,
                                                  Zniesiona amortyzacja,naprawa na ori częściach, samochód zastępczy,szyby, asistance
                                                  Wyszło najkorzystniej bo w PZU 4400, Warta ok.8200 :shock: ,Allianz 3800zł, Direct-ów nie brałem pod uwagę ze względu ze robią na zamiennikach i rożnie z nimi bywa

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez andrzej-tdi
                                                    Wyszło najkorzystniej bo w PZU 4400, Warta ok.8200 :shock: ,Allianz 3800zł, Direct-ów nie brałem pod uwagę ze względu ze robią na zamiennikach i rożnie z nimi bywa
                                                    No to rzeczywiście sporo. To ja myślałem, że zapłaciłem dużo (bo w UK) - £1250 (czyli prawie 6kzl), ale auto 2 letnie, 2 lata zniżek, ubezpieczenie szyby, od nieubezpieczonych kierowców, pokrycie kosztów związanych z procesowaniem się, pozwem itp i jeszcze kilka bzdet.
                                                    Mój "Batmobil"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X