Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy ktoś miał styczność z którymś ubezpieczeniem oprócz PZU, bo podobno inne ubezpieczalnie robią problemy z wypłacaniem szkód i są rożnego rodzaju problemy...

    Komentarz


    • Zamieszczone przez natash
      Czy ktoś miał styczność z którymś ubezpieczeniem oprócz PZU, bo podobno inne ubezpieczalnie robią problemy z wypłacaniem szkód i są rożnego rodzaju problemy...
      likwidowalam szkody z allianz i hesti, zero problemow, przy czym w hesti trwalo to troche dluzej, nie polecam link 4, mialam tam ubezpieczone A3, jak mi skradli, to tylko same klopoty z tym ubezpieczycielem!

      Komentarz


      • Wszystkie firmy ubezpieczeniowe maja swoje przeliczniki w zależności od wielkości miasta, lat kierowcy, firmowy czy prywatny samochód. Ja ubezpieczam w Link 4.
        Człowiek po to ma samochód, aby wygodnie siedzieć stojąc w korkach.

        Komentarz


        • Większość osób spogląda na cenę i słusznie,
          Jednak warto zajrzeć w ogóle warunki ubezpieczeń (OWU) i sprawdzić co ubezpieczyciel gwarantuje.
          AXA jest tania, ale w AC na starcie jest franszyza redukcyjna. Nie ma nic za darmo.
          Sprzedam czarnulkę...
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1000063

          Komentarz


          • ja swoją ubezpieczyłem w Axie, ale tylko OC, bo AC mieli jakieś chore warunki do wypłaty odszkodowania.
            to samo od nowa

            Komentarz


            • Pzu mialo kiedys taka promocje,ze chronilo,nie obnizalo,cene nowego auta w przypadku,odpukac,kradziezy.Maja to nadal?
              Kondziu

              OCP

              Komentarz


              • Chwyt marketingowy firm ubezpieczeniowych polega na wyjątkowo korzystnej jednej opcji ubezpieczenia np OC a na AC się zarabia wprowadzając zawiłe warunki ewentualnych wypłat.
                Człowiek po to ma samochód, aby wygodnie siedzieć stojąc w korkach.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Oktawiusz202
                  a na AC się zarabia wprowadzając zawiłe warunki ewentualnych wypłat.
                  Wystarczy nie ubezpieczać się w podejrzanych firmach i mieć normalne warunki wypłaty odszkodowania.. W przypadku AC nie ma co kombinować, bo nic nam nie da zaoszczędzenia paru groszy. Poza tym OWU dostępne są dla każdego, więc kłopoty z ubezpieczycielem ma się na własne życzenie

                  Co do tematu, to ubezpieczenie w PZU, pełny pakiet, OC, AC, NNW, AP (Polska i za granicą), AutoSzyby - blisko 2k zł. Zniżka OC - 60%, AC - 50% (albo 55, nie pamiętam już).

                  Komentarz


                  • Przy jakim roczniku auta taka cena?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez krz
                      Co do tematu, to ubezpieczenie w PZU, pełny pakiet, OC, AC, NNW, AP (Polska i za granicą), AutoSzyby - blisko 2k zł. Zniżka OC - 60%, AC - 50% (albo 55, nie pamiętam już).
                      Kolejna "o kant dupy rozbić" informacja.

                      Komentarz


                      • Pod koniec stycznia będę płacić ubezpieczenie.
                        O1 rok 2003, 1,9TDi. OC + AC pakiet - 60% zniżek 1550zł - Allianz :evil: (nie znam tylko deklarowanej ceny samochodu na jaki zostanie ubezpieczony, ale zapewne wg. eurotaxu czyli coś koło 18kzł.)

                        O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                        Komentarz


                        • Octavia II Ambiente 2011r. (styczeń) 30 kkm przebiegu. Teraz zbliża się termin przedłużenia Pakiet OC+Ac+NW w Hestii (1900 zł)

                          Komentarz


                          • O II FL z 2008 r - wyceniony na 43.000zł
                            ubezpieczenie w Allianz - OC+AC+NW+szyba - 2083 zł
                            pełna zniżka komunikacyjna + zniżka 15% za ubezp. mieszkanie i po 5% za kontynuację i jednorazową płatność.
                            Pełne AC bez wkładu własnego, na ori częściach.
                            MARCIN
                            Mój szkodnik

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez pandzik
                              Kolejna "o kant dupy rozbić" informacja.
                              Rzeczywiście, zapomniałem dodać paru info. O2 1.6 mpi, rocznik 2005, wyceniona na 22.500 zł. Więcej info chyba nie jest wymagane

                              Komentarz


                              • Cześć
                                Ponieważ niedługo kończy mi się ubezpieczenie i przewertowałem kilka "kalkulatorów" natrafiłem na coś ciekawego. Dotyczy to ubezpieczenia z Axa- wyliczenia dla Octavia II 1,9 tdi kombi. Przez pomyłkę zapomniałem zaznaczyć " Liczba zabezpieczeń antykradzieżowych" - brak. Zobaczcie przy braku zdeklarowanych zabezpieczeń składka za oc + ac wyniosła 674 zł
                                ]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=789f2bcab605c91d]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl[/url]

                                Natomiast przy zdeklarowanych zabezpieczeniach wzrosła do 951 zł!

                                ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                                ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                Nie uważacie ze powinno być odwrotnie? Jak zabezpieczenia są to składka niższa jak niema zabezpieczeń to składka wówczas wyższa.

                                Komentarz


                                • moja OI 2001r wyceniona na 14700,PZU, OC,MC, NW,auto szyba 807 pln na rok.

                                  Komentarz


                                  • O2 Tour, 2011 rok

                                    PZU:
                                    wartośc pojazdu 43000
                                    składka dla Pana (zniżka 10%za bezszkodowośc po roku) wynosi 2646 zł
                                    składka ze współwłaścicielem który ma 60% w ac i oc 1900 z klauzulą ochrony zniżek czyli po 1 szkodzie w oc i ac dalej pozostaje 60% zniżki
                                    w obu przypadkach wykupiona opcja stałej wartości pojazdu przez 12 miesięcy
                                    Auto pomoc na teranie RP -holowanie w razie awarii pojazdu
                                    a od 41000 składki odpowiednio: 2525 ,1777

                                    Z ASO propozycje jakie dostałem:
                                    Wartość auta do ubezpieczenia = 41 000
                                    PAKIET ALLIANZ promocja = 2685,-
                                    PAKIET HESTIA = 2222,-
                                    PAKIET GENERALI = 2951,-
                                    Z maksymalnymi zniżkami (współwłaściciel) pełne zniżki:
                                    ALLIANZ = 1927,00
                                    HESTIA = 1620,00
                                    GENERALI (zniżki max ale tu zaczytuje się wiek najmłodszego=29lat) = 2100,-

                                    23-01-2012 aktualizacja:
                                    Koleżanka z salonu VW wyczaiła promocję w Allianz
                                    kod promocji 2348
                                    Wartość samochodu 43k zł składka 1 720,00 zł w przypadku sumy gwarantowanej 12 miesięcy składa wynosi 1 978,00 zł.
                                    Do kupienia w salonach, które korzystają z brokera VW Bank (na pewno Skoda, VW). Tylko podajcie koniecznie ten kod promocji!
                                    Sprzedam czarnulkę...
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1000063

                                    Komentarz


                                    • Proama - zdecydowanie najlepsza oferta na rynku obecnie (nawet mBank rozklada na lopatki)

                                      O2FL 1.4TSI, 2010r., 49 000 km, Warszawa, wycena 49 tys. zl - 1605 zl (AC ASO {brak udzialu wlasnego w kosztach naprawy, bez gwarancji sumy ubezpieczenia} + OC + Super assistance) - wszystkie mozliwe znizki :-)
                                      Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez gieu
                                        Proama - zdecydowanie najlepsza oferta na rynku obecnie
                                        Wycena 450 OC i NW na skode 02 z 2005 a PZU 836 samo OC
                                        Ponieważ AC mam do mają zobaczymy co zaproponują - wstępnie około 900 pln z Asisatnsem i wycena na 24000 wartości samochodu.
                                        Moim zdanie OC nie jest ubezpieczeniem dla mnie i płacenie 2 razy więcej nie bardzo się opłaca.
                                        Nabytek w 04.2010 r czyli 2,0 TDI.
                                        Po drodze Verso 2,0 D4D, Auris 1,6 Velmatec
                                        A teraz jest 1,4 TSI z 2012

                                        Komentarz


                                        • Warszawa, maksymalne zniżki, O1 1.6i '04, OC+AC+NNW+Assistance (brak udziału własnego, itp.), płatność kartą kredytową, przedłuzenie ubezpieczenia, dwa auta u jednego ubezpieczyciela - w AXA zaproponowano 1.100zł...
                                          Adam... Używam:
                                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                          Passek: B6 175KM/366Nm

                                          Komentarz


                                          • OI Kombi 2001 rok, 1,9 TDI, wer. Elegance. OC 60%, AC30%, NNW, Assistance, bez udziału własnego. Kraków - 2130 zł.

                                            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez kabanos
                                              OI Kombi 2001 rok, 1,9 TDI, wer. Elegance. OC 60%, AC30%, NNW, Assistance, bez udziału własnego. Kraków - 2130 zł.
                                              :shock: :shock: :shock:


                                              Nie wiem dokładnie jakie kolega ma dane auta i personalne ale u mnie takie autko na Kraków kosztuje około 1400PLN :roll:
                                              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                              Spalanie - Motostat.pl

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez kabanos
                                                OI Kombi 2001 rok, 1,9 TDI, wer. Elegance. OC 60%, AC30%, NNW, Assistance, bez udziału własnego. Kraków - 2130 zł.
                                                Jaki ubezpieczyciel?

                                                Komentarz


                                                • Octavia Tour 2 2011 1.6 MPI, znizki 50% OC, na AC przeszly znizki z OC, NW, assistance pelny, pomoc prawna, brak wkladu wlasnego, naprawa w ASO na orginalnych czesciach, wartosc samochodu 42tys.
                                                  Benefia: 1500zl
                                                  Hestia: 1620zl
                                                  Proama: 1750zl
                                                  Generalli: 1900zl
                                                  Alianz: 2600zl.
                                                  Wybralem oczywiscie Benefia, ubezpieczenie dilerskie. Slyszalem duzo negatywnych opinii o tym ubezpieczycielu ale nie zamierzam przeplacac. Mam OWU ktore sa jasne i jesli beda problemy z wyplaceniem odszkodowania zawsze pozostaje sad.
                                                  Rafał

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez rafall79
                                                    Wybralem oczywiscie Benefia, ubezpieczenie dilerskie. Slyszalem duzo negatywnych opinii o tym ubezpieczycielu ale nie zamierzam przeplacac.
                                                    Też słyszałem wiele negatywnych opinii, ale kumpel miał w Benefii ubezpieczonego Leona 1.9TDi (AC+OC). Zdarzyła się kolizja, nic poważnego, ale przód trochę rozbity. Zgłosił szkodę w AC. Wyliczyli szkodę całkowitą. Benefia wrak wystawiła na sprzedaż, przyjechał handlarz, wrak zabrał, kwotę wylicytowaną zapłacił. A Benefia wypłaciła resztę, czyli wartość auta minus cena za wrak. Razem wyszło ponad 19 tysi, a dodam, że pół roku sprzedawał auto i nawet za 15 tys. nie mógł sprzedać.
                                                    I tu znając negatywne opinie o Benefii byłem pozytywnie zaskoczony.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X