Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Deo
    Dlatego Panowie zamiast pisać "bezużyteczny wpis" poradźcie co wybrać, żeby nie wpakować się na minę.
    Tak napisaliśmy bo z Twojego pisania nic nie wynika. Teraz dopiero napisałeś
    Zamieszczone przez Deo
    bo ubezpieczam samochód na siebie dopiero od 3 lat, także zniżek mam raptem 20%. Do tego dochodzi szkoda z października naprawiana z AC, więc tym bardziej ciekawie nie jest.
    choć dalej nie piszesz na ile wyceniają ci auto i co poszczególne towarzystwa oferują w AC więc co mamy doradzać. Jeśli patrzeć tylko na to co podałeś czyli ceny to bierz tam gdzie najtaniej :!: ale przy AC to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie :diabelski_usmiech



    CB Harry II ASC + Triflex

    Pozdrawiam Mirek!!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez eaglemirek
      choć dalej nie piszesz na ile wyceniają ci auto i co poszczególne towarzystwa oferują w AC
      Mirek, TU wyceniają mojego Minta po doposażeniu na ok. 44k PLN.
      Jeśli chodzi o zakres ubezpieczenia to oczekuję OC,AC,NNW, Assistance PL+EU, zielona karta, utrzymania wartości rynkowej, brak wkładu własnego, ubezpieczenie szyb (już w tym roku wymieniłem szybę poobijaną od kamieni), ubezpieczenie zniżek, etc.

      Kod:
      1. Allianz  4180 zł w skład pakietu wchodzą:
      OC - obowiązkowe ubezpieczenie
      AC - ubezpieczenie od kradzieży oraz szkód powstałych w ruchu i postoju (naprawa w ASO na częściach nowych i oryginalnych bez udziałów własnych, bez konieczności doubezpieczania samochodu po szkodzie)
      NNW - 10 000 zł na osobę
      Asistance- pomoc w razie kolizji oraz awarii pojazdu , terytorium Polska i Europa. holowanie bez limitu kilometrów, samochód zastępczy w razie naprawy z AC do 9 dni, w razie awarii i naprawy w ASO 5 dni.)
      
      2.    Hestia 3758 zł w skład pakietu wchodzą:
      OC - obowiązkowe ubezpieczenie
      AC - ubezpieczenie od kradzieży oraz szkód powstałych w ruchu i postoju (naprawa w ASO na częściach nowych i oryginalnych bez udziałów własnych, bez konieczności doubezpieczania samochodu po szkodzie)
      NNW - 5000 zł na osobę
      Asistance pakiet Premium - pomoc w razie kolizji oraz awarii pojazdu , terytorium Polska i Europa. holowanie do 200 kilometrów od miejsca zdarzenia, samochód zastępczy w razie naprawy z AC do 7 dni)
      
      3.    Warta 3932 zł w skład pakietu wchodzą:
      OC - obowiązkowe ubezpieczenie
      AC - ubezpieczenie od kradzieży oraz szkód powstałych w ruchu i postoju (naprawa w ASO na częściach nowych i oryginalnych bez udziałów własnych, bez konieczności doubezpieczania samochodu po szkodzie, kradzież na terytorium całej europy z wyłączeniem Gruzji)
      NNW - 10 000 zł na osobę
      Asistance- pomoc w razie kolizji oraz awarii pojazdu , terytorium Polska i Europa. holowanie bez limitu kilometrów, samochód zastępczy w razie naprawy z AC do 10 dni, w razie awarii i naprawy w ASO 3 dni, w razie przyholowania pojazdu do ASO 5 dni)
      
      4.    Benefia 2588 zł w skład pakietu wchodzą:
      OC - obowiązkowe ubezpieczenie
      AC - ubezpieczenie od kradzieży oraz szkód powstałych w ruchu i postoju (naprawa w ASO na częściach nowych i oryginalnych bez udziałów własnych, bez konieczności doubezpieczania samochodu po szkodzie)
      NNW - 10 000 zł na osobę
      Asistance - pomoc w razie kolizji oraz awarii pojazdu , terytorium Polska i Europa. holowanie do 150 km od miejsca zdarzenia, pomoc w razie awarii od 20 km od miejsca zamieszkania, samochód zastępczy w razie holowania na 7 dni)
      
      5.    Generali- 3298 zł w skład pakietu wchodzą:
      OC- obowiązkowe ubezpieczenie
      AC- ubezpieczenie od kradzieży oraz szkód powstałych w ruchu i postoju (naprawa w ASO na częściach nowych i oryginalnych bez udziałów własnych, bez konieczności doubezpieczania samochodu po szkodzie)
      NNW - 10 000 zł na osobę
      Asistance - pomoc w razie kolizji oraz awarii pojazdu , terytorium Polska i Europa. holowanie do 150 km od miejsca zdarzenia, samochód zastępczy 3 dni
      Do powyższych należy doliczyć +15% za utrzymanie wartości pojazdu i +15% za ubezpieczenie zniżek.

      Pozostałych nie chce mi się już przepisywać, ale generalnie wymagania wszyscy dostają identyczne.
      Pozdrawiam,
      Grzesiek


      Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
      Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


      Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

      Komentarz


      • Ubezpieczyłem swoje auto na początku czerwca - pełny pakiet z salonu Skody (OC, AC, NNW, Assistance, Zielona Karta + szyby, utrzymanie wartości rynkowej, brak wkładu własnego)
        Allianz - niecałe 1900 zł.
        Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi.

        nasze auta: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=50170

        Komentarz


        • seba_79. Moze wiecej szczegółów odnosnie wyposażenia i wartości samochodu. Wtedy podana cena będzie miała sens.

          Komentarz


          • Ceed1, wyposażenie podane w moim profilu. Octavia II Tour 1.6 LPG - produkcja czerwiec 2011, wartość auta 42 k PLN.
            Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi.

            nasze auta: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=50170

            Komentarz


            • Mnie zaproponowano pełen pakiet w PZU SA (zachowanie wartości auta, brak straty zniżek przy szkodzie z mojej winy itd), wartość mojej Anićki (2010 r,) 52.900 zł, - składka 2151 zł.

              Sam nie wiem, dobra oferta ?

              Komentarz


              • Rok z Bagien, a ile masz zniżek?
                Pozdrawiam,
                Grzesiek


                Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                Komentarz


                • Maksymalne, wiekowo mam ponad (niestety) 40 lat i jako jedyny kieruję.

                  Komentarz


                  • witam,
                    kto korzysta z uslug Proarma,
                    zwlaszcza z AC, czy sa problemy z wyplatami, jak szybko reaguja, dziwi mnie informacja ze dla mojej skody zaplaca najwyzej 50% ceny, to odrzuca.
                    Sa o 1000 zł tansi niz PZU

                    Komentarz


                    • kbjanek, Według informacji od "pani z ubezpieczalni" Proama jest nowa na rynku, i dotychczas nie miała z nimi do czynienia pod kątem wypłacania szkód. Pomimo że miała ich ofertę poleciła raczej Benefię jako firmę z którą nie było problemu odnośnie wypłat. Wyszło jakieś 1500 na rok AC/OC/NNW/ASS
                      SPOT Poznań ->

                      Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                      Komentarz


                      • Ja mam w Generali gdzie mam 60% zniżek z OC i te przechodzą na AC. Druga sprawa że naprawa w ASO na częściach nowych i oryginalnych bez udziałów własnych
                        Przy Wartości Auta 43 tyś cena ubezpieczenia na rok 2200 zł.
                        [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                        Komentarz


                        • Ubezpieczenie w PZU 30% zniżki pełen pakiet 2630 zł. Wartość pojazdu 50500 zł. Dodam, że mam gwarancję niezmienności wartości pojazdu w przypadku szkody całkowitej, kradzieży przez cały okres ubezpieczenia i w razie kolizji naprawę w ASO na nowych i oryginalnych częściach bez własnego udziału.

                          Seat Leon ST FR by mirek_p11

                          Fotki
                          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                          Fotki

                          Komentarz


                          • Ubezpieczenie nowego w AXA wartość deklarowana 80000 OC/AC/KR/BAZA/MIDI Asistance/NNWK 1456 60% zniżki + 9% od AXA .Dla zainteresowanych ubezpieczeniem w AXA zapraszam na PW po dodatkowy gratis.
                            Pozdrawiam.

                            Komentarz


                            • mirek_p11, Nic niewarty wpis.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez pandzik
                                mirek_p11, Nic niewarty wpis
                                :evil:

                                Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                Fotki
                                Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                Fotki

                                Komentarz


                                • 741 złotych w YCD mimo jednej szkody w zeszłym roku. U każdego innego zwyżki za wiek zeżarłyby mnie do głębi A znalezione na Porównywarka ubezpieczeń OC AC – rabaty do -20%! | Ubea.pl - Ubea.pl

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez łopata
                                    741 złotych w YCD
                                    tzn You Can Dance :?: :shock:
                                    SPOT Poznań ->

                                    Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Walt
                                      Zamieszczone przez łopata
                                      741 złotych w YCD
                                      tzn ... Can Dance :?: :shock:
                                      całkiem możliwe, bo też mi ten skrót nic nie mówi :lol:
                                      SPOT Poznań:
                                      .....
                                      ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                                      Error 503 Wojtas Unavailable :P

                                      Komentarz


                                      • Y o u Can Drive

                                        Ubezpieczenia indywidualne online dla młodych | youcandrive.pl

                                        Jest to ubezpieczenie hestii dla młodych kierowców.

                                        Warunki:
                                        - do 30 roku życia,
                                        - samochód zarejestrowany tylko na kierowce (bez współwłaścicieli)

                                        Tanie jest. Ja mam samochód z mamą jako współwłaścicielem. Mama ma pełne zniżki. Za OC zapłaciłem w Liberty Direct 540.

                                        Jakbym miał auto tylko na siebie to przy chyba 40% zniżkach w ycd wyliczył 390zł, albo 450zł już nie pamiętam dokładnie.
                                        Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                                        Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                                        -> MOJA SKODA <-

                                        Komentarz


                                        • PZU OC+AC + stała wartość pojazdu przez rok 2150; żniżka OC- 60%, AC 60%

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Karql
                                            Y o u Can Drive

                                            Ubezpieczenia indywidualne online dla młodych | youcandrive.pl

                                            Jest to ubezpieczenie hestii dla młodych kierowców.

                                            Warunki:
                                            - do 30 roku życia,
                                            - samochód zarejestrowany tylko na kierowce (bez współwłaścicieli)

                                            Tanie jest. Ja mam samochód z mamą jako współwłaścicielem. Mama ma pełne zniżki. Za OC zapłaciłem w Liberty Direct 540.

                                            Jakbym miał auto tylko na siebie to przy chyba 40% zniżkach w ycd wyliczył 390zł, albo 450zł już nie pamiętam dokładnie.
                                            Mi wyliczyli 370zł za OC + ok. 129zł za MiniAC = 499zł
                                            W AXA samo OC zaproponowali mi 470zł
                                            AGR 112KM, 232Nm
                                            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                            Komentarz


                                            • W proamie samo oc full zniżki 315 zł

                                              Komentarz


                                              • Ubezpieczałem od początku cały pakiet przez Allianz, jezdziłem na Gruchacza w Warszawie, przy zakupie Skodziany dowiedziałem się ze jest promocja na 3letnie stałe ceny za pakiet.
                                                Oczywiscie kwoty zostały zmienione, pani zadzwonila do mnie ze za 2dni idzie na urlop i zaprasza mnie do podpisania polisy na kwote 2654zł. Ale stwierdziłem ze to jednak ja jestem Klientem a nie jak to pani powiedziała ze jesli nie przyjdę to bedę musiał jechać do innego salonu ubezpieczyć BO Ona idzie na urlop a ja 2654zł.
                                                Miała racje pakiet wszycy mówili żeby brać bo będzie zawsze jako promocja i najtańszy
                                                Pojechałem do salonu przy metrze Młociny ul. Sokratesa 17B i po rozmowie z inną panią dostałem prezent w postaci kwoty za pakiet Allianz 2140zł. 30%zniżek Profesjonalne podejscie do KLienta jak również dostosowanie jak najlepszej oferty z cennymi radami zamiast prosze przyjsc bo ide na urlop :shock:
                                                Polecam
                                                Vick
                                                Victor

                                                Komentarz


                                                • Vick, Ten pakiet na 2 i 3 rok to jakas sciema. Wychodzi drozej niz pakiet z normalnego wyjsciowego 60% znizki na AC. Przy 30% to jestem w szoku ze wyszlo taniej niz w pakiecie.

                                                  Co ciekawe ubezpieczenie tanszego Superba jest w tym samym towarzystwie blisko 1000zl drozsze niz drozszej Octavii
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • A mnie w tym roku policzyli w Hesti pełny pakiet z mieszkaniem max. zniżki 1860zł :szeroki_usmiech

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X