Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez natash
    Zamieszczone przez kabanos
    OI Kombi 2001 rok, 1,9 TDI, wer. Elegance. OC 60%, AC30%, NNW, Assistance, bez udziału własnego. Kraków - 2130 zł.
    Jaki ubezpieczyciel?
    Zapomniałem ops: AVIVA

    [ Dodano: Pią 17 Lut, 12 12:16 ]
    maxpaynemm, z takimi zniżkami? U kogo?

    >>>moja srebrna kombi strzała<<<

    Komentarz


    • kabanos, u maxpaynemm, :szeroki_usmiech
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • Miałem już szkodę z AC i nie było z nimi żadnego problemu.

        [ Dodano: Pią 17 Lut, 12 12:22 ]
        Zamieszczone przez Biszczu
        kabanos, u maxpaynemm, :szeroki_usmiech
        Teraz doczytałem, że u kolegi, a nie kolega ma takie auto ops: Poza tym mam ciągłość AC, a nie u wszystkich można ubezpieczyć ponad 10 letnie auto.

        >>>moja srebrna kombi strzała<<<

        Komentarz


        • Ja obecnie mam AC+OC+NNW+Full Assistance+uto zastępcze na 7 dni w Benefii za 1200 (pakiet dielerski) Octavia L&K kombi, '99, 1.8T
          Teraz jakbym chciał samo OC+Assistance to około 550 PLN...
          Spoty w Rzeszowie i Tarnowie - info w poszczególnych wątkach. Zapraszamy!
          ----
          Jeśli nie używam polskich liter, to znaczy, że piszę na komórce

          Komentarz


          • Zamieszczone przez gieu
            Proama - zdecydowanie najlepsza oferta na rynku obecnie (nawet mBank rozklada na lopatki)
            Tylko ciekawe czy trzeba udowadniać że nie jest się wielbłądem przy wypłacie odszkodowania :diabelski_usmiech
            MARCIN
            Mój szkodnik

            Komentarz


            • bzyq_74, dokładnie tak jak piszesz. Najpierw zaoszczędzisz parę stówek, a później jesteś w plecy parę tysi.

              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

              Komentarz


              • Ja osobiście bałem się wybrać coś innego niż PZU, ale może macie coś godnego polecenia, bo przy jakiejś kolizji lub awarii, chce auto zastępcze i naprawione auto.

                Komentarz


                • O2 L&K z 2011r. pełny pakiet Allianz w salonie za 2290zł.
                  Octavia II L&K 1.8TSI DSG

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kabanos
                    bzyq_74, dokładnie tak jak piszesz. Najpierw zaoszczędzisz parę stówek, a później jesteś w plecy parę tysi.
                    Bez obawy. Po pierwsze trzeba czytac OWU i pozniej jak trzeba to walczyc o swoje. Po drugie jak masz AC ASO, czyli robisz wszystko w autoryzowanym serwisie i bezgotowkowo, to przykrej niespodzianki raczej nie bedzie.
                    Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

                    Komentarz


                    • Pilna sprawa.
                      jaka wartość powinna być rocznej Octavii 2 Tour 1.4 z pakietem optimum (przebieg 18 tys. km)?
                      w Warcie wyliczyli 39 000 (pakiet ok. 1520 zł z utrzymaniem sumy)
                      w Alianzie 35 900 (pakiet ok. 1470 zł z utrzymaniem sumy)

                      polise mam do 28.02 ważną
                      w poniedziałek muszę się zdecydować

                      Komentarz


                      • Rynkowo ok 34-35k OII Tour 2010, 38k OII Tour 2011.

                        Komentarz


                        • skipper.u, Z tych dwóch to chyba Warta. Większa suma ubezp, Ja prawdopodobnie wezmę znowu w PZU albo w moim banku. Tylko u mnie w banku chcą dwóch zabezpieczeń pow. 40k a moje kombi mogą na tyle wycenić...

                          Komentarz


                          • co to znaczy brak udziału własnego?

                            Komentarz


                            • skipper.u,

                              udział własny to kwota lub procent zapisany w umowie ubezpieczenia, który określa o ile niższa od kosztów naprawienia szkody, będzie kwota wypłacona przez ubezpieczyciela.

                              Funkcją udziału własnego jest pozostawienie określonej wartości ryzyka po stronie kierowcy. W większości towarzystw ubezpieczeniowych udział własny można zredukować do zera przez tzw. wykupienie. Oczywiście, składka ubezpieczenia jest wtedy wyższa.
                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Komentarz


                              • Nowa Octavia 2 Tour 1.4 2011 r. 18 tys. km

                                W Warcie zapłaciłem dzisiaj 1535 zł
                                OC, AC komfort, KR, NNW, ASS za granicą też, autoszyby,
                                bez udziału własnego, utrzymanie wartości, suma ubezp. - 39 000 zł.
                                zniżki - OC 60% , AC 60% przeszły z OC

                                diler mnie olał, w ogóle nie zadzwonili z salonu ani nie przysłali o propozycji przedłużenia (Alianz)

                                Komentarz


                                • Ja zadam po raz kolejny pytanie, jak nie PZU to co, żeby nie mieć problemów przy wypłacie jak zajdzie potrzeba?

                                  Komentarz


                                  • natash, sądzę że allianz.

                                    O2 L&K z 2011r. pełny pakiet Allianz w salonie za 2290zł.
                                    piszesz o fabrycznie nowym samochodzie i o pakiecie dilerskim ?
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz


                                    • O2 Tour 2012 hatchback, nowa z salonu, 1.6MPI +LPG. Link4 OC + AC = 1820 zł z sumą ubezpieczenia 51700zł, bez amortyzacji, opcja warsztat. :drive:
                                      dargli

                                      Komentarz


                                      • Wyborcza.pl : Error 404

                                        No to niedługo ceny ubezpieczeń poszybują w górę... Ktoś ma rozeznanie jak wygląda ubezpieczenie auta wartego ok 10 000 Euro w innych krajach UE?

                                        Komentarz


                                        • Ja mam - UK. Wszystko zależy. Moja roczna Octa, wartość jeśli dobrze pamiętam 16 lub 17 tyś funtów, zero zniżek, ubezpieczenie od kosztów legalnych i jeszcze kilka pierdółek - 1450 funtów. Innym przykładem są młodociani kierowcy. Wartość auta np 300 funtów, a ubezpieczenie, UWAGA, 20 tyś funtów, więc :shock:. No ale dla powiedzmy 5-7 letniej Skody, wartości 10 tyś euro z kilkoma latami bezszkodówki, pełne AC i można się zmieścić w 600 funtach, albo mniej (jeśli ktoś się zgodzi na udział własny 3k funtów :lol
                                          Mój "Batmobil"

                                          Komentarz


                                          • 80 tyś za roczną skodę :shock: ? Myślałem, że na wyspach samochody są właśnie tańsze.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Ceed1
                                              80 tyś za roczną skodę :shock: ? Myślałem, że na wyspach samochody są właśnie tańsze.
                                              Autko kupione w PL A wartość podałem sam :twisted:
                                              Mój "Batmobil"

                                              Komentarz


                                              • No to Cię poniosło.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Ceed1
                                                  No to Cię poniosło.
                                                  Może, ale w razie kradzieży mój zysk. Z resztą jesli dobrze pamiętam, to ceny brałem z katalogu UK :P
                                                  Mój "Batmobil"

                                                  Komentarz


                                                  • Koledzy może głupie pytanie, ale chciałbym się upewnić. Jeżeli obecne ubezpieczenie mam do 20.04 i już je wypowiedziałem, bo chcę zmienić ubezpieczyciela, a nowe wykupię np. 25.04 to nic się nie dzieje ze zniżkami itd.?



                                                    Usługi tokarskie, frezarskie
                                                    Zabezpieczenia na zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X