Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez consul
    Czy macie jakies doświadczenia z Generali, bo oferta jest kusząca?
    Trzymaj sie od Generali z baaaaardzo daleka....od PTU takze.
    Tato,tato...czy to auto jest chore?
    Nie synku...to diesel PD.

    Honda...the power of dreams.
    Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

    Komentarz


    • Elegance z 2010 r., 1.4 tsi. Wycena 58 tys. zł. Ubezpieczenie na drugi rok (OC+AC+Assistance Europe): 2370 zł w mDirect/BRE Ubezpieczenia (pełna opcja z gwarantowaną sumą ubezpieczenia). 60% zniżek na OC i AC.
      pzdr
      Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

      Komentarz


      • Nie znam się na ubezpieczeniach, ale ktoś mi mówił, że salony mają zawsze najlepsze ceny + dodatkowe pakiety - mają lepszą ofertę, bo ubezpieczają więcej samochodów niż osoba prywatna - stąd lepsze upusty wynegocjowane są.

        Nie wiem czy to prawda - ale to żaden problem sprawdzić pytając się o ubezpieczenie w salonie i u jakiegoś przedstawiciela.

        Oczywiście nie musi to być reguła - od wszystkiego są podobno wyjątki :wink:

        Komentarz


        • Set, przeczytaj parę postów do tyłu to zobaczysz odpowiedź

          Komentarz


          • Oferta z wczoraj:
            OI, 2000r. 1.6 AKL, małe miasteczko, max. zniżki na OC i NNW - 330zł
            Pozdrawiam

            Komentarz


            • Warszawa, AXA, pakiet niemal FULL (AC (brak amortyzacji, itp.)+OC+NNW+Assistance (niemal MAX)), O1 1.6i 2004: ~1.000zł. Oczywiście zniżka za małe dzieci, maksymalne zniżki OC/AC, zniżka za bezszkodowość, zniżka za płatność kartą Citibanku, zniżka za kontynuację, znizka za drugie auto, itp., itd...
              Co ciekawe: wszyskie TU "internetowe" zaoferowały porównywalną cenę pakietu...
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • Witam,
                to ja też się dopiszę jako że od tygodnia staliśmy się z żoną posiadaczmi O2.
                O2 Combi Elegance 2007r. 1.6 FSI, przebieg 102k, ubezpieczenie w PZU (OC+AC+NNW+auto pomoc super+autoszyba) wraz stała wartość samochodu przez 12m plus zniesienie udziału własnego.
                Wycena auta: 33.500, miejsce zamieszkanie Wrocław. 60% zniżki na OC, 50% zniżki na AC

                cena: 2216,00
                Skoda Octavia II Elegance 1.6FSI (BLF)
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=47274

                Komentarz


                • Zamieszczone przez gieu
                  Elegance z 2010 r., 1.4 tsi. Wycena 58 tys. zł. Ubezpieczenie na drugi rok (OC+AC+Assistance Europe): 2370 zł w mDirect/BRE Ubezpieczenia (pełna opcja z gwarantowaną sumą ubezpieczenia). 60% zniżek na OC i AC.
                  pzdr
                  Za to samo w PZU zaplaciłem 1951 pln (wycena auta na 59 tyś zł). Też z utrzymaniem sumy ubezpieczenia, bez redukcji, bez wkładu własnego i z wariantem serwisowym (naprawa w ASO na oryginalnych cześciach). Dodatkowo assistance na Europę (bez naprawy - tylko holowanie do serwisu - ale mam jeszcze gwarancję więc mi to wystarczy).

                  Komentarz


                  • axa

                    Skoda Octavia II 2008 1.9 BXB Ambiente. Zniżki 60% na OC oraz AC (Polska +UE), 1 dziecko.
                    Przebieg 25 tys km. Wartość auta 46 tys zł.Zniesiony udział własny, NNW (kierowca+pasażerowie) na 50 tys.
                    Benefia poprzez Mbank +kontynuacja za całość zaproponowała 1835 zł, Axa ten sam wariant 1337 zł.

                    Przekazuję kod promocyjny Axa:

                    30 zł na Pakiet OC lub Pakiet AC i aż 80 zł na Pełen Pakiet lub Pakiet dla Kobiet przy ubezpieczaniu samochodu , nr kodu 4273489

                    Pzdr.
                    Mariusz

                    Komentarz


                    • Witam mam pytanie, z tego co orientuję się to mam jakieś znikome zniżki OC od 2008 roku na auto, wcześniej nie miałem samochodu. Aktualnie wiek 23 lata, wiem, że w tym roku dochodzi mi zniżka za prawo jazdy mam od 11.2007. Ubezpieczenie od 2008 samo OC mam w Hestii ale płacę strasznie dużo kasy około 1500 zł w dwóch ratach . Jak myślicie jest sens dopytywać się w AXA itd, szczerze to gdzie najtaniej interesuje mnie tylko OC.

                      Obliczyłem sobie na stronie AXA i wychodzi niby, że z NWW kierowcy + pasażerów 1010 zł na rok 2011/2012.

                      Komentarz


                      • Mi wyceniono pakiet w PZU (na Toura o wartosci 45 tys.zł) na 1650zł ze zniżkami 50%.

                        Komentarz


                        • Dzisiaj ubezpieczałem Polo 2001r 1,4 TDi
                          OC+miniASSISTANCE 440zł w LD
                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                          poprzednie modele:
                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                          Komentarz


                          • 2100 pełny pakiet w Compensie bez zniżek w leasingu na O2.
                            2650 to samo tylko PZU.
                            *1B1B*1.8T*4x4
                            *1B1B*1.9T*DSG

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez loyd
                              Zamieszczone przez gieu
                              Elegance z 2010 r., 1.4 tsi. Wycena 58 tys. zł. Ubezpieczenie na drugi rok (OC+AC+Assistance Europe): 2370 zł w mDirect/BRE Ubezpieczenia (pełna opcja z gwarantowaną sumą ubezpieczenia). 60% zniżek na OC i AC.
                              pzdr
                              Za to samo w PZU zaplaciłem 1951 pln (wycena auta na 59 tyś zł). Też z utrzymaniem sumy ubezpieczenia, bez redukcji, bez wkładu własnego i z wariantem serwisowym (naprawa w ASO na oryginalnych cześciach). Dodatkowo assistance na Europę (bez naprawy - tylko holowanie do serwisu - ale mam jeszcze gwarancję więc mi to wystarczy).

                              To jestem w szoku, bo mi w PZU za to samo powiedzieli prawie 3kpln :shock:

                              [ Dodano: Pią 25 Lut, 11 07:19 ]
                              Zamieszczone przez loyd
                              Zamieszczone przez gieu
                              Elegance z 2010 r., 1.4 tsi. Wycena 58 tys. zł. Ubezpieczenie na drugi rok (OC+AC+Assistance Europe): 2370 zł w mDirect/BRE Ubezpieczenia (pełna opcja z gwarantowaną sumą ubezpieczenia). 60% zniżek na OC i AC.
                              pzdr
                              Za to samo w PZU zaplaciłem 1951 pln (wycena auta na 59 tyś zł). Też z utrzymaniem sumy ubezpieczenia, bez redukcji, bez wkładu własnego i z wariantem serwisowym (naprawa w ASO na oryginalnych cześciach). Dodatkowo assistance na Europę (bez naprawy - tylko holowanie do serwisu - ale mam jeszcze gwarancję więc mi to wystarczy).

                              Loyd zdradź tajemnicę jak dostać dodatkowych 42 proc. zniżek w PZU? Aż takiej dużej różnicy miedzy W-wa a Twoją miejscowością (skąd jesteś?) być chyba nie może ...
                              Sprawdziłem tu: Błąd strony i wychodzi 3362 zł z 60-proc. zniżką na OC i AC (i w dodatku chyba bez utrzymania sumy ubezpieczenia - standardowe ubezp. tego chyba nie obejmuje i ten pakiet trzeba dodatkowo wykupić).
                              Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

                              Komentarz


                              • ubezpieczałem w październiku w mbank direct. pełen pakiet + jakieś polisy wartość samochodu ~42kzł wyszło 1300 w jednorazowej wpłacie. Pełne zniżki
                                Audi A4 1.8TFSI

                                Komentarz


                                • O II mint, przy wartości circa ebałt 38 tys. PLN-ów Generali 1970 przy jednej płatności, zniesionym udziale własnym.
                                  It doesn't matter what we're losing
                                  It only matters what we're going to find!

                                  Komentarz


                                  • O2 2007 moja , Allianz , wyceniona na 51tyś , 1820zł ze zniżkami itd.
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz


                                    • te różnice wynikają chyba głównie z miast w jakich mieszkacie i ubezpieczacie

                                      Komentarz


                                      • abstinent, nie wiem , nie zastanawiam się nad tym , idę i płacę . taki los .
                                        ale w sumie mam 3 samochody i to sie trochę zbiera... :|
                                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                        GVI 1.4TSI
                                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                        Komentarz


                                        • Właśnie zapłaciłem w AXA za niemal pełny pakiet (zrezygnowałem jedynie z AC zagranicą) za 01 (wartośc podobno 19.000zł): 1.069zł (pełne zniżki, kontynuacjaa, itp.)
                                          Adam... Używam:
                                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                          Passek: B6 175KM/366Nm

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez abstinent
                                            te różnice wynikają chyba głównie z miast w jakich mieszkacie i ubezpieczacie
                                            Niestety ale to jest prawda, jeśli mamy porównywać to najlepiej tylko i wyłącznie oferty w aktualnym miejscu zameldowania. Dla przykładu kiedyś jak ubezpieczałem puntko w Warszawie w PZU płaciłem ok. 900 zł, a gdybym żonę wziął na współwłaściciela to płaciłbym 1/3 kwoty. Żona zameldowana była w powiecie Jędrzejowskim.
                                            Tak więc nie do końca można sugerować się cenami. Ja z skodziankę płacę w Hestii 652zł OC i NW (w tym mam ubezpieczenie Hestia Car Assistance) oddzielnie AC 1037zł (2 raty + ubezpieczenie szyb). Wszystko przy 60% zniżki.
                                            W PZU zapłaciłbym OC 673zł NW 66zł PZU AutoSzyba 75zł i AC 1141zł + PZU Auto Pomoc Komfort 0zł. Płacąc w pakiecie OC+AC 1556zł. Łącznie 1697zł.
                                            Takie małe porównanie dwóch ubezpieczycieli.
                                            Zainteresowanym polecam tą stronkę
                                            Błąd strony
                                            Osobiście testowałem na punto 1.1 95r. i wyliczenie OC zgadzało się co do złotówki.
                                            Fojutowo 2011

                                            Komentarz


                                            • Hestia - o2 - roczna - 1900zł. Pełen pakiet - płacone wczoraj.
                                              Miało być 2100 ale to były wyliczenia, jak się żona się pytała :wink:

                                              Inna sprawa, że ubezpieczałem kilka samochodów i nie ukrywałem, że jak będzie drogo to pójdę gdzie indziej - motoru już mi nie chcieli ubezpieczyć :cry:

                                              Komentarz


                                              • Moja octavia 2007r tdi 1,9 na rok OC ,AC , Asistans platinium 1500zł w Warcie

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Set

                                                  - motoru już mi nie chcieli ubezpieczyć :cry:
                                                  Motor polecam ubezpieczyć w PZU, mi kończy się 2 marca, Yamaha 1100 Drag Star - OC 54 zł,

                                                  A mam problem z Fabią żony, nie wiem właśnie gdzie ubezpieczyć, mam w Hestii (cały pakiet 707 zł) a propozycja z PZU, identyczna (cały pakiet 670 zł)

                                                  Komentarz


                                                  • Zdecydowanie polecam sprawdzone filmy ubez. mam za sobą 6 wypadków byłem w PZU bez problemu wypłata pienidzy przelew na konto , Warta to samo i były to duże sumy w tym raz kasacja auta . jednak jak tir wjechał na mój tył i był w jakiejś bardzo dziwnej firmie ubezpieczony nazwy już nie pamiętam to na pieniądze czekałem strasznie długo. To samo ma moja znajoma miała ac w bodajże jakiejś sigmie? miała czołówke w grudniu to do dziś jej tej straty nie wycenili .
                                                    A raz w Warcie jak wpadłem do rowu i pogniotłem nadkole zadzwoniłem do warty zgłaszając szkodę następnego dnia gość zadzwonił że oferują 1500zł bez oględzin przelew na konto za dwa dni .

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X