Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez karlito1982
    Ja własnie kupiłem na nastepny rok po raz kolejny w axadirect...60% zniżki OC/AC do tego NW kier i pas na 50tys ASS szyby kradzież nawet pies i kot i radio płatnosc kartą kredytową. auto zastepcze nocleg w hotelu 3 gwiazdki z kierowca ponizej 26lat bez wkladu wlasnego i wyszło........ :twisted: 1022zł :twisted:
    polecam axa direct kupujac polise podaj ten numer dodatkowa znizka AC1810145/00
    po14 kwietnia uaktualnie ten numer bo pewnie sie zmieni
    Z ta axa to nie ma reguly. Jednym oferuja tanie ubezpieczenie a innym drogie. Ja do tej pory mialem w axa OC na forda focusa, Jak kupilem O2 2008 rok to tez chcialem ubezpieczyc ale... OC + AC mini (tzn AC tylko od kradziezy) to mi zaoferowali za 1200 zl! a OC z pelnym AC to cos kolo 2300 PLN! i w tym czesci do naprawy to zamienniki. a w Avivie pelny pakiet (bez auta zastepczego) 1400 zl i czesci do naprawy oryginalne. Wiec co do ubezpieczycieli to nie ma reguly - trzeba do kazdego zadzwonic i prosic o przedstawienie indywidualnej oferty.

    aha dodam jeszcze ze to ubezpieczenie to oczywiscie z pelna znizka tzn 60%, mam 28 lat w tym prawko 11 lat.
    pozdrawiam
    miq!

    Komentarz


    • Pany a jak jest z wypłacalnością Compensy z AC dziś zgłosiłem szkodę i niby wszystko pięknie miał ktoś do czynienia ??
      https://www.facebook.com/tapicerekpranie

      Komentarz


      • A ja w AXA Direct za Octavię 1.9 TDI Elegance, r. 2009 zapłaciłem równe 1500 zł.
        W pakiecie wybrałem: OC+ZK+AC+KR+Assistance MIDI, AC/KR z pakietem na Europę, ze zniesionym wkładem własnym. Mam zniżki 60%, deklarowany przebieg do 30.000 km, niewielka miejscowość, auto wycenione zostało na 47.900 PLN.
        Cenowo wygląda, że zmieściłem się gdzieś w środku naszych wycen ubezpieczenia
        Octavia II 1.9 TDI BXE Elegance

        Komentarz


        • Zamieszczone przez gradek
          Najlepsze jest jednak to, że PZU przysłało druczek OC i na nim składka roczna była 640 PLN, a agentka obliczyła składkę 576 PLN
          to jest nic mi pZU druczek wysłało na prawie 1200 zł za Octavie jak miałem a jak poszedłem do nich z rezygnacja to agent za 450 zł chciał ubezpieczyć.
          [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

          Komentarz


          • no wiec uaktualniam numer.....aktualny na który dostaniecie dodatkową zniżkę w axadirect to 9221269
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

            Komentarz


            • Zamieszczone przez pawelko_pl
              W pakiecie wybrałem: OC+ZK+AC+KR
              ZK to natychmiastowy transport do zakładu karnego po kolizji??????

              Komentarz


              • OC + NW w MTU zniżka rodzicielki -60% do tego moja zwyżka za wiek +60% wyszło mi 600 zł
                Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                -> MOJA SKODA <-

                Komentarz


                • Pakiet dilerski w PZU OC AC NW szyby itp auto wycenione na 22450 + 2000 szyby pełne zniżki opłata 1574zł. ZGROZA. Rok temu za to samo zapłaciłem też w PZU u tej samej Pani 1170zł. :grrr
                  Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

                  Komentarz


                  • Pakiet dealerski AC OC NNW Assistance 2150PLN (tylko się muszę dowiedzieć na ile jest wyceniona)
                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez słoń
                      Zamieszczone przez pawelko_pl
                      W pakiecie wybrałem: OC+ZK+AC+KR
                      ZK to natychmiastowy transport do zakładu karnego po kolizji??????
                      Haha, dobre
                      ZK to jakiś ich rodzaj Zielonej Karty.
                      Octavia II 1.9 TDI BXE Elegance

                      Komentarz


                      • OC w MTU za Peugeota 206 - 200 zł
                        pełny pakiet w PZU za O tour - 2200

                        Komentarz


                        • Ergo Hestia. Czeszka wyceniona na 56 kzł wrrr ( po roku tyle straciła :evil: )
                          Pełne zniżki (OC+AC+Assistance+szyby(5000)+NNW+ZK+ksenony) AC-serwisowy,udział wł i konsumpcja zniesiona. 1890 zł



                          CB Harry II ASC + Triflex

                          Pozdrawiam Mirek!!

                          Komentarz


                          • OC AC NW + 60% zniżki, zażądali w AXA niecały tysiąc

                            Komentarz


                            • ElBocheno,
                              Zamieszczone przez ElBocheno
                              OC AC NW + 60% zniżki, zażądali w AXA niecały tysiąc
                              Sorki ale takie info niewiele mówi o opłacalności ubezpieczenia samochodu u danego ubezpieczyciela



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • Czemu?

                                Komentarz


                                • A od czego zleży kwota ubezpieczenia :?: od samych zniżek :?: zobacz co ja podałem.
                                  Jeśli Twój samochód jest wart 4000 to zapłaciłeś słono jeśli 7000 to masz super ubezpieczyciela a dochodzą jeszcze inne aspekty które maja wpływ na cenę końcową :!:



                                  CB Harry II ASC + Triflex

                                  Pozdrawiam Mirek!!

                                  Komentarz


                                  • wczoraj w pzu mi wyliczyli oc ac nw i auto szyba na 1770zł wartość auta na 29 tyś zł zniżki oc 55% ac też 55% generalnie drogo
                                    Moja skodzinka o2
                                    Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                                    Komentarz


                                    • Panowie a gdzie najtańsze oc w przypadku kiedy pojazd stoi na starszego60% zniżek i na mnie współwłaściciel mam 24 lata? Chyba Że oc+ac mini w jakiejś przystępnej cenie, okolice Warszawy, 40km WWL. Bo szukam i patrzę i ciężko coś dobrać jestem w hdi i w tamtym roku płaciłem za oc 880 zł..

                                      [ Dodano: Pią 29 Kwi, 11 22:01 ]
                                      auto O1 2003r
                                      Octavia AMBIENTE Ice 1.9 tDI

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Jeżyk
                                        Pakiet dilerski w PZU OC AC NW szyby itp auto wycenione na 22450 + 2000 szyby pełne zniżki opłata 1574zł. ZGROZA. Rok temu za to samo zapłaciłem też w PZU u tej samej Pani 1170zł. :grrr
                                        dokładnie taka kwote i to samo NW, OC, AC + szyby zaplacięlm za swoja 0II tylko ze wartosc ponad 40 tys
                                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                        Komentarz


                                        • Syn ma Astre wartą około 10kzł i 2 rok dopisuje się do moich zniżek w Hestii - miesiąc temu 780 zł OC+AC



                                          CB Harry II ASC + Triflex

                                          Pozdrawiam Mirek!!

                                          Komentarz


                                          • eaglemirek, auto wycenione na 29 700.

                                            Komentarz


                                            • o2 2007 rok 369 zl na rok 1,9 tdi
                                              Skoda Forever jednak
                                              Vw Golf I II III
                                              Opel Omega C
                                              Peugeot 206 HDi
                                              Vw Golf V 1,9 tdi 90 koni
                                              Citroen C5 2.0 Hdi Audi A8 2001 D2 3.3 TDi
                                              Skoda Octavia II 2005 elegance kombi
                                              Skoda Octavia II 2009 FL 1.9 TDi
                                              VW Golf VI 2011 1.6 Tdi
                                              Skoda Octavia II FL RS kombi

                                              Komentarz


                                              • Dodam jeszcze jako ciekawostkę, że w Liberty Direct chcieli prawie 2x tyle co w AXA :evil:

                                                Komentarz


                                                • O1 SLX 1.9 TDI 1998 - AXA tylko OC - 480zł - 50% zniżki, wiek 24l
                                                  YouCanDrive tylko OC - 450zł
                                                  AGR 112KM, 232Nm
                                                  Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                                  Komentarz


                                                  • Octavia Kombi II 2006 rok, wyceniona na 37 000, co w porównaniu do zakupu jest kwotą zaniżoną o ok 3 000. OC i AC (Full opcja) - 2 700 złotych (OC 60% zniżek, AC 20% zniżek)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X