Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy ktoś może miał ubezpieczony samochód w Aviwie? Jak z wypłatą odszkodowań u nich?
    Kończy mi się ubezpieczenie OC i AC i stoję przed wyborem między PZU (najdroższe) Link 4, no i Aviwa która nawet Linka przebiła i tu mam dylemat :roll:

    Komentarz


    • Zamieszczone przez gebek
      Trzymaj sie od Generali z baaaaardzo daleka....od PTU takze.
      możesz uzasadnić wypowiedź. jakieś problemy?
      [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

      Komentarz


      • ja płace 409 zl na rok,OC i Mini AC z tego mini 25 % wkład własny.oczywiscie PZU.

        Komentarz


        • Tydzień temu też szukałem i wybrałem PZU OC+AC+NWW+AutoSzyba=1230zł. W AXA proponowali mi 850zł z udziałem własnym 850-1750zł, a rozreklamowane Liberty zaśpiewało 1750zł.

          Komentarz


          • Właśnie dzisiaj opłacone w PZU OC 576,00 PLN, NNW 33,00 PLN -5000 PLN, AC 1003 ,00 PLN - wartość pojazdu 30200. Spadek wartości do roku poprzedniego 11 kPLN.
            Wszystko oczywiście ze zniżkami 60/60

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz


            • Jakoś małą strasznie Ci wyliczyli wartość. Jak sobie obliczałem na kalkulatorze PZU to moją 1.9 ambiente z 2005 na 31500 wyceniało. Strata w ciągu roku 6 tysi.

              Komentarz


              • Zapłaciłem wczoraj ze zniżkami 1300 zł z hakiem w PZU OC/NNW/AutoSzyba/Minicasco. wartość auta wyliczyli na 35 tysi. Superb 2005 rok.

                Komentarz


                • Ja zapłaciłem w PZU 2222. AC+OC+NW. Auto wycenione na 49.900.

                  Komentarz


                  • Zapomniałem o ubezpieczeniu szyb 50,00 PLN. Najlepsze jest jednak to, że PZU przysłało druczek OC i na nim składka roczna była 640 PLN, a agentka obliczyła składkę 576 PLN

                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                    Komentarz


                    • gradek, u mnie to samo było
                      uprzedziła mnie pani żebym się nie zdziwił jak przyjdzie wyliczenie pocztą
                      różnica coś ok 200zł :shock:

                      Komentarz


                      • Jak wy to robicie

                        A ja byłem do tej pory ubezpieczony w Generalli, bo żona miała zniżki dealerskie, a teraz jestem w Allianz. Zaśpiewali mi 2890 za OC, AC. Co prawda zgłaszałem jedną szkodę w generalli, za urwane lusterko, ale jakoś strasznie dużo mi to wszyło mimo wszystko.
                        MOTOEGO ista

                        Komentarz


                        • O2 z 2006 pełne zniżki
                          w libertdirect OC+NNW+miniassistance
                          473zł
                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                          poprzednie modele:
                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez krzynol
                            O2 z 2006 pełne zniżki
                            w libertdirect OC+NNW+miniassistance
                            473zł
                            nie, no chyba żartujesz :shock:

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez pablo2374
                              Zamieszczone przez krzynol
                              O2 z 2006 pełne zniżki
                              w libertdirect OC+NNW+miniassistance
                              473zł
                              nie, no chyba żartujesz :shock:
                              nie żartuję, tyle zapłaciłem właśnie
                              ale to może teżdlatego, że dwa auta są u nich i dwójka dzieci....
                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                              poprzednie modele:
                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                              Komentarz


                              • Moja octavka ubezpieczona jest w warcie OC,AC,NNW, pakiet komfort , zniżki 60% , auto wycenione na 46 tys. przez cały rok . Koszt ubezpieczenia 1200zł .
                                Arecki

                                Komentarz


                                • W ubiegłym roku miałem problem z PZU - całkowita wypłata odszkodowania z AC zakończyła się po 7 m-cach, jeszcze będę z nimi walczył o wypłatę należnych odsetek(dla przykładu) z powodu opóźnienia wypłaty należnego odszkodowania. Wina po stronie PZU - nie przeglądali otrzymanej korespondencji.
                                  oktavia tour 1,6 LPG - pierwsza fotka
                                  Pozdrawiam

                                  Komentarz


                                  • Tylko wam pozazdrościć tych kwot za ubezpieczenie . W Krakowie za pakiet dilerski w Allianzie 60% zniżek liczą sobie 1350 zł przy wartości autka 20000

                                    Komentarz


                                    • JA mam w Allianz OC+AC+NNW zniesiona amortyzacja i udział własny. wyceniony na 35tys kwota 2980zł
                                      Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez picia136
                                        JA mam w Allianz OC+AC+NNW zniesiona amortyzacja i udział własny. wyceniony na 35tys kwota 2980zł
                                        Wreszcie ktoś płaci normalnie

                                        Komentarz


                                        • Wszystko co tylko się da w PZU, auto wycenione na 26tyś. (2005, 1.6FSI, ambiente), 50% zniżki - 1800zł.
                                          Pozdrawiam,
                                          Michał

                                          Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                          Komentarz


                                          • W większych miastach jest drożej
                                            Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

                                            Komentarz


                                            • Ja mam ubezpieczone w AVIVA. OC, AC, NNW, ASISTANCE. AC bez wkładu własnego w razie szkody. Praktycznie wszystko oprócz samochodu zastępczego. Miałem już likwidowaną szkodę z AC. Większych problemów nie było, tylko czekali tydzień na notatkę z POLICJI.
                                              Całość 1730 zł przy zniżkach 60% OC, 20%AC. Trochę dużo, ale cóż Kraków.

                                              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                              Komentarz


                                              • Hestia 7 w ubięgłym roku nówka cena z faktury 70 kilka kzł :diabelski_usmiech wszystkie bajery z szybami włącznie 2100 zł.Dzisiaj byłem w innej sprawie i poprosiłem aby mi wycenili na ten rok (został mi miesiąc). Przy wartości 56 kzł :evil: 1860 zł



                                                CB Harry II ASC + Triflex

                                                Pozdrawiam Mirek!!

                                                Komentarz


                                                • W Hestii i w Allianz jest możliwość dodatkowych zniżek na pakiet jak się weźmie u nich jeszcze ubezpieczenie mieszkania. Ja za ubezpieczenie mieszkania dopłaciłem ok 50zl, a dostałem 20% zniżki na OC/AC, więc bardzo opłacalne.

                                                  Na razie za pełny pakiet OC/AC/NW/Assistance, bez udziału własnego za O1 z 2006 roku zapłaciłem niecałe 1500. Zniżki mam 60%, ale niestety doszła zwyżka za wiek poniżej 26lat. Na szczęście zwyżka była już ostatni raz i w tym roku będzie dużo taniej .
                                                  Octavia Tour Ice+ 1.6Mpi
                                                  Octavia 2 Elegance 1.8TSI

                                                  Komentarz


                                                  • Ja własnie kupiłem na nastepny rok po raz kolejny w axadirect...60% zniżki OC/AC do tego NW kier i pas na 50tys ASS szyby kradzież nawet pies i kot i radio płatnosc kartą kredytową. auto zastepcze nocleg w hotelu 3 gwiazdki z kierowca ponizej 26lat bez wkladu wlasnego i wyszło........ :twisted: 1022zł :twisted:
                                                    polecam axa direct kupujac polise podaj ten numer dodatkowa znizka AC1810145/00
                                                    po14 kwietnia uaktualnie ten numer bo pewnie sie zmieni
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X