Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Re: Wybrany pakiet OC / AC / NNW / Assistance

    Zamieszczone przez jankowalski
    Zamieszczone przez baca10
    bedziesz mial za rok drozej
    To ciekawe, a dlaczego tak uważasz :?:
    bo jak chcialam przedłuzyc to z 1990zl skladke podniesli mi na 2400zl, wiec przeszlam do innego ubezpieczyciela

    Komentarz


    • Re: Wybrany pakiet OC / AC / NNW / Assistance

      Zamieszczone przez baca10
      bo jak chcialam przedłuzyc to z 1990zl skladke podniesli mi na 2400zl, wiec przeszlam do innego ubezpieczyciela
      Hmmm, nie bardzo rozumiem Twój punkt widzenia. :|
      Ja kombinuję następująco:
      1. Mija rok, ja nie likwiduję żadnych szkód i dostaję ofertę od mojego obecnego ubezpieczyciela na przedłużenie polisy uwzględniającą moje dotychczasowe zniżki oraz kolejny rok bezszkodowej jazdy. Oferta okazuje się być mniej korzystna od konkurencji (biorąc pod uwagę nie tylko cenę, ale i warunki ubezpieczenia AC), korzystam z oferty konkurencji.
      2. Mija rok, w trakcie którego likwiduję maks. 2 szkody z AC. Dostaję ofertę od mojego ubezpieczyciela, uwzględniającą dotychczasowe zniżki, utrzymane dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu. Według mnie ta oferta będzie dla mnie korzystniejsza niż propozycje innych ubezpieczycieli, którzy z pewnością wezmą pod uwagę w/w szkody. Jak zwykle dopiero życie zweryfikuje, czy moje domysły są prawdziwe - chociaż mam olbrzymią nadzieję, że nie będę musiał niczego weryfikować. Ponadto jeśli oferta będzie gorsza niż u konkurencji, wybiorę innego ubezpieczyciela

      Komentarz


      • jankowalski, ja zmienilam, ubezpieczyciela bo nie dosc, ze taniej, to warunki lepsze, pomimo, ze mialam dwie szkody z AC :szeroki_usmiech

        Komentarz


        • Zamieszczone przez baca10
          jankowalski, ja zmienilam, ubezpieczyciela bo nie dosc, ze taniej, to warunki lepsze, pomimo, ze mialam dwie szkody z AC :szeroki_usmiech
          Jeżeli będę w takiej sytuacji zrobię dokładnie tak jak Ty 8)
          Serdecznie pozdrawiam

          Komentarz


          • A gdzie najtaniej wychodzi Wam samo OC? Bo teraz luknąlem w ipolise i niby w Alizanz za rok 291 zł od 1,6
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • piotrek_os, zrobiłem sobie kalkulację w mBanku. Auto wycenili na 22800 ale OC i AC wycenili na +- 1900 plnów

              [ Dodano: Pon 10 Gru, 12 20:21 ]
              Zamieszczone przez conan
              Biszczu nie pchaj się do proamy bo tam tylko naprawiają na zamiennikach i nie ma możliwości na orginałach. Akurat żona robi przy likwidacji szkód z różnych firm więc ostrzegam. No chyba że Ci nie zależy jak po ewentualnej bombie będzie auto poskładane.
              coś więcej możesz mi napisać ?

              Akurat mam bardzo dobrego i zaufanego mechanika.
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Biszczu
                piotrek_os, zrobiłem sobie kalkulację w mBanku. Auto wycenili na 22800 ale OC i AC wycenili na +- 1900 plnów
                mi samo AC dzis PZU wyszło 720 zł (opcja serwisowa, ochrona zniżki, 2 raty)
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Biszczu
                  piotrek_os, zrobiłem sobie kalkulację w mBanku. Auto wycenili na 22800 ale OC i AC wycenili na +- 1900 plnów
                  Nie daj się robić w kosmitę i nie kupuj u nich :diabelski_usmiech
                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                  Komentarz


                  • shado, nie mam zamiaru od kilku lat nie kupuję u nich ubezpieczeń
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez conan
                      Biszczu nie pchaj się do proamy bo tam tylko naprawiają na zamiennikach i nie ma możliwości na orginałach. Akurat żona robi przy likwidacji szkód z różnych firm więc ostrzegam. No chyba że Ci nie zależy jak po ewentualnej bombie będzie auto poskładane.
                      Dziwne bo robilem u nich wycene i zaznaczylem,ze tylko naprawa w ASO i same oryginalne i nowe czesci i no problem.
                      Respect All,Fear No One!

                      Komentarz


                      • Popytałem żone i niby proama wprowadziła wariant serwisowy którego wcześniej nie mieli.
                        Tak więc można korzystać z naprawy na częściach oryginalnych tylko trzeba ten waraint wykupić,( wariant serwisowy !!! bo mają jeszcze waraint wycena i tu niby liczą po niskich kosztach) tak więc sorki za matactwo heh
                        Moja skodzinka o2
                        Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                        Komentarz


                        • Biszczu troche drogo ja nowa Octavie ubezpieczyłem w ErgoHesti Skoda ma z nimi umowe i za pełny pakiet OC,AC,NW od kwoty 47tyś zaplaciłem 1363 zł Pakiet OPTIMUM nie miałem zniżek na AC tylko pełne na OC

                          [ Dodano: Wto 11 Gru, 12 10:43 ]
                          jak szukałem ubezpieczenia ceny zaczynały się od 2600 ściagnołem ze 6 ofert każda niższa az ubezpieczylem w Ergo Hesti choć miałem plany w Proama ale Hestia miała lepsze warunki


                          Mariusz
                          Spoty Tarnowskie

                          Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Prezes52
                            Biszczu troche drogo ja nowa Octavie ubezpieczyłem w ErgoHesti Skoda ma z nimi umowe i za pełny pakiet OC,AC,NW od kwoty 47tyś zaplaciłem 1363 zł Pakiet OPTIMUM nie miałem zniżek na AC tylko pełne na OC

                            [ Dodano: Wto 11 Gru, 12 10:43 ]
                            jak szukałem ubezpieczenia ceny zaczynały się od 2600 ściagnołem ze 6 ofert każda niższa az ubezpieczylem w Ergo Hesti choć miałem plany w Proama ale Hestia miała lepsze warunki
                            Masz jakis link do info/cen dla skody? Skoro ma znizki?
                            Inna sprawa - na stronie ipolisa sa 2 wersje o2 1.8 tsi ale jedna ma dopisane MR09 - co to jest? Moja z koncowki 2008 to bedzie mr09 czy bez niczego?

                            [ Dodano: Sob 15 Gru, 12 11:18 ]
                            Jestem po 1 rozmowie...
                            ergo hestia łomianki, 1.8 tsi, 2 wlasciciel, nie mam zadnych znizek na cokolwiek
                            5800
                            min 4600, ponizej 4 nie ma szans...

                            Komentarz


                            • OC - 1,9 TDI 2007r. z Assistance podstawowym i zieloną kartą (zniżki pełne ) 366 zł.

                              pozdrawiam

                              Komentarz


                              • dostałem propozycję przedłużenia OC+AC+NNW w AXA za 923 pln
                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Komentarz


                                • A axa nie wypadło ostatnio dość kiepsko jeśli chodzi o ilość skarg na ich działalność?
                                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                  Komentarz


                                  • shado, a nie wiem rok temu ubezpieczałem u naszego forumowego Grześka

                                    w sumie nie wiadomo gdzie ubezpieczać :P
                                    AXA - źle
                                    Bank - źle
                                    Proama - źle
                                    link4 - źle

                                    wszędzie źle :szeroki_usmiech bo kasę wydać trzeba
                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                    Komentarz


                                    • No wiesz, najgorzej jak się potem okazuje tak jak u mnie, że to kasa wyrzucona w błoto...
                                      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                      Komentarz


                                      • dzwoniłem do Proama i z likwidacją szkody wygląda tak...

                                        1) Jeśli auto jest 3 letnie można szkodę likwidować w ASO bezproblemowo
                                        2) Jeśli auto ma więcej niż 3 lata szkodę likwiduje się w warsztacie bez amortyzacji części na częściach takiej samej jakości jak w ASO.

                                        Czyli wychodzi, że w aucie 5 letnim szkodę można likwidować na warsztacie bez amortyzacji np. w Boschu :diabelski_usmiech
                                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                        Komentarz


                                        • No ale na zamiennikach. A co ori to ori...
                                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                          Komentarz


                                          • Właśnie szukam ubezpieczenia dla rocznej Fabii. Szukałem wszędzie i co ciekawe najtaniej i najbardziej rozbudowane ubezpieczenie zaproponowano mi w salonie gdzie ja kupowałem. Alianz OC+AC+NNW+MaxAssistance (europa)+ochrona prawna - bez wkładu własnego, wartość auta 36k, ochrona zniżek, auto zastępcze 14dni i inne za 1471 pln.
                                            OC 60% AC 10%.
                                            Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
                                            Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez shado
                                              No ale na zamiennikach. A co ori to ori...
                                              '

                                              przedniej piasty nie mam już ori tak samo jak klocków hamulcowych i tarcz...

                                              Pytanie czy dla znaczka Skoda warto dawać 500 zł więcej w ubezpieczeniu ?

                                              Ja już nie wiem gdzie ubezpieczyć auto z AC... w dobrej cenie
                                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                              Komentarz


                                              • No ale części mechaniczne to rozumiem, że zamienniki, ale blacharskie to już mam wątpliwości. Wystarczy, że coś zrobią z tolerancją za dużą i już będzie kiepsko spasowane.
                                                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                                Komentarz


                                                • shado, powiem szczerze, że tego nie wziąłem pod uwagę

                                                  Czyli patrząc link4 wychodzi najtaniej

                                                  "W ramach wariantu VIP masz możliwość naprawy samochodu w autoryzowanej stacji obsługi (wypłata odszkodowania odbywa się na podstawie faktur wystawionych przez warsztat). Jeżeli nie ma tej opcji umowa ubezpieczenia jest zawierana w wariancie Kosztorys (odszkodowanie na podstawie sporządzonej przez Link4 kalkulacji i dokonuje naprawy we własnym zakresie)."
                                                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                  Komentarz


                                                  • Ja AC zrobiłem w PZU z opcja serwisowa, ochrona zniżek, a OC zrobie tam gdzie najtaniej :diabelski_usmiech i nie bedzie to PZU
                                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X