Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tak samo reflektor, moze byc ori nowy albo zamiennik depo albo inne cudo.

    Sa pewne rzeczy na ktorych widac roznice w wykonaniu i jakosci elementu. Cwiczylem to ostatnio na chlodnicy. Mialem w rekach 5 sztuk i ewidetnie widac roznice
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • Tylko tak suma sumarum....nie lepiej nieraz kupić "używke" np lampy (oczywiscie do uzywanego autka xx letniego) niz doplacać za opcje serwisowa itp. Bo jezeli chodzi o nowe autko to tu nie ma dyskusji....wariant servisowy
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • Tak, tylko ze jak oddajesz do zakladu, to przeciez nie przyniesiesz im lampy z allegro, bo jak to zafakturuja, chyba ze kupia sobie oni taka lampe.

        Co innego jak kase z kosztorysu do lapy i robisz sam, na czym chcesz i gdzie chcesz
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Zamieszczone przez piotrek_os
          Ja AC zrobiłem w PZU z opcja serwisowa, ochrona zniżek, a OC zrobie tam gdzie najtaniej :diabelski_usmiech i nie bedzie to PZU
          W PZU wyliczyli mi OC + AC wariant serwisowy, ochrona zniżek, NNW MAX, Auto szyba = 1544 pln
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • A macie jakieś zdanie na temat obecnej oferty AxaDirect 20% zniżki za zakup online OC+AC :?:
            Robiliście wycenę swojego autka :?:
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • może komuś się przyda - przed wczoraj płaciłem ubezpieczeni: oc+ nw na 15k + minicasco - w Hestii - 388zł

              Komentarz


              • endryu, napisz do maxpaynemm, zrobi Ci lepszą wycenę niż na stronie
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • Zamieszczone przez endryu
                  A macie jakieś zdanie na temat obecnej oferty AxaDirect 20% zniżki za zakup online OC+AC :?:
                  Robiliście wycenę swojego autka :?:
                  ja to brałem w lipcu tego roku. Wycena polega na tym że wklepujesz dane i wycena jest automatyczna z jakiegoś katalogu eurotax. Za samochód zapłaciłem 14 a wycena jest na ~10. Wziąłem OC+KR za 604zł. 20% zniżki przez internet nie miałem bo chciałem ubezpieczenie od "dziś" i na końcu formularz www skierował mnie do konsultanta, a ten mnie poinformował że musi rzeczoznawca przyjechać itd itp i już nie było że przez internet złożyłem tylko przez konsultanta i dostałem tylko 10%

                  Komentarz


                  • No własnie zauważyłem, że zaniżają cenę auta o kilka tyś. PLN :evil: Za moją roczną Ambition policzyli 49900. Zdecydowanie za mało Chociaż (przy max. żniżce) od tej wartości OC+AC+NNW (pasażerów i kierowcy) + brak amortyzacji + brak udziału własnego + naprawa w ASO wyszło ok.1100 PLN. W kulatorach w innych firmach wychodzi dużo drożej. W niektórych nawet więcej niż płaciłem za pełną opcje 1800 PLN w auto program Generali przy zakupie jako nowe auto w styczniu b/r.
                    W styczniu 13-go roku zadam pytanie o ubezp. dla kolegi maxpaynemm. Może coś wymyśli ciekawego
                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                    =================================================

                    Komentarz


                    • uniqa
                      OC, NNW, auto szyby, AC (brak wkładu własnego, naprawa warsztatowa, oryginalne części) ubezpieczenie na 35 tys - Octavia 2.0 TDI Ambiente Kombi 2007 r koszt 1170 pln- max zniżki, powiat przasnyski

                      Komentarz


                      • Czy korzystaliście z wypłaty odszkodowania z OC sprawcy lub z własnego AC w PROAMA :?:
                        Jakie uwagi, opinie :?:
                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                        =================================================

                        Komentarz


                        • Kolega korzystał z Proamy (ale nie wiem czy OC czy AC) i był zadowolony, bo dostał dobrą wycenę (auto to był jakiś stary grat więc chciał włożyć stare części). Przy czym Proama AC zezwala na wykupienie likwidacji szkody w ASO chyba tylko dla aut max 3letnich. Dlatego ja tam raczej ubezpieczenia nie kupię.
                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                          Komentarz


                          • shado, coś się zmieniło w Proamie...mój kolega ubezpieczał 5 letniego Tourana i dali mu likwidację w ASO. Chyba zależy jak z nimi pogadasz
                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Komentarz


                            • A to dobra informacja. W każdym razie przez konfigurator na www nie było takiej opcji.
                              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                              Komentarz


                              • Liberty Direct OC+NNW 20 tyś + MA = 459zł

                                Komentarz


                                • Proama w swoim kalkulatorze ma szeroką opcję wyboru produktu oraz wyboru wartości auta po wpisaniu jego danych i dla moich wyliczeń ma bardzo dobrą ofertę cenową względem innych ubezpieczalni. Moja octa wyprodukowana w listopadzie 2011 i kupiona w wyprzedaży w styczniu 2012 ma niewielki przebieg 10tyś. km. A z jeszcze rocznej gwarancji to i ewentualne naprawy w ASO warto brać mocno pod uwagę. I dlatego moje zapytanie o ewentualne rozliczenie z AC jak tu się zachowuje Proama przy wypłacie :?:
                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                  =================================================

                                  Komentarz


                                  • WITAM! Kolego najwpierw sprawdż ile i za co chcesz zapłacić.Jeżeli z nami piszerz to masz dostęp do internetu. tu czarno na białym masz dostęp do ofert.Patrz jaka umowa a potem polisa.
                                    http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                    Pozdrawiam ANIOL

                                    Komentarz


                                    • O1 - 1.6 Pb+LPG, przebieg 41800km, rok 2009 - OC+AC(wariant serwisowy)+NNW+Szyby (OC 60% zniżki, AC 40%) w PZU 1800 PLN (wartość auta 29000 PLN)
                                      OIII 1.2 TSI 105 KM

                                      Komentarz


                                      • OII FL 2008 1,9 TDI elegance; przebieg 103kkm; wartość 37500zł
                                        Alianz: OC+AC+NNW+szyba+równa droga
                                        części ori, bez utraty wartości, zniżki all = 60% ->1900zł
                                        MARCIN
                                        Mój szkodnik

                                        Komentarz


                                        • witam
                                          a moze polecicie cos dla "swieżego" lecz nie az tak mlodego kierowcy (5msc, wiek ponad 25lat :P t)
                                          znalazłam w internecie oferte Generali za 890zł, az mi sie wierzyc nie chce, ze tak tanio,
                                          dodam, że to moja pierwsza polisa

                                          O1 '98 przebieg 198tys

                                          Komentarz


                                          • O1 FL 2001 1.9TDI 110HP ~180 000 wyszło 2 raty po 234zł ;-)
                                            Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

                                            Komentarz


                                            • Na moją O II w PZU zniżka 60% (na drugi rok ubezpieczenia) wartość auta 52400 zł.(najwyższa jaką znalazłem w innych kalkulatorach była kwota 55000 zł. ale inne parametry nie były ciekawe) mam propozycję pakietu OC+AC+NNW+ASS+utrzymanie wartości auta+zniesiona amortyzacja+brak udziału własnego+naprawa w aso na oryginałach za 1782 zł. Dodatkowo AutoSzyba za 80 zł.Chyba ciekawa propozycja :?:
                                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                              =================================================

                                              Komentarz


                                              • Witam mam prośbę o doradzenie, zmieniam swojego ubezpieczyciela PZU za pełny pakiet mojego Rumcajsa krzyknęli 1600 zł przy wycenie 24000 .

                                                Mam dylemat podobne warunki full pakietyAC+OC+opcja serwisowa +bez udziału własnego +szyba full Assistans około 1100-1200. dają Allianz i Compensa

                                                Macie doświadczeni z tymi firmami? Pozdrawiam. Którą z nich byście wybrali

                                                Zniżka na OC 60% na AC 50%

                                                Komentarz


                                                • maslak, Mam roomstera z tym samym silnikiem i
                                                  LINK4 1500 pln, alianz 1700 pln
                                                  full zniżek i pakiet jak twój. Wycena 25000 pln
                                                  Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                                                  Komentarz


                                                  • dzisiaj płaciłem ubezpieczenie w salonie skody:
                                                    pakiet promocyjny w PZU AC+OC+NW +opcja serwisowa +bez udziału własnego +Assistans +utrzymanie wartości, wartość: 35100 zł

                                                    1385 zł

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X