Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • no i doszło :szeroki_usmiech nareszcie
    tylko mam pytanie

    Chciałem uruchomić kartę ale pan na stacji ORLEN powiedział że to jest prywatna stacja i właściciel nie podpisał takiej promocji. Więc nie można ????
    pozdrowienia

    Komentarz


    • Zamieszczone przez pskosz
      no i doszło :szeroki_usmiech nareszcie
      tylko mam pytanie

      Chciałem uruchomić kartę ale pan na stacji ORLEN powiedział że to jest prywatna stacja i właściciel nie podpisał takiej promocji. Więc nie można ????
      Jeśli stacji nie ma na liście to nic nie zrobisz. 404 | ORLEN

      Karta działa tylko na stacjach z oznaczeniem BIZNESTANK. Nie wszystkie stacje z logo Orlenu obsługują ten program.
      AGR 112KM, 232Nm
      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

      Komentarz


      • Zamieszczone przez pskosz
        no i doszło :szeroki_usmiech nareszcie
        tylko mam pytanie

        Chciałem uruchomić kartę ale pan na stacji ORLEN powiedział że to jest prywatna stacja i właściciel nie podpisał takiej promocji. Więc nie można ????
        Może trafiłeś na stacje franczyzową. Stacje Orlenu to te ktore mają logo STOP CAFE
        www.mikrowag.pl

        Komentarz


        • Oki dzięki zaraz sobie sprawdzę
          pozdrowienia

          Komentarz


          • Czy to jest już końcówka? Pytam, bo po ponad półrocznym czekaniu nadal nie ma mnie na liście
            TadFi
            Breloki, logo na klapę i inne gadżety

            Komentarz


            • to jest tylko ta czesc kart która wyrabiał kol misiaczek12 .. inna osoba która wyrabia karty jest kol cobreti ... byc moze twoje zamówienie posżło przez niego ...
              >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

              Komentarz


              • Zamieszczone przez peter174
                to jest tylko ta czesc kart która wyrabiał kol misiaczek12 .. inna osoba która wyrabia karty jest kol cobreti ... byc moze twoje zamówienie posżło przez niego ...
                obstawiam, że na bank tak jest. Mnie nie ma na liście, a kartę dostałem :lol:
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • najnowsze info w sprawie kart lotosu ... niestety to są złe newsy


                  Zamieszczone przez cobreti
                  Witajcie. Niestety jest duzy problem z kartami Lotos. Wyslalem jeszcze odwolanie ale chyba nic z tego nie bedzie
                  Od jutra zaczne zwrot pieniazkow ale uzbrojcie sie w cierpliwosc bo bede mial z 800-1000 przelewow((

                  Rozmawialem z Shellem niestety nie maja zadnej akcji dla nas, Lukoil ma cos takiego jak Orlen ale tez daja tylko 8 groszy rabatu. Neste Dawalo ok 10-12 groszy ale dopiero w maju mamy rozmawiac wiec nie wiem jak narazie co robimy dalej czy walczymy ze Statoilem czy zostajemy przy Orlenie

                  Przesylam informacje z Lotosu:

                  Szanowni Państwo,

                  uprzejmie informuję, iż nie jesteśmy gotowi podjąć współpracy z Klubem Seata Ibiza w ramach programu kart paliwowych LOTOS Biznes.



                  Głównym powodem naszej decyzji jest:

                  A/ niezgodność z założeniami biznesowymi dotyczącymi karty paliwowej jako produktu dedykowanego wyłącznie dla podmiotów gospodarczych, a nie klientów indywidualnych i związane z tym liczne konsekwencje okołobiznesowe,

                  B/ brak możliwości identyfikacji użytkowników kart,

                  C/ nieakceptowalny poziom rentowności przy oczekiwanych przez Państwa parametrach rabatowych.


                  Dla mniejszych firm zużywających miesięcznie do 2 000 l. paliwa, LOTOS oferuje program gotówkowej karty stacyjnej, upoważniającej do uzyskania rabatu na zakupy paliwa i faktury zbiorczej, przy minimum formalności – krótka umowa podpisywana na dowolnej stacji paliw.

                  Na indywidualnych klientów czeka z kolei program lojalnościowy Navigator, oferujący klientom stacji Lotos szybki dostęp do atrakcyjnych nagród.

                  Z poważaniem,


                  Magdalena Wyszomirska
                  Szef Regionu
                  Dział Klientów Biznesowych
                  >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                  Komentarz


                  • to może Lukoil ? jest więcej ich stacji niż Lotosu
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Biszczu
                      to może Lukoil ? jest więcej ich stacji niż Lotosu
                      tylko dziwnie rozmieszczone tak samo jak neste u mnie jest ich 0
                      myśle że trzeba orlen cisnąć żeby dał wieksza zniżkę teraz doszly dodatkowe karty wiec wiecej litrów będzie tankowanych
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz


                      • ja uważam że Neste byloby OK.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez blackrs
                          Zamieszczone przez Biszczu
                          to może Lukoil ? jest więcej ich stacji niż Lotosu
                          tylko dziwnie rozmieszczone tak samo jak neste u mnie jest ich 0
                          myśle że trzeba orlen cisnąć żeby dał wieksza zniżkę teraz doszly dodatkowe karty wiec wiecej litrów będzie tankowanych
                          widocznie zależne jest to od miasta, bo np. w Zielonej Górze są dwa Lukoile

                          Zamieszczone przez Dzida
                          ja uważam że Neste byloby OK.
                          a Neste nie ma żadnego i nawet nie wiem, gdzie jest najbliżej mojego miasta
                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Komentarz


                          • Czy mozna sie jeszcze zapisac na Orlen? Przerzucilem kilkanascie stron tego tematu, ale zwatpilem Jesli tak to nadal przez Seata?
                            Aby zawsze dotrzeć do celu...

                            Komentarz


                            • osoby ktore wplaciły pieniazki na karty rabatowe Lotosu poprzez stronkę Nie znaleziono 404 | Klub Seat Ibiza prosze aby zalogowały się i okreslily sie w jaki sposob chcą zagospodarowac swoja kase (zwrot, zmiana zamowienia na karte Orlenu, oplata na serwer KSI ) ...
                              jednoczesnie informuje iz temat kart Lotosu padl definitywnie
                              >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                              Komentarz


                              • A czy karty Orlenu to temat aktualny? Można jeszcze taką kartę zdobyć?

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez D4niel
                                  A czy karty Orlenu to temat aktualny? Można jeszcze taką kartę zdobyć?
                                  Hej koledzy, ktos priowadzi te sprawe z kartami Orlenu? mozna taka karte jeszcze sobie wyrobic?
                                  pozdrawiam
                                  dab

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez dab
                                    Zamieszczone przez D4niel
                                    A czy karty Orlenu to temat aktualny? Można jeszcze taką kartę zdobyć?
                                    Hej koledzy, ktos priowadzi te sprawe z kartami Orlenu? mozna taka karte jeszcze sobie wyrobic?
                                    Daj sobie spokój, czekam już prawie rok i chyba się już nie doczekam
                                    TadFi
                                    Breloki, logo na klapę i inne gadżety

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez tadfi
                                      Zamieszczone przez dab
                                      Zamieszczone przez D4niel
                                      A czy karty Orlenu to temat aktualny? Można jeszcze taką kartę zdobyć?
                                      Hej koledzy, ktos priowadzi te sprawe z kartami Orlenu? mozna taka karte jeszcze sobie wyrobic?
                                      Daj sobie spokój, czekam już prawie rok i chyba się już nie doczekam
                                      Ja jestem chyba przedostatnim mohikaninem- po 11 miesiacach otrzymałem.
                                      11 mies czy to duzo??? troche postów tu w tym czasie napisalem....
                                      powinienem dziekować że w ogóle dostalem?? Na przykładzie D4niela to tak
                                      OI Combi 1.6 LPG BFQ

                                      Komentarz


                                      • Uruchomiłem juz kartę.
                                        Na orlenie jest 8 gr. rabatu
                                        pozdrowienia

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez dab
                                          Zamieszczone przez D4niel
                                          A czy karty Orlenu to temat aktualny? Można jeszcze taką kartę zdobyć?
                                          Hej koledzy, ktos priowadzi te sprawe z kartami Orlenu? mozna taka karte jeszcze sobie wyrobic?
                                          wyrabianie nowych kart jest wstrzymane ... chyba ze ktos chce odsprzedac to pozostjae ci polowac na takie oferty
                                          >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                          Komentarz


                                          • :shock: Coś cisza na naszym forum o zniżkach na Lotos-ie... Ani kart, ani info, ani kasiorki... :?:
                                            Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                            MOJA FURKA

                                            Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                            Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Eidos71
                                              :shock: Coś cisza na naszym forum o zniżkach na Lotos-ie... Ani kart, ani info, ani kasiorki... :?:

                                              Lotos poległ, poczytaj na forum ibizy.. nie chcieli podpisać umowy i kase oddają a część kart zamienili na orlen,
                                              VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                                              Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                                              Komentarz


                                              • panowie czy ktoś używa tej karty Orlenu do tankowania gazu LPG. Zastanawiam się czy dają tez rabat a sam nie mogę tego sprawdzić.
                                                1) Skoda Felicja 1,3 Lxi -97 jest :-)
                                                2) Skoda Octavia II 1,9 TDI -04 jest :-)
                                                3) Skoda Octavia I RS 1.8T -04 jest :-D
                                                4) Skoda Fabia 1,2 TSI DSG -2016 jest :-)

                                                Komentarz


                                                • ciuk15, ja uzywam non stop - na lpg jest taki sam rabat jak na wszystko inne czyli 8gr.

                                                  Komentarz


                                                  • Ja czekam 5 m iechy tak wiec jak czytam jak koledzy dostali ww karte to czas jest spoko. musze sie uzbroic w cierpliwosc . A tak na marginesie, uwazam ze jesli zaklada sie taki post, to powinno sie napisac ze czas oczekiwania ok 1 roku i wtedy ktos chce lub nie. Pozdrawiam

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X