Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • peter174 jako że jesteś najlepiej w tym wszystkim zorientowany to można by zalożyć nowy temat dotyczacy tylklko kart lotosu zeby sie nie mylilo ludzim i przylkeić go na gorze w ważnym info żeby był bardziej widoczny. myśle że ci co maja lotos u siebie powinni przeskoczyc z orlenu an lotos bo skoro orlen nas olal z dodatkowym rabatem to nie ma co im nabijać
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz


    • Ja także uderzam do Lotosu. Karta zamówiona. Zawsze to 14 groszy a nie 8 a po drodze do pracy mam 3 stacje.
      O2 FL COMBI 1.6 TDI CR CAYC[/url]

      Komentarz


      • Dzięki wszystkim za info - kartę zamówiłem, z tego co się doczytałem do jutra jest termin składnia wniosków o kartę lotosu.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez peter174
          20. Czy pieniądze za kartę mamy już wpłacać?
          Tak.
          Na jaki nr konta?
          TadFi
          Breloki, logo na klapę i inne gadżety

          Komentarz


          • tadfi, jak wypełnisz formularz Nie znaleziono 404 | Klub Seat Ibiza to będziesz widział dane do wpłaty.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez piori
              tadfi, jak wypełnisz formularz Nie znaleziono 404 | Klub Seat Ibiza to będziesz widział dane do wpłaty.
              ok. dzięki za info
              TadFi
              Breloki, logo na klapę i inne gadżety

              Komentarz


              • Zamieszczone przez blackrs
                peter174 jako że jesteś najlepiej w tym wszystkim zorientowany to można by zalożyć nowy temat dotyczacy tylklko kart lotosu zeby sie nie mylilo ludzim i przylkeić go na gorze w ważnym info żeby był bardziej widoczny.
                proponuje aby moderator wydzielił z tego watku najistotniejsze dane dotyczace kart Lotosu i zrobił z tego nowy temat ... jednoczesnie sugeruję aby chetni nie składali w tym temacie deklaracji kto ile zamawia kart i ile bedzie tankował paliwa gdyz robi sie z tego zbędny OT ... a nowy temat kart LOTOS sluzył by wymianie istotnych informacji
                >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                Komentarz


                • Zamieszczone przez peter174
                  proponuje aby moderator wydzielił z tego watku najistotniejsze dane dotyczace kart Lotosu i zrobił z tego nowy temat ... jednoczesnie sugeruję aby chetni nie składali w tym temacie deklaracji kto ile zamawia kart i ile bedzie tankował paliwa gdyz robi sie z tego zbędny OT ... a nowy temat kart LOTOS sluzył by wymianie istotnych informacji
                  dokładnie jestem za wiec proszimy moderatora o swtorzenie tematu i wyciagniecie z tego tematu ważnych info
                  Zamieszczone przez zebik1
                  z tego co się doczytałem do jutra jest termin składnia wniosków o kartę lotosu
                  to coś chyba źle się doczytałeś bo nigdzie takiego info nie znalazłem


                  moja prośba do osób zamawiajacych karte lotos o to by nie zamawiali ci do będą tankować raz w miesiacu i to mała ilośc. jest ograniczona ilość kart i żebyśmy mogli uzyskać wiekszy rabat to karta musi pracować wiec niech biorą ci co dużo tankują i daja ja tym co sie da tak by na jedna karte wchodziło jak najwiecej litrów. w tedy dużo łatwiej będzie dojśc do 300tys. ja np wiołem 4 karty ale na każda bedą tankowane 3-6 aut wiec ilośc litrów powinna być spora. im wiecej samochodów będzie tankowało na jedna kartę tym szybciej będzie rósł litraz a co za tym idzie większy rabat
                  jako że karta lotosu nie jest przypisana do jednego samochodu to na jedną karte może tankować pół osielda i cała rodzina
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez blackrs
                    moja prośba do osób zamawiajacych karte lotos o to by nie zamawiali ci do będą tankować raz w miesiacu i to mała ilośc
                    Dobrze się czujesz? Jak tankuję raz w miesiącu 50 litrów to nie mogę zamówić karty? :roll: :roll:

                    Komentarz


                    • panowie dajcie na loooz ... nie wazne kto ile tankuje .... jak juz ktos zamówił lub zamowi karte Lotosu to niech jej uzywa ... a nie bierze tylko karte do kolekcji
                      >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Dzida
                        Dobrze się czujesz? Jak tankuję raz w miesiącu 50 litrów to nie mogę zamówić karty? :roll: :roll:
                        ja dobrze ale widać ty nie rozumiesz czytać ze zrozumieniem. chodzi mi o to ze jak kazdy weźmie karte i bedzie tankowal 50l meisiecznie to nie wyrobimy normy. jak tankujeszcz tylko 50 to dawaj znajomym czy komuś żeby też na nią tankowali po to by na karte tankować jak najwieksza ilośc. ilośc kart jest ograniczona puki co i tankujac 50 l nie odczujesz rabatu tak mocno jak ten co tankuje 30o. tak jak peter powiedzial chodzi o to żeby ta karta pracowała a nie lezala bo dzieki temu będzie mozliwoźć wiekszej zniżki. kpw czy jeszcze potłumaczyć?
                        BYŁA o1 rs
                        BYŁA o2 1.6
                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                        Komentarz


                        • Fajna akcja z tym Lotosem, ja już złożyłem zamówienie. Dzięki!
                          Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                          Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                          -> MOJA SKODA <-

                          Komentarz


                          • Karta zamówiona. Zniżka dobra, a z uwagi na fakt, że Statoil bierze paliwko z Lotosu - to i jakość paliwka też chyba niezła.
                            Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                            MOJA FURKA

                            Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                            Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                            Komentarz


                            • OK nie ma się co napinać, bo dyskuja nie ma sensu, a kolega blackrs ma jakieś dziwne podejście, do tematu, próbuje faworyzować tych co tankują dużo, bez sensu ale to nic. . .

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Dzida
                                Co ma ilość tankowania do wysokości aktualnego rabatu?
                                No jednak ma. Przy poziomie 130 tyś. l mamy rabat 14gr, ale już dla 160 tyś. l rabat bedzie 20gr, a dla 300 tyś. l aż 30gr.
                                Koledze chodzi o to, że ci co raz na ruski rok zatankują skutecznie nam uniemożliwią dojście do wyższych rabatów ze względu na ograniczoną liczbę kart. Z drugiej strony karty, które nie będą używane, będą z automatu blokowane.
                                AGR 112KM, 232Nm
                                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez parasite
                                  No jednak ma. Przy poziomie 130 tyś. l mamy rabat 14gr, ale już dla 160 tyś. l rabat bedzie 20gr, a dla 300 tyś. l aż 30gr.
                                  Koledze chodzi o to, że ci co raz na ruski rok zatankują skutecznie nam uniemożliwią dojście do wyższych rabatów ze względu na ograniczoną liczbę kart. Z drugiej strony karty, które nie będą używane, będą z automatu blokowane.
                                  dokładnie o to mi chodzi
                                  Zamieszczone przez Dzida
                                  OK nie ma się co napinać, bo dyskuja nie ma sensu
                                  ja sie nie napinam tylko ty, a dyskusja nie ma sensku z kimś kto nie doczyta wszystkiego uwaznie i robi problemy przy okazji obrazajac że ktoś się źle czuje
                                  Zamieszczone przez Dzida
                                  a kolega blackrs ma jakieś dziwne podejście, do tematu, próbuje faworyzować tych co tankują dużo, bez sensu ale to nic. . .
                                  absolutnie nie faworyzuje tylko chodzi mi o to że jak sam mało tankujesz to zebys karte dawał innym zeby na nia tankowali
                                  sam mam chetnych 20 znajomych i moglem wziąc 20 kart i kazdy an swoja by tankowal po 50 l tylko po co? wziołem 4 i będziemy sie wymieniali co za tym idzie bedzie wiecej a na te co ja nei wziołem zatankuja inni.
                                  tu chodzi o naszą wspólną korzyść kolego dzida ;]
                                  BYŁA o1 rs
                                  BYŁA o2 1.6
                                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez parasite
                                    Koledze chodzi o to, że ci co raz na ruski rok zatankują skutecznie nam uniemożliwią dojście do wyższych rabatów ze względu na ograniczoną liczbę kart. Z drugiej strony karty, które nie będą używane, będą z automatu blokowane.
                                    Gdyby kolega był zaznajomiony z tematem, a nie zarzucał mi "nie doczytanie wszystkiego uważnie" to widziałby że pomysłodawca tego przedsięwzięcia, przewidział taką ewentualność, więc wymienione przez kolegę sytuacje nie powinny mieć miejsca. Z bardzo prostego powodu. Karty będą zabezpieczone PIN-em, a częstotliwość użycia kart będzie monitorowana przez klub seata, użytkownicy nieaktywni będą nazwijmy to "motywowani" do użycie kart.

                                    1. Na przyszłość proponowałbym doczytać dokładnie, a później wypowiadać się na dany temat.
                                    2. Deprecjonowanie użytkowników którzy tankują mniej, niż inni, uważam po prostu za nieeleganckie, i źle świadczy o userze.
                                    3. Może i kolega chciał dobrze "a wyszło tak jak zwykle".

                                    Dla mnie EOT. Kartę Lotosu zamówiłem i zamierzam z niej korzystać.

                                    Komentarz


                                    • chyba ci nie wytlumaczę o co mi chodziło ale trudno... i tak wiesz lepiej. żeby nie bylo to nikomu nie bronie i nikogo nie zniechęcam wrecz przeciwnie mobilizuje

                                      [ Dodano: Wto 03 Sty, 12 17:54 ]
                                      Zamieszczone przez Dzida
                                      3. Może i kolega chciał dobrze "a wyszło tak jak zwykle".
                                      ps nie wiem jak ci wychodzi ale mi przeważnie wychodzi dobrze :]
                                      BYŁA o1 rs
                                      BYŁA o2 1.6
                                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                      Komentarz


                                      • ja rozumiem o co blackrs, chodziło i się z Nim zgadzam. Jeżeli ktoś będzie tankował 5l na tydzień do dupa z dobrą zniżką. Więc jeżeli już taka osoba zamawia kartę to niech "użycza" jej innym znajomym aby nabijać te litry.
                                        Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                        Komentarz


                                        • Dzida, należało napisać, że tankujesz pińcet, wtedy byłoby ok.
                                          Rachunek prosty: 3000 kart, każdy trenuje po 50 litrów i mamy około 15 tys litrów, pewnie tyle co na kartach orlenu. Na wiecej bym nie liczył, wciąż wielu będzie tankować na orlenie.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez krzysn
                                            Dzida, należało napisać, że tankujesz pińcet, wtedy byłoby ok.
                                            Rachunek prosty: 3000 kart, każdy trenuje po 50 litrów i mamy około 15 tys litrów, pewnie tyle co na kartach orlenu. Na wiecej bym nie liczył, wciąż wielu będzie tankować na orlenie.
                                            Jak ktoś nie będzie tankował to wyleci, proste. Wystarczy, że każdy wleje 100l i mamy 30gr.
                                            AGR 112KM, 232Nm
                                            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                            Komentarz


                                            • Orłem z matmy nie byłem ale 3000 kart na każdą to 50 litrów w miesiącu to daje 150000 a nie 15000

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Dzida
                                                blackrs napisał/a:
                                                moja prośba do osób zamawiajacych karte lotos o to by nie zamawiali ci do będą tankować raz w miesiacu i to mała ilośc
                                                Dobrze się czujesz? Jak tankuję raz w miesiącu 50 litrów to nie mogę zamówić karty? :roll: :roll:
                                                50l razy 3000 kart wydanych to juz jest 150 tys l w miesiacu.

                                                Nie wazne czego lejesz do auta.

                                                EDIT: Juz ktos to napisal.

                                                Przykladow 50l LPG to jest nic, srednio kazdy kto przejezdza 1000km zuzywa 100l LPG, benzyn i olei napedowych podobnie. Takie minimalne zuzycie u kazdego to praktycznie 50-100l, wiec 300tysl moze peknac

                                                Ja bym zawalczyl o zwiekszenie limitu tych kart do 4000

                                                BTW Ile mamy wyrobionych kart Orlen obecnie.
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • blackrs, w pełni popieram. Jak ktoś będzie tankował 50 litrów miesięcznie to zaoszczędzi jakieś 7 zł czyli nic. I takich osób potrzeba by prawie 3000 czyli tyle ile jest kart. Patrząc jak to wygląda na Orlenie gdzie na ponad 6000 kart w grudniu padł rekord 149000 litrów to marnie widzę utrzymanie tego rabatu na poziomie 14 groszy a wyjście powyżej 160k litrów to jest granica cudu.
                                                  Oczywiście żyjemy w wolnym kraju i jak ktoś chce sobie zamówić kartę żeby tankować 5 litrów paliwa na 2 miesiące do kosiarki lub innego sprzętu ogrodowego to nikt mu tego nie zabroni tylko gdzie tu jest sens i logika.
                                                  Co do monitorowania to częstotliwość użycia kart rzeczywiście będzie monitorowana przez klub seata ale użytkownicy nieaktywni nie będą "motywowani" do użycia kart. Stanęło chyba na okresach 4 miesięcznych czyli jak nie użyje ktoś karty przez 4 miesiące to dostaje ostrzeżenie a po następnych 4 miesiącach karta jest blokowana.

                                                  [ Dodano: Wto 03 Sty, 12 22:04 ]
                                                  poniżej macie zestawienie z ibizy

                                                  2010
                                                  WRZESIEŃ.........19 000 litrów
                                                  PAŹDZIERNIK......28 037 litrów
                                                  LISTOPAD..........38 000 litrów
                                                  GRUDZIEŃ..........32 125 litrów
                                                  2011
                                                  STYCZEŃ...........32 735 litrów
                                                  LUTY............... 41 736 litrów
                                                  MARZEC.............59 674 litrów
                                                  KWIECIEŃ ....... 69 290 litrów
                                                  MAJ..................69 677 litrów
                                                  CZERWIEC....... 77 296 litrów
                                                  LIPIEC...............96 115 litrów
                                                  SIERPIEŃ........ 111 067 litrów.
                                                  WRZESIEŃ...... 117 236 litrów
                                                  PAŻDZIERNIK....129 319 litrów
                                                  LISTOPAD..........113 861 litrów
                                                  GRUDZIEŃ.........149 927 litrów

                                                  Kart jest ponad 6 000
                                                  O2 FL COMBI 1.6 TDI CR CAYC[/url]

                                                  Komentarz


                                                  • dzieki za wsparcie i za zrozumienie. co do limitu kart to maja gadać o zwiekszeniu juz jak te się rozejdą. ja własnie tym razem zrobiłem tak żeby na jedna karte tankowało jak najwiecej osob. wiec u mnie będzie sporo tego. wyczytałem na forum ibizy że też i prau taksowkarzy dostanie wiec troche to podrośnie. wydaje mi się że te 300 tys będzie do osiagniecia jak będziemy dawali znajomym rodzinie swoje karty zeby pomogli nabijac litry czego nie koniecznie można bylo robić z karta orlenu bo na niektórych stacjach sprawdzali czy karta jest przypisana do auta. nawet mi się to raz zdarzyło. spręzymy muskuły i będzie dobrze
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X