Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bluetooth parowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bluetooth parowanie

    Witam
    Koledzy i kolezanki od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Octavii 1,6 mpi. Mam maly problem z parowaniem radia i telefonu za pomoco Bluetootha. Zamontowane jest radio Bolero. W opcjach jest odhaczone opcja bluetooth a telefon nic nie wykrywa. Moze paruje je w niewlasciwy sposob? Zaczalem troche szukac i znalazlem cos o jakichs modulach bluetooth. Prosze o podpowiedz jak ten modul sprawdzic ewentualnie gdzie go szukac w samochodzie?

  • #2
    Wejdź sobie na stronę i zobacz, może do Twojego auta jest update BT. Poza tym sprawdź czy czasem poprzedni właściciel nie zostawił jakichś swoich urządzeń. Czasem to przeszkadza i trzeba wszystko najpierw wyczyścić.
    Link

    Komentarz


    • #3
      Bo bolero nie ma chyba wbudowanego bt i dlatego tel. nic nie wykrywa , trzeba dokładać moduł. Ale to musisz po czytać jaki podejdzie żeby był kompatybilny z maxi dotem, kierownicą multi funkcyjna i jeszcze muzykę streemowal.

      Komentarz


      • #4
        Zadnych updatow nie ma dla mojego auta. Panowie zalezy mi tylko na posluchaniu muzyki. A gdzie moge ewentualnie szukac modulu BT? I czy sa moze jakies ukryte opcje zeby go uaktywnic?

        Komentarz


        • #5
          Fabrycznie moduł bt znajduje się z przodu pod fotelem pasażera. A jeśli go tam nie ma to trzeba kupić całą wiązke i moduł.

          Komentarz


          • #6
            Albo zmienić radio na takie z BT wbudowanym, czyli amundsen+ albo jakieś uniwersalne.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X