Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miejska infrastruktura w Krakowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Miejska infrastruktura w Krakowie

    Dostałem ostatnio listem poleconym wezwanie do zapłaty za niewłaściwe parkowanie w Krakowie w 2016 roku. Problem polega na tym że to auto sprzedałem pod koniec 2012 roku.
    Teraz moje pytanie. Czy muszę udowadniać swoją niewinność czy olać temat. Miał ktoś kiedyś do czynienia z taką sytuacją?

  • #2
    takiej nie miałem,ale zdarzyło się,że
    Zamieszczone przez kylo125 Zobacz wpis
    olać temat
    i nie zapłaciłem 50zł(taki był mandat wtedy) i do dziś nikt się nie upomina.....
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #3
      Ja bym jednak zadzwonił (kto ci wysłał?) i powiedział że nie miałeś juz auta wtedy (widocznie kupujący nie przerejestrował na siebie) - i niech powiedzą co dalej - nie olewaj tematu bo potraktują to domyślnie jako akceptację....
      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

      Komentarz


      • #4
        ale: Za parkowanie bez biletu wezwanie do zapłaty po 3 latach. Tysiące takich spraw - Dziennik Wschodni
        Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

        Komentarz


        • #5
          Słyszałem historią od kogoś (nie mogę sobie przypomnieć kto to opowiadał) z nieprzerejestrowaniem auta. Stary właściciel miał problemy z powodu tego, że nowy właściciel coś wykręcił, a potem ciągali po sądach starego właściciela na jakąś konkretną kasę. Jak tego słuchałem, to nie mogłem w to uwierzyć. Mając to na uwadze nie zostawiałbym sprawy samej sobie.
          Pozdrawiam,


          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

          Komentarz


          • #6
            Dlatego też ja od razu nawet w dniu sprzedaży lecę z umową do: Urzędu Komunikacji i ubezpieczyciela i informuję o zbyciu auta.
            Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

            Komentarz


            • #7
              Miałem taką samą sytuację dosłownie z dwa tygodnie temu.
              Dostałem wezwanie do zapłaty z SM Warszawa za złe parkowanie na chodniku a auto sprzedałem dwa lata temu.

              U mnie sprawa o tyle o ile prosta, że znalazłem umowę kupna-sprzedaży i przesłałem do SM faxem.
              A z tego co się dowiedziałem to gość, który auto ode mnie odkupił sprzedał je dalej więc już trzecia ręka na moim dowodzie jeździ.

              I gdzie tu ochrona danych osobowych? Bo przecież każdy z nich ma wgląd w mój pesel.

              BTW sprawy bym nie olewał, zadzwoń i powiedz, że auto sprzedałeś dawno temu.
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                BTW sprawy bym nie olewał, zadzwoń i powiedz, że auto sprzedałeś dawno temu.
                no i np wysłać skan umowy sprzedaży bo na słowo nie załatwi nic.
                Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                Komentarz


                • #9
                  Dostałem to z Miejskiej Infrastruktury Kraków .
                  Ktoś parkował 2 razy ponad 2 lata temu i mam 116 zł do zapłaty.
                  Auta sam nie przerejestrowałem na siebie bo miałem go 2 czy 3 tygodnie i znajomy od razu chciał ode mnie kupić, więc szybko sprzedałem. Kolega sprzedał to potem jakieś dwa lata później i pewnie dopiero nastepny właściciel parkował bez biletu.
                  ps.
                  Dzwoniłem i mam na maila wyslac umowę i jeszcze przytoczyć jakiś paragraf że dane w umowie zawarte są prawdziwe.
                  Ostatnio edytowany przez kylo125; 5732.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jakiś dokument potwierdzający sprzedaż masz?
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      Na szczęście mam umowę, nawet przez skarbówkę podbitą bo sprzedając przed upływem pół roku jeszcze pcc płaciłem.
                      Wkurza mnie tylko że to ja mam swoją niewinność udowadniać.

                      Komentarz


                      • #12
                        No tak bywa niestety
                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez orzel720 Zobacz wpis
                          ale:
                          ło panie umnie już więcej minęło
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X