Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana wtryskiwaczy MED na Barracuda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    super temat!!!!

    U mnie na gwarancji 2 razy wymieniono wtryski gazowe. zawsze na czarne MEDy.
    I wychodzi, że średnio wtryski wytrzymywały JEDEN ROK.

    Obecny 3-ci komplet zaczyna padać.
    Jako, że jest już po gwarancji, to nie uśmiecha mi się wywalać kupę kasy na gówno warte MEDy.
    Dodatkowa myśl, że mój zakup MEDów przyczyni się do tego, iż LandiRenzo ZAROBI NA MNIE - skutecznie ten zakup hamuje.

    b8tz masz możliwość dodania materiału zdjęciowego z wymiany ?

    i jeszcze jedno pytanko: do kogo można by się udać w kujawsko-pomorskim w celu kalibracji/programowania nowych wtrysków (bo montaż myślę że ogarnę) ?
    Pozdrawiam
    Marek

    combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

    Komentarz


    • #52
      Mynia, firma Auto-flesz z Lubicza

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez TwoB
        Pytanie do kolegów, którzy wymienili Medy na Barracudy
        czyżbym był sam ? :diabelski_usmiech
        nikt nie chce się przyznać czy jak....
        OII sprzedana


        Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

        Komentarz


        • #54
          I ja jeszcze....

          Opowiem na pytanie kolegi - zamykam się w 8.5L. Dojazd do pracy 40 km i przebijanie się przez miasto 5 km.

          Komentarz


          • #55
            Powiem tak: jejeku !!! ,,,,ale cisza !!! żadnego cykania!!!!!

            W końcu auto wydaje normalne dźwięki !!!!!



            Jako, że czarne Medy zaczęły zionąc ducha. W ich miejsce weszły Barracudy. Instalacja to standardowe LANDI.


            Jak nie zapomnę , to po pracy nagram filmik jak to teraz bezgłośnie działa!!!!!




            P.S.
            wiem że to nie ten dział, ale jak ktoś chce to mam na sprzedaż to co w kartonie (2 z nich padają)
            Załączone pliki
            Pozdrawiam
            Marek

            combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

            Komentarz


            • #56
              Mynia-gdzie wymieniales ?
              mirus67

              Komentarz


              • #57
                Lubicz pod Toruniem.

                Nazwe warsztatu znajdziesz na forum LPG w dziale "polecane warsztaty" - kujawsko-pomorskie.
                Pozdrawiam
                Marek

                combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

                Komentarz


                • #58
                  Wtryskiwacze

                  Ile cię to kosztowało ?

                  Komentarz


                  • #59
                    Powiem tak, taniej niz nowe czarne medy.
                    Pozdrawiam
                    Marek

                    combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

                    Komentarz


                    • #60
                      Mynia, przepinowali wiązkę, czy zmieniali parametry w sterowniku?
                      SATYNOWA O2 Tour
                      Z pozdrowieniami
                      Bartek

                      Komentarz


                      • #61
                        TwoB", 100% było cięcie kabli przy sterowniku i jakieś mostkowanie z odcinaniem.


                        P.S.
                        Caly czas jestem w szoku i niedowierzaniu , jakie bezgłośne są te barracudy, i za jakie śmieszne pieniądze można się pozbyć tego dziadowskiego Landi (u mnie na gwarancji 2x wymieniane wtryski i u DWÓCH szwagrow -u jednego raz, u drugiego też dwa )!!

                        P.S.2
                        Jeśli komuś padaja MEDy, a nie wierzy w działające barracudy - zapraszam do Bydgoszczy!!!
                        Bo naprawde szkoda nerwów, pieniędzy i ciaglego sponsorowania firmy Landi poprzez ciągłe kupowanie u nich MEGA drogich wtryskow.

                        [ Dodano: Sro 22 Kwi, 15 09:01 ]



                        Obiecany film, :


                        Pozdrawiam
                        Marek

                        combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

                        Komentarz


                        • #62
                          A nawet jak padną Baracudy - to wymienia się 4 za niecałe 300 zł.

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez b8tz
                            A nawet jak padną Baracudy
                            gwarancja obejmuje 100.000 km, mały niuans - filtr musi być z odstojnikiem.
                            takie info mam od gazownika co mi te wtryski zakładał.
                            TAKI <- mam założony.


                            Mynia, witaj w "klubie" :szeroki_usmiech
                            OII sprzedana


                            Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                            Komentarz


                            • #64
                              Gwarancja 100tys i 2 lata :wink:

                              kapi



                              Tak sie ciesze z tych barracud, ze od wcozraj banan z geby mi nie schodzi.
                              Ze sie tego dziadostwa pozbyłem
                              Pozdrawiam
                              Marek

                              combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

                              Komentarz


                              • #65
                                Dzisiaj zaczęło się coś dziać z LPG - podejrzewam wtryskiwacze. Wieczorem diagnoza. Na pewno dam znać co i jak.

                                Komentarz


                                • #66
                                  I jak ?
                                  Bo u mnie wszystko idealnie.
                                  Pozdrawiam
                                  Marek

                                  combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Alarm odwołany. Chyba mi ktoś poruszał wtyczkami przy wtryskiwaczach. Docisnąłem je i jak ręką odjął

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Spokojnych , bezawaryjnych kilka tysięcy kilometrów nawinąłem.

                                      Barracudy działają idealnie

                                      Pozdrawiam
                                      Marek

                                      combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Moje przejechały już 40 000 km.

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          12tys i nic
                                          Pozdrawiam
                                          Marek

                                          combi 1.9TDi BJB i 1.6 MPi BSE

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Dzisiaj i u mnie zagościły barracudy. Zmiana typu wtryskiwacza na Keihin poprzez cięcie li lutowanie kabli (pin 14 podłączony do 37) . Później automapowanie i można śmigać
                                            Warto zmienić parametr FreqHoldingCurrent w pliku lrc na wartość 19 ?

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Moje Barracudy przejechały już bezawaryjnie 60 000 km.

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                hey koledzy a w octavi I po lifcie tez podejda te wtryski? ja mam tez czarne medy jeszcze fabryczne i 127 tys km przejechane hehe i jak stane kolo diesla do jego klekot jest mniejszy niz moja bryka z lpg. Tak sie zastanawiam nad wymiana siostra w swojej skodzie wymienila ale gazownik polecal jej wtryski z hana jeden wtrysk kosztuje 60zl a calosc z robocizna wyszlo jej 750zl tylko czy cos jest to warte?
                                                moja czarna perla
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=980275#980275

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  danielosy, w innym temacie dałem linka, poczytaj, później są dalsze odnośniki i wszystko jest opisane.
                                                  OII sprzedana


                                                  Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Koledzy mam pytanie do Was ktorzy testujecie juz wtryski baraccudy. Sluchajcie szukalem informacji kto by robil przerobke wlasnie na te wtryski i tak dowiedzialem sie bardzo duzo opini na ten temat. A mianowicie w Zbroslawicach jak dzwonilem to stwierdzili ze takie przerobki robia gazownicy ale jest to niebezpieczne dla kompureta ze niby komputer jest przystosowany do pracy na medach z LR a jak zmienimy oprogramowanie to w tedy moga dziac sie rozne zeczy. U drugiego gazownika davanti stwierdzilli ze lepiej dolozyc i kupic niebieskie medy z LR ze sa ulepszone i moga tak zgrac i ustawic nowe wtryski ze nie beda pobieraly paliwa po przekroczeniu 4 tys km ze tak jak dotychczas bedzie mozna jezdzic tylko na gazie tylo cena szok 1200 zl. Natomias to co wy polecacie w katowicach silesia cars przerobka to rzaden problem 5 godzin i po robocie daja tam wtryski baraccudy bo hanna przez ost dwa lata sie pogorszyla. Stad pytanie jak was sie sprawuja wtryski baraccudy? Bo gazownik stwierdzili ze od 5 - 8 tys km zaczynaja sie jaja z komputerem.Chce zrobic soebie termin an wymiane wlasnie na te wtryski bo nie wiem co sie dzieje ale ciagle wyskakuje mi kontrolka silnika z bledem za uboga mieszanka a niekiedy za bogata mieszanka. Najgorsze to jest to ze pisze blad sondy lambdy nie wiem czy to przez wtryski czy to naprawde sonda. Tym bardziej jak przelacze na benzyne i skasuje blad po chwili znow sie pojawia jescze nie swieci sie kontrolka na wyswietlaczu a juz jest blad na vag i co zrobi??/ GAzownik nie chce zrobic wtrysko dopoki nie zrobie porzadku z sonda bo siweci chek a do konca nie wiem czy to nie winna medow bo sa org fabryczne czarne 128 tys km....
                                                    moja czarna perla
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=980275#980275

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X