Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem elektryka skoda rs 1.8t auq

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem elektryka skoda rs 1.8t auq

    I koła jakieś nie teges... Nie chodzi mi już o alu, tylko wielkość / umiejscowienie... Jakoś tak dziwnie to wygląda... Nawet hamulce dziwnie małe :P

    Ale fotki ładnie przygotowane 8)

  • #2
    problem elektryka skoda rs 1.8t auq

    Witam to mój pierwszy temat wiec prosze nie tylko o krytyke ale i pomoc

    a mianowicie posiadałem silnik osprzet ecu oraz licznik ze skody octavi rs AUQ rok 2002 i wszystko zamontowałem w golfie II syncro :twisted: , po złożeniu silnik ladnie odpalil tylko pozostaje kwestia elektroniki i ty moja wielka prośba o pomoc otóż potrzebuje pełny pinout licznika oraz sterownika silnika (ECU) byłbym bardzo ale to bardzo wdzieczny za pomoc

    a mniej wiecej to nie pokazuje mi cisnienia oraz poziomu oleju , ładowania , poziomu płynu chłodzącego , poziomu płynu hamulcowego , pinu od temperatury zewnetrznej i pare takich rzeczy oraz bardzo ważne pin z ECU sterujacy przekaznikiem od pompy paliwa, MAFa, cewek oraz wtrysków
    z góry dziekuje i prosze o nie usuwanie tematu szukałem tu i tam i nigdzie nie moge dostac

    pozdrawiam Krzysiek
    czekam na pomoc aby cos ruszyć dalej z robotą :cry:

    Komentarz


    • #3
      projekt ambitny...

      w serwisówkach jest jakiś opis pinów na liczniku.. może reszta też..
      skoda
      fuckyeah!

      Komentarz


      • #4
        jak dotrzymasz po swietach przesle Ci rozpiske licznikow i ECU
        pablo_doctor

        Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

        CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

        http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

        Komentarz


        • #5
          witam i bardzo dziekuje za odpowiedz i za zainteresowanie

          pablo_doctor dotrzymam napewno i czekam z niecierpliwoscia bo w swieta to i tak nie bardzo pasuje robic

          projekt no troszke :twisted: już wsadziłem turbo k04-052 wtryski też z silnika BAM 225km przepływke wydech 3cale IC ze sprinterai jeszcze innne pierdółki chce porobic elektronike i na strojenie chciałbym cos ok 270km osiagnac :twisted: a reszte sie zobaczy bardzo koledzy dziekuje za zainteresowanie

          jak wszystko skocze to zaprezentuje golfa

          Komentarz


          • #6
            poszlo
            pablo_doctor

            Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

            CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

            http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

            Komentarz


            • #7
              witam i przepraszam za nie obecnosc bardzo dziekuje koledze pablo_doctor bardzo mi pomogło i wyszlo pare problemow np. kontrolka cisnienia oleju ale okazeło sie ze czujnik i wszystko ladnie gra pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                prosze bardzo
                pablo_doctor

                Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

                CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

                http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

                Komentarz


                • #9
                  Jakbym mógł prosić o pinout licznika octavi gdyż założyłem licznik od passata i tam brakuje kontrolki przdniego światła przeciw mgielnego i świateł mijania a chciałbym je uruchomić , są tam wolne kontrolki tylko trzeba je będzie przenieść.
                  jakby co posiadam kabel vag

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X