Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 + dwa problemy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 + dwa problemy

    Czym się różni prezydent od wódki ?

    wódka nie spada z nieba


    Zdarzył się wypadek samochód potrącił staruszkę, wezwano policje. Policjant stwierdził że staruszka jeszcze żyje, więc się jej mówi:
    -Babciu potrzebujecie doktora
    na co babcia
    -Nie księdza
    na co policjant odpowiada
    -Babciu potrzebujecie lekarza, a nie księdza
    -Synku ja chce księdza
    na co policjant oburzony
    Babciu skąd ci wezmę księdza
    na co babcia odpowiada spokojnie
    To już ich nie wozicie w bagażniku

    Pani w szkole zorganizowala taka zabawe. Polegala na tym ze pani powie jakis cytat a to dziecko ktore odgadnie nie przychodzi nastepnego dnia do szkoly. zaczela sie zabawa i pani mowi: -
    I have a dream.
    zglasza sie malgosia i dumnie mowi ze to byl Martin Luter King bo ona jest zydowka i wie takie rzeczy odpowiedz byla poprawna zatem malgosia jutro ma wolne. nastepnie padl taki cytat:
    - Ich bin ein Berliner zglasza sie grzesio i mowi ze to wypowiedzial Kennedy bo on wie takie rzeczy bo jest Zydem. maly Jasio tez sie zglaszal ale byli szybsi od niego. w koncu Jasio nie wytrzymal i mowi:
    - Zydzi do gazu. w klasie cisza a pani pyta sie: kto to powiedzial a Jasio wstaje i kieruje sie do wyjscia i mowi: - Adolf Hitler i do zobaczenia pojutrze


    Trzech gości po wypadku samochodowym spotkało się u bram niebios. Jakoś smętnie po sobie popatrzyli i jeden z nich zaczął rozmowę:
    -Zapomnijmy o tym wypadku, bo teraz już nie mamy na to wpływu. Powiedzcie może, co chcielibyście, aby ludzie o was mówili...?
    Na co pierwszy - Ja bym chciał, żeby mnie zapamiętali jako wspaniałego ojca i męża, oraz zaradnego lekarza, w końcu wymyśliłem lek blokujący hiv. A ty?
    -A ja bym chciał, żeby o mnie mówiono jak o wielkim człowieku, żeby pamiętali jak się zasłużyłem dla naszego kraju jako polityk.
    Po czym patrzą na trzeciego i pytają go "a ty?"
    -A ja bym chciał żeby ktoś z nich powiedział "czekajcie, wyczuwam puls, on się rusza!"

  • #2
    O1 + dwa problemy

    Witam !!! Piszę bo mam dwa problemiki i chciałem zasięgnąć języka i opinii od Was [to moa pierwsza O1 - wiec nie zabardzo znać się na niej i jej bólach 8) ] pierwszy problem czasem nie wchodzi drugi bieg - muszę jeszcze raz wysprzedać i wkładać bieg - i pytanie czy to wina że samochód nowy i muszę sie przyzwyczaić się do tego lub minie z wiekiem czy potrzebna jest jakaś regulacja w ASO ????. Drugie pytanie związane z tematem http://www.youtube.com/watch?v=43Hf_N2skWI . Jak poprawnie odpowietrzyć układ i pozbyć się pęcherzyków powietrza w układzie chłodzenia z gazem - czy to jest normalne w samochodach z gazem i czy po parokrotnym załączeniu się wiatraka powinien się układ sam odpowietrzyć - możecie mi powiedzieć jak poprawnie odpowietrzyć ten układ??. Dziękuję za odpowiedzi.

    Komentarz


    • #3
      Trudności z wchodzeniem biegu, niewielka regulacja i po problemie. Niektórzy robią to sami a inni w ASO. Zobacz np TEN temat. Jak autko nowe na gwarancji to się nie zastanawiaj tylko do ASO niech wyregulują.
      Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

      Komentarz


      • #4
        U mnie też drugi bieg czasami "haczył" a niekiedy trochę zgrzytnął, dwa razy zgłaszałem to do ASO i za każdym razem twierdzili, że ten typ tak ma ale spróbują coś podregulować. Oczywiście nigdy nie przynosiło to zamierzonego rezultatu. Dla pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że po przejechaniu 30 tyś km problem sam się rozwiązał i już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem taki objaw a i w ogóle skrzynia o wiele lżej chodzi.

        Komentarz


        • #5
          Co do biegów, to albo tak jest i będzie (u mnie np. ciężko wchodzi "1") albo regulacja wodzików.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X