Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działają wycieraczki.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie działają wycieraczki.

    Wczoraj po raz pierwszy sie to zdarzyło włączam wycieraczi i w zadnym położeniu oprócz pracy najszybszej nie działają. Po wyłaczniu zatrzymują sie w dowolnym miejscu a nie wracają do dołu szyby. Czy to wina manetki , przeaźnika czy może silnika. Jak się za to zabrac. Mam fabryczny czujnik deszczu pod lusterkiem wstecznym.

  • #2
    Pierwszy z brzegu temat...
    [O1] Problem z wycieraczkami - Octavia Club Polska

    Komentarz


    • #3
      Dwa lata temu wyjmowałem cały mechanizm bo był zatarty. wyczyściłem wszystko papierem ściernym, przesmarowalem i było dobrze do tej pory.
      Najdziwniejsze jest to , że jednego dnia działa a następnego już nie działa.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Ignkar Zobacz wpis
        Dwa lata temu wyjmowałem cały mechanizm bo był zatarty. wyczyściłem wszystko papierem ściernym, przesmarowalem i było dobrze do tej pory.
        Czy przy tej operacji wymieniłeś uszkodzone oringi..?

        Zamieszczone przez Ignkar Zobacz wpis
        Najdziwniejsze jest to , że jednego dnia działa a następnego już nie działa.
        W ten sposób mechanizm "daje znać" że za chwilę może odmówić posłuszeństwa.

        Ja u siebie mechanizm reanimowałem już dwa razy. Oczywiście za każdym razem porządnie go oczyściłem, nasmarowałem i wymieniłem uszkodzone oringi.
        Za drugim razem dodatkowo zamontowałem uszczelki o numerze 1J0955229 których niestety nie miałem założonych fabrycznie.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X