Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Pakiet na bezdroża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    kukubara, Ja lubię bujanie. Bo za dużo latam. A z twardszych to B6 Gdzieś na forum jest dyskusja na ten temat dość obszerna ale nie mam jak poszukać.
    .

    Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

    Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

    Komentarz


    • #27
      Przeczesalem chyba cale forum...

      Dobra, amory zostawie w spokoju, w koncu nurkowanie na dziurach
      to glownie sprawa sprezyn. Przy jezdzie po "rownym" dobrze jest teraz.

      j

      Komentarz


      • #28
        Pozwalam sobie odkopać temat, bo cięzko znaleźć szczegóły. A więc mam dwie octavie 1 kombi z 2009 roku. Jedna ma pakiet na bezdroża montowany fabrycznie (L25 w książce serwisowej) a druga jest na standardowym zawieseniu (L04 w książce serwisowej). I teraz chciałbym w tych standardowych wymienić zawieszenie na to jakie było montowane fabrycznie jako wersja na bezdroża. Znam (chyba wszystkie) numery PR jakie sa zarowno dla wersji L25 jak i dla wersji L04, wyszukałem tez w ETCE numery części volkswagenowe dla pakietu bezdroża. Problem polega na tym, że nie chcę tych czesci kupowac ani tym bardziej wymieniać w ASO ze względu na koszty. Chciałem więc poszukac na stronach sklepów lub w katalogach producentów jakis zamienników nie bedących ASOwskimi. I teraz podam problem na przykładzie wyszukanych numerow według etki: Suspension; shock absorbers Octavia (OCT) 2009 year Skoda EUROPA 511010

        amortyzator przód:
        kod PR: 1JB dla pakietu i 1JH dla standardu;
        nr cześci:
        1J0 513 025 DJ dla pakietu
        1J9 513 025 A dla standardu


        i teraz wchodzę na stronę intercarsu, żeby wyszukac zamienniki i tam:
        Just a moment...
        dla którego podane pasujące numery OE to: zarówno 1J0513025DJ jak i 1J9513025A - a przeciez to poinien byc inny amortyzator...

        Wszedłem więc w katalog kayaba (KYB Catalogue - KYB Europe ), wyszukiwanie po VIN i wpisałem VIN auta z pakietem. Tam wybrałem suspension/shock absorbers i wyskoczyły mi 2 amory na przód: 633713 i 333713, jak wbiłem numer vin auta standardowego to wyskoczyły mi dokładnie te same numery amortyzatorów.

        Co robię,źle i czy może jest jednak sposónb na rozróżnienie właścicwych amortyzatorów/znalezienie ich?..


        Druga sprawa to taka, że to czego nie udało mi się znaleźć to numer części osłony pod silnik dla pakietu na bezdroża. czy ktoś byłby w stanie mi ten numer tu znaleźć, bo nie widzę niczego co by było osłoną pod silnik w tym katalogu: Front axle, steering Octavia (OCT) 2009 year Skoda EUROPA

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X