Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tak naprawiają u Korczyka

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tak naprawiają u Korczyka

    Link jestem pewny ale wydaje mi się że relingi dachowe wypadało by zamówić w salonie bo z tego co kojaże to póżniej trzeba wiercić dziury w ramach dachu.

  • #2
    Tak naprawiają u Korczyka

    Tak naprawili moją Skodę u Korczyka. Zdjęcia zrobione rok po usłudze w lakierni w Kozach.






    Odpadająca listwa



    Oględziny na podnośniku







    Komentarz


    • #3
      może reklamacja???
      tak to już jest w dzisiejszych czasach.

      Komentarz


      • #4
        Zabić i zasypać wapnem to za mało. Te całe ASO i ich usługi i gwarancje to jedna wielka ściema :evil:
        Nam tak dwa lata temu Peugeota naprawiali - to półtorej roku wyszły podobne kwiatki i nas mieli w dupie - bo gwarancja na usługę to jeden rok a potem się bujaj.

        Komentarz


        • #5
          Kolejny zadowolony klient osławionego ASO :?: :?: :roll:

          Komentarz


          • #6
            Ja pier....ę... No ręce opadają... Na moim starutkim Golfie 5 lat po naprawie nie było ani śladu korozji, a tu rok wystarczył na taką destrukcję.
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              Słyszeli ale nie widzieli. Jak to ujął Pan z lakierni "Proszę przyjechać i jeżeli okaże się to naszą winą to naprawimy". Naprawiają to niech oni sobie maluchy albo cc. Zrobię to sobie sam u rzetelnego lakiernika. Emida się oferowała. Mam do roboty jeszcze wahacz z AC a w Emidzie w szoku byli jak widzieli stan lakieru po naprawie. Obiecali pomoc.

              Komentarz


              • #8
                namo, OII :?:

                Komentarz


                • #9
                  Niecodzienny efekt.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez abstinent
                    namo, OII :?:
                    TAK O2FL 09 kombi

                    [ Dodano: Nie 08 Maj, 11 20:09 ]
                    Zamieszczone przez skalar
                    może reklamacja???
                    tak to już jest w dzisiejszych czasach.
                    Nie dam im znowu psuć mojego auta.

                    Komentarz


                    • #11
                      to ASO Link

                      Komentarz


                      • #12
                        namo, a to rdza wyszła czy co tam był, jakaś stłuczka czy jak :?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez namo
                          Słyszeli ale nie widzieli. Jak to ujął Pan z lakierni "Proszę przyjechać i jeżeli okaże się to naszą winą to naprawimy".
                          no i przed moimi oczami ukazał się widok sprzed kilku miesięcy, kiedy to w "Turbo kamerze" pokazali O2 z ubytkami lakieru spowodowanymi (rzekomo) wyłem wulkanicznym znad Islandii...

                          Zamieszczone przez abstinent
                          namo, a to rdza wyszła czy co tam był, jakaś stłuczka czy jak :?
                          Jeśli dobrze kojarzę, to tam był robiony cały bok po wpadnieciu w rów czy coś takiego. W każdym razie blacharz i lakiernik miał się tam czym wykazać. I wychodzi na to że nie spie....ł, tylko prawdopodobnie zrobił jak umiał...
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            wczorajsza niespodzianka u mnie
                            Forum - Octavia Club Polska

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Agamek12
                              w "Turbo kamerze" pokazali O2 z ubytkami lakieru spowodowanymi (rzekomo) wyłem wulkanicznym znad Islandii...
                              Pewno to miał namyśli Pan z lakierni szacując winy odpadającego lakieru :-)

                              Komentarz


                              • #16
                                Też mi się przypomniała ta octa z turbo kamery. Ciekawe czy nowe toury też są tak wykonane.
                                Kiedyś były Octavie. Obecnie Toyota Auris TS FL 1.6 Valvematic i Toyota Yaris III 1.0 VVTi.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Wahacz z AC :lol:

                                  A swoja droga to tak, jak koledzy zauwazyli w tym drugim temacie - nie ma chlapaczy, jezdzisz po szutrowych drogach i lakier odpada. Druga sprawa, ze lakier wyglada jakby byl polozony bez zadnego podkladu.


                                  Prog byl wymieniany ?? Czy tylko wyciagany i malowany ??
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Panowie ale tam powinna być przeźroczysta naklejka

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez kross12
                                      Panowie ale tam powinna być przeźroczysta naklejka
                                      No chyba nie. nalepka jest za tylnymi drzwiami powyżej porogu.
                                      O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                      Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Lakier nie powinien tak odpadac lakiernik to poprostu zchrzanil brak slow.
                                        Skoda Octavia 1,9TDI 110PS Ambiente

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          :shock: brak słów.
                                          MARCIN
                                          Mój szkodnik

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            U mnie poki co jest ok, po malowaniu w ASO

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez marektbg
                                              Zabić i zasypać wapnem to za mało. Te całe ASO i ich usługi i gwarancje to jedna wielka ściema :evil:
                                              Nam tak dwa lata temu Peugeota naprawiali - to półtorej roku wyszły podobne kwiatki i nas mieli w dupie - bo gwarancja na usługę to jeden rok a potem się bujaj.
                                              To nie do końca tak. Jeżeli na usługę otrzymałeś paragon fiskalny lub fakturę VAT-owską i jesteś osobą fizyczną, nie firmą, to niezależnie od gwarancji masz prawo do niezgodności towaru lub w tym przypadku usługi z umową, przez 2 lata. Chiba, że się mylę i usług to nie obejmuje, ale nie zaszkodzi spytać w federacji konsumenta.
                                              Było:
                                              126p 1980
                                              Polonez Caro 1,5GLE 1991
                                              Fiat Uno 1,4 1995
                                              Polonez 1989 1,4Rover (SWAP)
                                              Fiat Palio Weekend 1,2 HL 1999
                                              Toyota Camry 3,0GX V6 1992
                                              Renault Scenic 1,9 dTi 2000
                                              Ford Fiesta 1,3 1998 (Pysi ;-)

                                              Jest:
                                              Skoda Octavia 1,2TSI Mint 2011
                                              Mondeo 1,8Ghia 1998 (młodego)

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Po raz kolejny ASO Korczyk pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Nie dość, że mechaników (rzeczoznawców) mają do dupy to okazuje się i że lakierników też. Dobrze, że nie mieszkam w pobliżu i nie jestem skazany na ich "usługi".

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Działając w imieniu Pana Jacka Korczyka, w nawiązaniu do informacji umieszczonych na tutejszym forum przez osobę posługująca się nickiem namo (której danych osobowych nie będę tutaj ujawniała, pomimo iż są mi one dobrze znane), pragnę podkreślić, iż brak jest jakichkolwiek podstaw do twierdzenia, aby firma mojego Klienta w sposób nieprawidłowy czy nierzetelny wykonała w październiku 2009r. usługę blacharsko – lakierniczą, w należącym do w/w osoby pojeździe Skoda Octavia
                                                  Wskazana osoba nie przedstawiła swego samochodu do oględzin, pomimo iż od momentu poinformowania reprezentowanej przeze mnie firmy o zaistniałej sytuacji , zainteresowana była ona wyjaśnieniem przyczyn ubytków lakieru. Mogły one bowiem powstać również w wyniku uszkodzeń mechanicznych czy nieprawidłowej eksploatacji pojazdu.
                                                  W mojej ocenie informacja umieszczona na stronie przez w/w osobę jest jedynie próbą oczernienia Pana Jacka Korczyka i zemsty za przegrane postępowanie sądowe. Osoba ta bowiem została zobowiązana prawomocnym wyrokiem Sądu , do zapłaty na jego rzecz, należności za wykonane dla niej usługi, w tym opisaną wyżej usługę blacharsko – lakierniczą. Jak widać Sąd nie miał żadnych wątpliwości co do jakości tych usług…

                                                  [ Dodano: Czw 19 Maj, 11 20:00 ]
                                                  Na marginesie , abstrahując od powyższego informuję wszystkich użytkowników niniejszego forum, iż umieszczanie na nim słów nieprzyzwoitych, stanowi wykroczenie, które zagrożone jest karą ograniczenia wolności , grzywny albo nagany , w myśl art. 141 kodeksu wykroczeń.
                                                  Ponadto używanie sformułowań które poniżają, obrażają lub narażają inne osoby na utratę zaufania potrzebnego dla danego rodzaju działalności , stanowi przestępstwo pomówienia z art. 212 kodeksu karnego i podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za to przestępstwo Sąd może dodatkowo orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
                                                  Ustalenie osoby ukrywającej się pod danym nickiem nie stanowi żadnego problemu dla organów ścigania.
                                                  Opisane wyżej postępowanie stanowi również naruszenie dóbr osobistych osoby , która została poniżona lub obrażona. Osoba ta może dochodzi na drodze cywilnej ażeby osoba, która dopuściła się tego czynu, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w tym w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Pokrzywdzony może również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany przez siebie cel społeczny.
                                                  Mając powyższe na uwadze , sugeruję ważenie słów w zamieszczanych przez Państwa wypowiedziach.
                                                  Radca Prawny

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X