Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mocowanie logo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mocowanie logo

    No to się teraz zacznie: Błąd: 404 Strony nie znaleziono :|

  • #2
    Mocowanie logo

    Witam
    Kupiłem napisy oraz listewkę na tylną klapę. Zastanawiam się czym to przykleić aby było dosyć trwale przytwierdzone. Wiem że jest taśma dwustronna piankowa . Ale jakiej szukać, gdzie kupić? Czy ktoś przerabiał już ten temat?
    Czy boczne listwy na drzwiach mogę przykleić na sylikon czy doradzacie coś specjalnego.
    Pozdrawiam kolegów

    Komentarz


    • #3
      Re: Mocowanie logo

      Zamieszczone przez DarioBla
      Witam
      (...) Wiem że jest taśma dwustronna piankowa . Ale jakiej szukać, gdzie kupić?
      Popatrz na alledrogo chociażby... np. firma z "3" i "M" w nazwie powinna być dobra...

      Zamieszczone przez DarioBla
      (...)Czy boczne listwy na drzwiach mogę przykleić na sylikon czy doradzacie coś specjalnego.
      Pozdrawiam kolegów
      j.w. wg mnie...

      pytanie jeszcze tylko jak klej z danej taśmy czy innego ustrojstwa zaprzyjaźni się z lakierem...
      Moja ex - Łasica
      BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

      Komentarz


      • #4
        Przerabiałem u siebie ten temat nie tak dawno temu, piszę o listwach bocznych.
        Na prawych przednich drzwiach zaczęła mi odchodzić listwa plastikowa, co strasznie zaburzało moje poczucie estetyki.
        Na początku oderwałem całość dokładnie wyczyściłem i przykleiłem na silikon technicoll, o taki:


        Listwa odeszła po 1/2 dniach

        Później zastosowałem taśmę dwustronną TESA Extra Strong, o taka:


        Było już lepiej, bo dłużej trzymała plastikową listwę tzn. ok. 2/3 dni, dopóki nie wyszło słońce i nie rozgrzało porządnie tego. Listwa "spłynęła i odkleiła się.


        Teraz przykleiłem czymś takim:
        Pattex fix 120 kg per roll


        I trzyma się bardzo dobrze, mam nadzieję, że w końcu znalazłem dobry produkt do tego, bo czeka mnie jeszcze jedna listwa do przyklejenia


        W całych zmaganiach problemem nie okazał się lakier, do którego taśma jak i silikon trzymały się bardzo dobrze. Najgorzej było z właśnie klejeniem do samej listwy.
        Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X