Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2FL Kombi radio 2DIN

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O2FL Kombi radio 2DIN

Witam serdecznie

Zastanawiam się nad zakupem radia 2 din zależy mi na androidzie, jak największym wyświetlaczu i oczywiście stylu nie chcę typowej "chinki" bo wygląda to w autach jak kupa...
    Docelowo chcę zainstalować subwoofer w schowku bocznym bagażnika w miejscu dedykowanym + wzmacniacz. Kamera cofania itd itp..
    Nie miałem do czynienia z radiami 2 din więc za dużo nie wiem, wiem tylko ze czym więcej pamięci ram tym lepiej. Macie jakieś doświadczenia możecie coś doradzić, polecić? Myślę, że te wszystkie radia poniżej 1 tyś zł to średni się nadają. Obecnie mam :

Fot z internetu

A znalazłem takie o to radio parametry ma dobre, wygląd naturalny, może ktoś coś więcej się na ten temat wypowie:

NAWIGACJA 2DIN RADIO SKODA OCTAVIA 2 4GB ANDROID 9 8421791655 - Allegro.pl

Zamieszczone przez Patryk_ZS Zobacz wpis
    Witam serdecznie

Zastanawiam się nad zakupem radia 2 din zależy mi na androidzie, jak największym wyświetlaczu i oczywiście stylu nie chcę typowej "chinki" bo wygląda to w autach jak kupa...
    Docelowo chcę zainstalować subwoofer w schowku bocznym bagażnika w miejscu dedykowanym + wzmacniacz. Kamera cofania itd itp..
    Nie miałem do czynienia z radiami 2 din więc za dużo nie wiem, wiem tylko ze czym więcej pamięci ram tym lepiej. Macie jakieś doświadczenia możecie coś doradzić, polecić? Myślę, że te wszystkie radia poniżej 1 tyś zł to średni się nadają. Obecnie mam :

Fot z internetu

A znalazłem takie o to radio parametry ma dobre, wygląd naturalny, może ktoś coś więcej się na ten temat wypowie:

NAWIGACJA 2DIN RADIO SKODA OCTAVIA 2 4GB ANDROID 9 8421791655 - Allegro.pl
    Edit1.

Znalazłem jeszcze polską produkcję, ciekawa opcja tylko droższa..

]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

Komentarz

nie chcę typowej "chinki" bo wygląda to w autach jak kupa...
      bzdury piszesz
      Ten link co wkleiłeś właśnie tak wygląda
      Znalazłem jeszcze polską produkcję, ciekawa opcja tylko droższa..
      Jaką produkcję ??????????

Tu masz 39 stron wiedzy na temat radia na androidzie.
      Zdjęcia z montażu, problemy, opinie, dodatki.
      Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon - Octavia Club Polska

A ze swojego doświadczenia powiem Ci, że nie warto przepłacać na allegro bo zakup stacji multimedialnej z ali to bardzo często dostawa w max 5 dni przy cenie niższej o 200-500 zł .
      190 km / 436 Nm

Komentarz

Jaką produkcję ??????????
        Źle to ująłem, chodziło mi o dystrybucję w Polsce i serwis. Mają bardzo fajny sprzęt.

Dziękuję za link na pewno przejrzę cały temat.

Komentarz

oolsztyniak ma rację bo prawda jest taka że większość sprzedawców ciagnie z ali albo nawet i nie tylko kopiuje ofertę dorzuca 500zl i polaczek kupuje. Olalbym serwis bo oni oddają do elektronika i tyle co mozesz zrobić sam
          Moja wiśnia - Recaro itd --> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=91570

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X