Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Leniwiec
    Zamieszczone przez heretyk
    No nic jakby co przypominam ze jest mozliwosc zalozenia uchwytu dla tylu w podlokietniku przednim, zawsze to jakies rozwiazanie,
    A możesz opisać/podlinkować jak to zrobić :?:
    Bo mnie też drażni, że wg Skody tylko palaczom może chcieć się pić :evil:

    Montaż uchwytu w podłokietniku też mnie interere, choć na chwilę obecną nie mam jak go wysuwać przez szeroki fotelik dla dziecka :diabelski_usmiech

    Witam!

    Wybacz ze tak pozno, ale obczajalem, temat. W zalaczniku printscreen z ETKI

    Wiec tak: W jednym samochodzie mam najzwyklejszy schowek wygladajcy jak popielniczka, ale jak wiemy popielniczka nie jest sa to czesci 4A (ramka) oraz 6 i 7. do tego dochadza kratki nawiewu nr 9.

    W drugiej szkodzie mam czesc numer 4(ramka) oraz 8A czli uchwyt na butelke a nad nim pokretla od ogrzewania tylnich siedzen. Popielniczki brak.

    Jezeli kolega nie ma ogrzewanych siedzen (a tak podejrzewam) to potrzebujesz czesci numer 4 oraz 8. Czyli musisz wymienic ramke oraz zakupic ten element z uchwytem na napoj i z popielniczka. ew. zawsze mozesz kupic ta czesc ktora mam ja i nie wykorzystywac pokretel Chyba ze zakladasz ze maly bedzie sobie kopcil z tylu:-D

    Mysle ze najsensowniej jest czychac na te czesci na allegro, albo nawet pytac ludzi handlujaych czesciami, bo ASO moze skosic za te dwa elementy jak za zboze... A twoja popielniczke i ramke mozesz sprzedac ludzim co to se podlokeitnik chca zalozyc

    [ Dodano: Nie 06 Cze, 10 16:39 ]
    Zamieszczone przez Leniwiec
    Zamieszczone przez heretyk
    No nic jakby co przypominam ze jest mozliwosc zalozenia uchwytu dla tylu w podlokietniku przednim, zawsze to jakies rozwiazanie,
    A możesz opisać/podlinkować jak to zrobić :?:
    Bo mnie też drażni, że wg Skody tylko palaczom może chcieć się pić :evil:

    Montaż uchwytu w podłokietniku też mnie interere, choć na chwilę obecną nie mam jak go wysuwać przez szeroki fotelik dla dziecka :diabelski_usmiech

    Witam!

    Wybacz ze tak pozno, ale obczajalem temat. W zalaczniku printscreen z ETKI.

    Wiec tak: W jednym samochodzie mam najzwyklejszy schowek wygladajcy jak popielniczka, ale jak wiemy popielniczka nie jest sa to czesci 4A (ramka) oraz 6 i 7. do tego dochadza kratki nawiewu nr 9.

    W drugiej szkodzie mam czesc numer 4(ramka) oraz 8A czli uchwyt na butelke a nad nim pokretla od ogrzewania tylnich siedzen. Popielniczki brak.

    Jezeli kolega nie ma ogrzewanych siedzen (a tak podejrzewam) to potrzebujesz czesci numer 4 oraz 8. Czyli musisz wymienic ramke oraz zakupic ten element z uchwytem na napoj i z popielniczka. ew. zawsze mozesz kupic ta czesc ktora mam ja i nie wykorzystywac pokretel Chyba ze zakladasz ze maly bedzie sobie kopcil z tylu:-D

    Mysle ze najsensowniej jest czychac na te czesci na allegro, albo nawet pytac ludzi handlujaych czesciami, bo ASO moze skosic za te dwa elementy jak za zboze... A Twoja popielniczke i ramke mozesz sprzedac ludzim co to se podlokeitnik chca zalozyc
    Aha montaz banalnie prosty. lekko podwazacz elementy i je wysuwasz. dotyczy to zarowno czesci z popielniczakmi jak i nawiewow. ramke trzeba odkrecic , sa dwa torxy po bokach. jak wyciagnisz wczesneijsze elemnty zobaczysz gdzie, lub spogladnij na moj temat dotyczacy montowania podlokietnika, tam chyba wstawialem fotki.

    pzdr.


    EDIT: nie moge dolaczyc foty z etki bo niby wszystkei limity na tym forum zostaly wykorzystane i mam sie skontaktowac z adminem:-( nie wiem o co kaman
    Załączone pliki
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

    Komentarz


    • #27
      heretyk, spróbuj teraz.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #28
        to ja tu dodam swoje parę groszy, może jak pamiętacie jak zamawiałem OII w salonie to zamówiłem sobie zestaw dla palących z uchwytem na butelkę z tyłu. Samochód odebrałem w grudniu i okazało sie ze mam popielniczkę z przodu a z tyłu tylko schowek pod kratkami nawiewu, niestety nie było z tyłu ani popielniczki ani uchwytu na butelkę. No to poinformowałem o tym fakcie dilera oraz SAP. SAP przyznał ze winę ponosi fabryka skody bo ich nie poinformowano ze są jakieś inne pakiety dla palących. Przysłali zestaw (popielniczka razem z uchwytem na butelkę)z propozycją montażu. Odpowiedziałem ze sam sobie zamontuję i podziękowałem za naprawinie błedu fabryki. W nowym cenniku na 2010 r juz pojawiły sie trzy pakiety dla palących(nieskromnie dodam ze pewnie byłem przyczynkiem do sprecyzowania tego). Teraz przyszło ciepełko więc zamontowałem/przemontowałem sobie ten zestaw. Przy montażu tego zestawu trzeba wymienić ramkę w podłokietniku i teraz mam pod kratkami nawiewowymi popielniczkę a nizej uchwyt na butelkę. Teraz o samym uchwycie ma on jeszcze jedna zalete bo można włożyc do niego butelke 1,5 l oraz mniejszą butelkę lub puszkę i wtedy przesuwa się taką jakby obejme co w efekcie zapobiega "lataniu"mniejszej butelki/puszki. Można jeszcze kratki nawiewu skierować na butelkę/puszke i wtedu nieco się nam zawartość schłodzi. Natomist faktycznie przydały by się uchwyty na napoje w tylnym podłokietniku.

        Komentarz


        • #29
          rafik11, obecnie są dostępne 4 pakiety dla palących, pakiet IV występuje razem z taką siateczką z przodu koło nóg pasażera na bocznej ściance tunelu
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #30
            rafik11, wrzuć jakąś fotkę
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #31
              zgadza sie że są 4 pakiety, ale ja miałem na myśli dostępność pakietów dla wersji ambiente, swoja droga w elegance i tak jest podobnie z tym ze jest dodatkowo siateczka która i tak chyba była w standardzie.

              Komentarz


              • #32
                please

                Komentarz


                • #33
                  odgrzewam,


                  pytanie moje jest takie:
                  mam z tylu tylko ten schowek/popielniczke, nie mam podgrzewanych tylnych siedzen.

                  czy da rede podmienic to na uchwyt na kubki?


                  pozdro.
                  bkc+dsg

                  Komentarz


                  • #34
                    dwaoka, to jak już odgrzałeś ten temat to przeczytaj go i będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez dwaoka
                      odgrzewam,


                      pytanie moje jest takie:
                      mam z tylu tylko ten schowek/popielniczke, nie mam podgrzewanych tylnych siedzen.

                      czy da rede podmienic to na uchwyt na kubki?


                      pozdro.
                      Moze i odgrzal kotleta, ale teraz nawet to ja sam musialem 2 raz przeczytac swojego posta zeby wykminic co chciale przekazac :lol:
                      Dla jasnosci. Tak mozesz se wymienic schowek na uchwyt. Gwoli scislosci. To nie uchwyt na kubek tylko na butelke 1,5L. Choc w sumie zalezy co uznac za kubek

                      Tutaj cytat interesujacej Cie czesci:

                      "Jezeli kolega nie ma ogrzewanych siedzen (a tak podejrzewam) to potrzebujesz czesci numer 4 oraz 8. Czyli musisz wymienic ramke oraz zakupic ten element z uchwytem na napoj i z popielniczka. (...)"
                      Zostały mi czesci, po szkodniku:
                      VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                      Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                      Komentarz


                      • #36
                        faktycznie nazywa sie to uchwyt na butelke 1,5l ale tak na prawdę to da sie wstawic kubek bo ten element przytrzymujacy butelke jest regulowany i mozna go wysunąć i wtedy da sie wstawic puszke czy kubek i nie bedzie wyskakiwać z tej "szufladki"

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez rafik11
                          faktycznie nazywa sie to uchwyt na butelke 1,5l ale tak na prawdę to da sie wstawic kubek bo ten element przytrzymujacy butelke jest regulowany i mozna go wysunąć i wtedy da sie wstawic puszke czy kubek i nie bedzie wyskakiwać z tej "szufladki"

                          Nie zebym sie czepial. Ja mam O2 przed liftem i tam nie moge nic regulowac. Jest taka zpadka na sprezynce ktora niby dociska przedmiot ktory wlozony jest do uchwytu. Stad np. kubek 0,5l z Mcdonalda wchodzi elegancko, ale juz na przyklad kubek o srednicy naszej szklanki 250ml juz bedzie latal. Choc moze to nie takie istotne.
                          Zostały mi czesci, po szkodniku:
                          VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                          Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                          Komentarz


                          • #38
                            Czyli nadal nie znamy odp. na pytanie o możliwość przeszczepu całego podłokietnika z superb lub dedykowania do obecnego podłokietnika samego schowka ?
                            www.prostetorodo.pl

                            Komentarz


                            • #39
                              Odgrzeję temat ale nie z pytaniem tylko odpowiedzią.

                              Tak, da się zrobić przeszczep. Robota to 2 do 5 min licząc z przerwą na kawę/herbatę/piwo w zależności czy przeszczepiamy podłokietnik z całą tą ramą w której siedzi czy sam.

                              Problemem jest jedynie dobranie koloru bo jak się okazuje cwaniaki z VW postarali się o to żeby w razie potrzeby posiadania takich bajerów kupować droższe fury niż Octavia dobyłem co prawda czarny ale...

                              Początkowo myślałem o wszczepieniu samego uchwytu do podłokietnika - myślę, że jest to możliwe bo wyrzeźbieniu tej plastikowej ramki która służy za schowek. Jednak tu się kłania znajomość tapicerstwa i modelarstwa

                              Cały podłokietnik z Superba jak już w ogóle udało mi się znaleźć to kosztował ~300zł więc dla uchwytu na kubki dla mnie to spora przesada - nie sprawdzałem nawet kolorystyki tapicerki i czy w ogóle był dostępny w tapicerce materiałowej bo wspomniana cena mnie zniechęciła do drążenia tematu

                              Zupełnie przypadkowo naciąłem się na informację że do Superb pasuje podłokietnik z.. Passata B6. Więc idąc tym tropem musi również pasować do Octavii.

                              Znalazłem takowy za magiczne 50zł + przesyłka - więc czemu by nie sprawdzić jak leży?

                              Po otrzymaniu przesyłki rzuciło mi się od razu w oczy że faktura materiału jest inna. No cóż, zobaczymy jak to będzie wyglądać

                              Ja wybrałem opcję przekładki kompletnej z uchwytem i tym skrawkiem tapicerki na dole co jak wspomniałem zajmuje 2-5 min roboty i wygląda później tak:





                              Podłokietnik z uchwytem na kubki jest grubszy więc trochę bardziej wystaje (rama w której się chowa jest identyczna z tą w O2FL, Superb itd tylko że w pasku ma zamek) w sumie nic dziwnego a w użytkowaniu nie stanowi żadnego problemu, wygląda dobrze jednak odrobinę (w sumie do przeżycia) przeszkadza mi brak idealnego spasowania materiału z oryginalną tapicerką ale... Na wyjazd urlopowy się z pewnością przyda potem się zobaczy stary podłokietnik zachowam na wszelki wypadek

                              Podsumowując ogólnie jestem zadowolony na pierwszy rzut oka różnicy nie widać jednak jeśli komuś przeszkadza taki stan rzeczy to albo z zakupionym podłokietnikiem z passata należałoby udać się do tapicera dobrać materiał albo wymienić ramkę tunelu środkowego i zamontować wspomniany wcześniej uchwyt na butelkę 1.5L

                              Komentarz


                              • #40
                                Podłokietnik od B6 już namierzony i zakupiony - dzięki za tutorial.

                                Komentarz


                                • #41
                                  Dzięki Kamil za pomoc. Podłokietnik kupiony i zamontowany. Potrzeba tylko torx30, aby odkręcić i dokręcić śrubki. Podłokietnik kosztowała 59 używany z Passata B6. Pasuje idealnie.

                                  A mam pytanko do części 8A. Czy ktoś montował bądź namierzył taka cześc, aby dołożyć uchyt na napój w środkowym tunelu?

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Witam
                                    Jeżeli dobrze zrozumiałem to chodzi Ci właśnie o to .Moim temacie znajdziesz odpowiedź. Uchwyt na butelke 1,5 L w podłokietniku Jambox Octavia II z Yeti I

                                    Jeśli nie wskoczyło to zobacz w szukajce

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X