Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kluczyk Octavi 2 2010r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kluczyk Octavi 2 2010r

    witam , nie dawno kupiłem auto od 1 właściciela przez salon samochodowy i dostałem 2 zestawy kluczyków z oddzielnym pilotem do auta (takie jak na dołączonym zdjęciu ) . Czy ktoś posiada takie klucze ? To oryginał jest ? Powinienem się obawiać ze coś jest nie tak ? Czy wiecie od czego jest ten drugi przycisk (bliżej diody na pilocie ) ?
    Załączone pliki

  • #2
    A jak to wersja wyposażenia twojego auta jest ?
    Być może to jakaś wersja bida bez centralnego to wtedy pewnie taki kluczyk będzie a pilot od alarmu też zapewne zakładany gdzieś u zenka w szopie żeby było taniej.
    O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

    Komentarz


    • #3
      Czytam te wyposażenia różnych wersji i to jest Classic, nawet komputera nie mam , może da się go jakoś dołożyć ?

      Komentarz


      • #4
        tak to ORI kluczyk właśnie jestem na etapie zamiany na scyzoryk,mam taki sam lecz inny centralny niż Ty ja mam Proximy.
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • #5
          Okej , widziałem ze dorobienie scyzoryka z pilotem to 450 zł . Wgl na tym pilocie jest przycisk pojedynczy którym otwieram i zamykam auto i na gorze jest przycisk który jak naciskam to przestaje na jakiś czas świecić niebieska dioda w aucie , wgl nie wiem od czego to jest w instrukcji nie ma

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Wapniaro Zobacz wpis
            na gorze jest przycisk który jak naciskam to przestaje na jakiś czas świecić niebieska dioda w aucie , wgl nie wiem od czego to jest w instrukcji nie ma
            a na pilocie nie masz napisane jaki to centralny?
            Zamieszczone przez Wapniaro Zobacz wpis
            widziałem ze dorobienie scyzoryka z pilotem to 450 zł
            jest tańszy sposób
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • #7
              Jaki ? Na pilocie mam tylko 1 kreskę albo 2

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Wapniaro Zobacz wpis
                Jaki ?
                np zamiana centralnego na taki
                SRPi SCYZORYK
                + przełożenie imo ze starego i dorobienie grota nie duży koszt i musi działać będę to robił wnet to zdam relacje
                Dawid
                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Wapniaro Zobacz wpis
                  Czytam te wyposażenia różnych wersji i to jest Classic, nawet komputera nie mam , może da się go jakoś dołożyć ?
                  Hejka
                  ja też miałem biedną wersję i założyłem sobie licznik maxi dot i zmieniłem zwykły kluczyk na scyzoryk, zrób to super sprawa polecam toooo
                  pozdrawiam

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X