Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zderzak przód VRS II FL

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zderzak przód VRS II FL

Dzień dobry wymieniam zderzak w mojej skodzie 1.6 mpi na zderzak przod z wersji VRS, i chodzi mi o to że kratkę środkową zostawiam oryginalną ale boczne chciał bym jakoś wypełnić ale bez halogenow i ledów, czy ktoś może już coś takiego robił albo ma o jakiś dobry pomysł? Z góry dzięki za odpowiedzi

Możesz wypełnić tzw. "siateksem", bo taka kratka do wersji bez dziennych i bez p-mgłowych zapewne nie istnieje.

Komentarz

Tak pomyślałem, że może zamiast swojego uszkodzonego założyłbym ten eres? No i są dwa pytania:

1. Czy mogę do "natywnych" dziennych diodowych w eresie podłączyć zasilanie dziennych przez tzw. "kasowniki", które mam teraz?
      2. Czy po wyskrobaniu dziurek na czujniki odległości bez problemu przykleję koszyczki do zderzaka, który pierwotnie nie miał tych otworów? A z otworami nie chcę szukać, bo w wersji eres są ogromne.

Zakładam, że spryskiwacze są identyczne, więc z nimi nie powinno być problemu.
      Ostatnio edytowany przez unicestwiacz_wszechrzeczy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Przy okazji iija się zapytam.
        Czy zderzak od RS pasuje pług and Play do O2FL 1.6MPI?

Komentarz

Pasuje, silnik jest nieistotny.

Komentarz

Zderzak RS do 1.6 które sie ledwie odpycha... porażka

Komentarz

Zamieszczone przez MichuCMG Zobacz wpis
              Zderzak RS do 1.6 które sie ledwie odpycha... porażka
              A dlaczego by nie?

Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

Komentarz

Ten zderzak (jak i auto, z ktorego pochodzi), jest akurat bardzo malo..."wyscigowy" (mozna porownac z fokusem mk2 eres, na przyklad), wiec wiekszosc ludzi nawet nie zauwazy roznicy.

Niestety, niczego sie jeszcze nie dowiedzielismy w tym temacie.
                Ostatnio edytowany przez unicestwiacz_wszechrzeczy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X